Сонце в Будинку 8

Така людина володіє чудовими здібностями до політичної діяльності, бо він завжди отримує підтримку інших людей. Він може отримати великий спадок, або розташовувати можливістю керувати грошима інших людей. Він володіє творчим розумом, секс має велике значення в його житті. Прагне до самовдосконалення, активно цікавиться езотеризмом і проблемою життя і смерті. В ранньому дитинстві можуть виникнути труднощі у відносинах з батьком. При ураженні Сонця можливі фінансові проблеми через марнотратства партнера або неправильного управління майном інших. Він прагне досягти досконалості в усьому і прагне цього з усіх сил. Невпинно прагне до більш високої духовної дійсності, пов’язаної з нескороминущими життєвими цінностями.

Якщо йому вдається відшукати це осяяння, він звільняється від страху за себе і стає невразливим у глибинах власної душі до тих пір, поки залишається вірним принципу справедливості. Цей аспект вимагає придбання глибокого екзистенційного досвіду. Ці люди багато чого хочуть, але і багато отримують. Їх життя — боротьба, але вони ведуть її гідно і серйозно. Нерідко зайняті фінансовими справами корпорацій або розпоряджаються спадщиною померлих. При розлученні їх чекає невдале вирішення питання про аліменти. Можлива схильність до жорстокості або максималистское ставлення до життя, що визначається словами: «або пан, або пропав». Визнання знаходить таких людей зазвичай після смерті. Шлюб приносить їм чимале придане. Вони схильні співпрацювати із супутником життя в зароблянні коштів.

Нерідко смерть такої людини визначається його пристрастю до самопожертви і здійснення подвигу. Життєва сила висока, але і марнується безбожно, а тому життя не завжди буває довгою. Ймовірна насильницька смерть, або раптовий трагічний відхід. Такі люди охоче привласнюють гроші оточуючих і схильні до заняття вищих владних посад. Вони люблять прогулюватися на краю прірви, що робить саме їх існування небезпечним. При наявності інтересу до свого внутрішнього світу вони отримують доступ до чудового джерела життєвої енергії, завдяки якому обзаводяться міцним здоров’ям. Життя такої людини сповнене змін, погроз, втрат і придбань.

Положення Сонця в 8-му будинку вказує на те, що темп особистої оцінки за допомогою партнерських відносин — центральна у вашому житті. Досвід присутності поруч з кимось- не просто взаємодії з людиною, але справжнього злиття з ним — настільки важливий, що все інше блідне порівняно з ним. Ви підключаєтеся до джерела життєвої енергії через довірчі відносини. Віра у вашого партнера паралельно підвищує віру і самого себе; неправильно виберете партнерів, і ви зупините свій розвиток. «Вірний» партнер буде працювати разом з вами, з метою досягнення стану союзу. Ви жертвуєте собою не заради один одного, але заради чогось загального і більш глибокого, ніж це. Коли єднання супроводжується відчуттям, що ви все більше і більше стаєте самим собою, знайте, що ви перебуваєте на правильному шляху. Завдання — створювати продуктивне єднання з людиною, не залежати від нього і не відділятися, а з’єднуватися на основі довіри, поважаючи в той же час свій власний шлях у житті.

Просуватиметесь всім своїм єством до трансформації. З цим процесом неможливо фліртувати, оскільки якщо ви стаєте на цей шлях, то змінюється сама суть вашої життєвої орієнтації. Цей процес подібний до сонячного затемнення. Сяйво вашої всесвіту тимчасово гасне, а це не так-то легко піти. Якщо ви не можете належним чином померти, то ви не здатні нормально жити. Ви прийшли на Землю не для того, щоб прожити одне життя; ви прийшли, щоб прожити безліч життів, послідовно, і кожне життя будується на останках попереднього життя, і все це відбувається протягом одного земного життя, в одному тілі. Звичайна життя не для вас, тому не намагайтеся створити її — вона може виникнути тільки при задушенні того живого, що заховано всередині вас. Вам необхідна жити в потоці незвичайного, екстраординарного. Забудьте про сірої буденності, прагніть до любові та зацікавленості життям.

Психологічне звільнення займає центральне місце в житті. Воно відкриває двері у космос, особливо яскраво це відбувається у разі поступового підвищення емоційного і фізичного збудження, де ви на короткий час забуваєте, хто в кого проникає, де жіноче і чоловіче невиразні, де люблячий і коханий чоловік зливаються в абсолютно особлива істота, в щось більше, ніж людина. Це і є звільнення, яке може брати свій початок в біологічному середовищі, а завершуватися в духовній сфері. Зайве говорити, що звільнення найбільш ефективно тоді, коли ваші серця відкриті, коли ви і ваш партнер істинно любіть один одного. Під час відносин зосередьтеся на центрі вашого істоти і заповніть себе теплим внутрішнім світлом.

Інтуїція виявляє вашу божественність. Інтуїтивний апарат дано вам від народження, і все, що від вас вимагається, так це просто привести його в дію. Ви здатні проникнути в будь-якої людини, на якому ви хочете зосередитися, оскільки ваш локатор дуже потужний. Пастка — вас може здивувати те, що ви вловлюєте в іншій людині. Вам важко розмежовувати витончене сприйняття інших людей і ваш власний досвід, що здатне підштовхнути вас в замішання. Завдання — діяти згідно з тим, що ви відчуваєте, не торкаючись джерела цих відчуттів. Раскрепостите свої передчуття. Просуватиметесь до повної ясності. Нагородою вам буде сердечне тепло.

Один з рівнів вашої життєвої мети — це менеджмент, відповідальність, вигоди від поводження з грошима, майном і володіннями. Виходячи лише з положення Сонця, не можна нічого ясного сказати ні про вашому матеріальному становищі, ні про вашу реакцію на гроші; необхідно враховувати знак і аспекти. Ми можемо сказати лише те, що ваше матеріальне становище і реакція на гроші безпосередньо впливають на здійснення вашої життєвої мети. Ви можете володіти потужністю, яку ви, мабуть, не просили, або ви можете відчувати потребу в потузі, відчайдушно бажаючи її отримати; але в будь-якому випадку міць спільних ресурсів, врешті-решт, буде ваша. Пастка — не помічати, як багато людей піддаються вашого впливу. Завдання — цілком володіти цією міццю. Використовуйте її свідомо незалежно від способу «витрачання».


Залишити відгук