Венера в Будинку 8

Взаємодія з партнером покращує добробут такої людини. Він може отримати чимале багатство завдяки спадок або страхування майна. Життя буде довгою і помре він спокійною смертю. Аспект сприяє успішним банківськими операціями, планування масштабних заходів та літературній творчості. Сексуальні стосунки гармонійні і приємні. Щастя і душевний спокій досягаються лише при розвитку піднесеного і духовного умонастрої. При ураженні планети відзначається схильність до ліні, інерції, недисциплінованості, зловживання їжею і питвом, а також надмірної чуттєвості.

Шлюб приносить не тільки добробут, але і можливість заняття високого суспільного становища. Укладення шлюбу зазвичай пов’язане з вирішенням майнових проблем, пристрастю володіння ближнім і вираженою ревнощами. Поразка планети може приносити розчарування в коханні і важке порушення здоров’я, пов’язане з надмірним потаканням своїм пристрастям. Іноді відзначається інтерес до езотеризм і магії. Надмірні заняття медитацією можуть призвести до галюцинацій. Успіх може бути пов’язаний з великими фінансовими операціями, заняттями езотеризмом, астрологічних консультуванням і науково-дослідною роботою.

Бути поряд з іншою людиною — це справжня насолода для вас. Жертвування заради кохання — дуже цінний для вас досвід. Але по-перше, переконайтеся, що кохання дійсно існує, перш ніж жертвувати, і по-друге, будьте впевнені, що інша людина також любить вас. Не склоняйте його до вступу в союз, тому що це веде до пастці неминучою зради і втрати гармонії. Замість цього скористайтесь кожним добрим почуттям для вибудовування інтимних відносин. Завдання — зрозуміти, що навіть особиста любов є результат взаємодії двох індивідуальностей; це щось, що відбувається не з роздільною житті кожної людини, але створюване гармонією з’єднання їх один з одним.

Венера любить ритуали у всіх формах, навіть ритуали повної здачі його. Можливість відродження має своє власне естетичне оформлення, тому ви охоче приймаєте участь у цьому процесі. Ви сприйнятливі до психологічних змін, бо ви є набагато більшим, ніж просто фізичним тілом. Пастка — віра в те, що зміни не торкнуться ті цінності, які важливі для вас зараз. Ви вважаєте, що залишитеся таким же, яким існуєте в сьогоденні, але будете мати більш великими можливостями насолоджуватися принадами життя. В деякій мірі такі погляди вигідні для вас, але в цілому це зовсім нерозумне ставлення до власного розвитку. Завдання — зрозуміти, що смерть означає повну відмову від старих способів розуміння, що є насолода, на користь нових цінностей і, на щастя, нових задоволень.

Аромат сексуального союзу — це потужний афродизіак, ніжний і вишуканий, дуже сильний магічний напій. Для вас це цукрова глазур на тістечку життя. Тут акцентуються жіночі якості: обійми, м’якість, сприйнятливість. Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, ваша краса спонукає інших людей вступати з вами в союз. Ви знаєте, як запропонувати себе коханій людині, повністю розкритися, але існують і пастки. Ви можете бути спокусливим, виставляючи напоказ привабливу маску сприйнятливості, щоб зловити в пастку того, хто вам потрібен. Ви можете навіть спокусити самого себе, вважаючи, що ви відкриті, тоді як насправді — ні. Пам’ятайте, сексуальне марнославство — це ваш ворог, а не союзник. Завдання — зрозуміти, що естетичні та фізичні насолоди союзу дійсно варті, якщо вони знаходяться в контакті з потрібною людиною, в потрібний час і в потрібному місці. При дотриманні цих умов насолоду повного звільнення призводить до вашого оновлення.

Ваші інтуїтивні здібності спрямовані на пошук особливої мети, на перехоплення вібрацій особистої любові. Також ви цінуєте фізичну чуттєвість в інших людях. Якщо ви знаходите це в іншій людині, то насолоду наповнює вас, змушує ваш внутрішній світ вібрувати більш гармонійно. Пастка — використання подібної чутливості виключно для власних потреб, а не для спільної вигоди та інших людей. Завдання — відкрити себе невидимим світами, які існують навколо нас, світів невимовної краси.

Можливо, ви прагнете отримати у спадок гроші або вступити в шлюб з багатою людиною. У будь-якому випадку, боротьба за гроші є те, чого ви можете не усвідомлювати. Навіть якщо у вас немає грошей, то ви вважаєте, що ви заслуговуєте, бо володіння грошима, по вашому уявленню, — це право, дане вам від народження. Незалежно від того, помиляєтеся ви чи ні, це міркування пронизує всі рішення, прийняті вами. Пастка — самовдоволене перевагу, тенденція не помічати реальні страждання і позбавлення в світі. Байдужість може порушити неприязнь у людей. Завдання — використати всі ресурси для експресії любові і грації. Цьому процесу можуть заважати сім’я або друзі, проте його не слід припиняти до тих пір, поки ви не заповніть любов’ю весь світ. Ви здатні бути вихователем відкритого серця незалежно від того, чи отримуєте ви що-небудь за свою роботу.


Залишити відгук