Уран в Будинку 8

Така людина нерідко стикається з проблемами, пов’язаними з грошима інших людей. Тому йому потрібно намагатися бути обережним у ділових відносинах. Можливо, він виявить незвичайні способи управління чужими грошима і нові методи інвестування колективних засобів. Може отримати велику користь від несподіваного спадщини. Володіє паранормальними психічними здібностями, цікавиться езотеризмом і послесмертным існуванням. Схильний закохуватися в тих, хто не може відповісти йому любов’ю і не в силах задовольнити його потреби. Свої нетрадиційні уявлення про секс схильний тримати в секреті. Володіє розвиненим почуттям гумору, часто відчуває несподівані передчуття і бачить дивні сни. Можлива швидка й несподівана смерть. Така людина прагне розгадати містичні таємниці життя, виходячи за рамки ментальних фізичних уявлень. Великий інтерес проявляє до ядерної фізики, потойбічного існування та експериментальної містики. Здатний до глибокого розуміння прихованих процесів Світобудови. Ділові партнери і супутник життя можуть несподівано поліпшити його майнове становище. Безліч несподіваних проблем пов’язане з податками, страховками і колективними засобами. Велика схильність до нещасних випадків.

Такі люди задовго до відходу інтуїтивно осягають час і вид своєї смерті. Їм потрібно вчитися звільнятися від надмірної сексуальної емоційності і дивної прихильності матеріальних багатств. Вони повинні зрозуміти, що життя є динамічний процес, в якому лише духовні цінності мають неминуще значення. Нерідко такі люди стають жертвами насильства, проявляють схильність до ураження електрострумом або потрапляють до лікарів через автолихачества або необережного поводження з вибуховими речовинами. Їх відрізняють інтерес до глибинного психоаналізу і фантастичність мрій. Можлива смерть у катастрофі, не виключені спроби самогубства. Душевне та фізичне здоров’я перебувають під значною загрозою. Така людина вічно перебуває «не в своїй тарілці». Часто всі неприємності життя обмежуються втратами лише матеріального характеру, тому до ділових контрактів і заощаджень таким людям слід ставитися дуже уважно і пильно стежити за рухом коштів. Можлива хронічна внутрішня незадоволеність життям і невдоволення навколишнім світом. У співавторстві і шлюб ймовірно безліч негараздів. Такі люди схильні ударів блискавкою і паралічів.

Інтимні стосунки — це піковий вид досвіду. Багато часу ви витрачаєте на спостереження за союзом, а не на участь у ньому, стійко підтримуючи сторонню позицію. У цьому випадку ви не в змозі змінити особисту оцінку за допомогою взаємодії з іншими людьми. Потім, раптово, між вами і партнером пробігає іскра; вона підриває, викидає вас, немов ракету зі стартової позиції, і спрямовує вас до небес союзу. Пастка — взаємна винятковість, несумісність, тенденція заперечення, інший спосіб мислення незалежно від вашого стану. Завдання — відгукуватися на поклик інтимного контакту всякий раз, коли ваше життя закрепощается в болоті косных звичок, прекрасно усвідомлюючи, що ці революційні спілки, безсумнівно, недовгі, але поважаючи їх.

В один момент часу ви — людина, яку ви знаєте, а в наступний момент ви — незнайомець для самого себе, прибулець з іншого світу. Ці стани рідко затримуються надовго. Скажемо більше, вони відображають собою процес вашого становлення; передбачення того, ким ви можете, в підсумку, стати. Що характеризує обидва стану, так це готовність до самоти, щоб вас не смикали звичайні взаємини з людьми. Завдання — осягнути, що таке остаточна реальність, очищаючись від ілюзій, як змія від старої шкіри. Запам’ятайте ці фази, нехай вони, подібно компасом, направляють вас до зрілості.

Чому ви вибухаєте в сексуальному екстазі в один момент часу, але залишаєтеся холоднокровно стоять осторонь в інший момент? Ви не знаєте, що відповісти. Ці питання зачіпають вашу індивідуальність і прояв вашої волі. Коли ви перебуваєте у вашому звичайному вольовому стані, то ви можете стойко відмовлятися від сексуальних відносин. Коли ж ви стаєте сприйнятливим до більш тонких вібрацій свідомості, що виходить з ваших глибин, тільки тоді ви і приймаєте повноцінні дари тантричної мощі. Сексуальний союз, яким би рідкісним він ні був, є раптове пробудження вашої чутливості. В цьому звільнення ви знаходите оновлене почуття вашої унікальності, смиренне повагу мощі, яка розлита в навколишньому просторі. Завдання — прийняти цю міць, коли ви підключаєтеся до неї; поважати себе, вашого партнера і простір за дар сексуальної магії.

Ви очаровываетесь, то розчаровуєтеся інтуїтивним сприйняттям. Часом ви — умілий маг, в інші моменти часу ви — це нуль, який заперечує власні дива. Ви не бажаєте бути дресированим тюленем, отзывающимся на команди, причому навіть на ваші власні. Інтуїція проявляється сама по собі, шокуючи вас та інших людей своєю непередбачуваністю. Ваша психічна сконцентрованість настільки человеколюбива, що ви часто отримуєте інформацію про чужих людей, а не про тих, хто найбільше близький вам. У якомусь сенсі відстань збільшує чутливість. Пастка — неизвлечение особистої вигоди з раптових спалахів інтуїції. Завдання — віддавати все, що б ви не отримували, дозволити вашої інтуїції йти туди, куди їй хочеться, а не намагатися розвивати її, або заганяти в рамки впорядкованого використання.

З грошима і володіннями трапляються непередбачувані ситуації, особливо якщо це засоби ваших партнерських відносин. Ви можете знайти і загубити стан, нерідко за одну ніч, тому чекайте несподіванок. Зовсім добре, якщо ви заробляєте гроші нестандартними способами. тому що зберігання ваших талантів в мішку — це надзвичайна ситуація. Ослаблення прихильності до грошей і володінь знімає ваші страхи за них. Пастка — избыточною норовливість: коритися зовнішньому тиску для вас не властиво, і ви можете бути неймовірно упертим, коли на вас натискають, правда, ви також граціозно гнуття, коли відчуваєте свободу відносин. Нарешті, ви прагнете грати в гру з грошима за своїми правилами, і хоча це цінне ваше якість, але в підсумку ви можете потрапити в біду. Завдання — усвідомлювати, що купується вами і що втрачається.


Залишити відгук