Сатурн в Будинку 8

Така людина завжди готовий взяти на себе відповідальність за управління грошима свого партнера і фінансами інших людей. Цей аспект сприяє банкірам та інвесторам. Гроші заробляє з працею, проявляючи прекрасне працьовитість. Все зароблене він вміє не тільки зберігати, але і відповідально примножувати. Дуже серйозно ставиться до сексу, цікавиться психологією і екстрасенсорикою, з цікавістю вивчає послесмертное існування. Відрізняється завидною довгожительством. Виявляє здібності до юриспруденції, до вирішення проблем оподаткування та політики. Часто пов’язує кар’єру з вирішенням питань спадкування. При ураженні планети відзначається закомплексованість, незвичайність сексуальних бажань і дивних гастрономічних смаків. Така людина повинна розвивати почуття справедливості по відношенню до матеріальних цінностей, так як він відповідальний не тільки за свою, але і чужу власність.

При ураженні планети таких людей нерідко позбавляють належного спадщини або втягують в правові суперечки через довірених цінностей. Часто вони страждають із-за несвоєчасної сплати податків, або втрачають кошти в результаті судових процесів. При відсутності капіталу їм важко задовольнити свої професійні амбіції. При позитивному розвитку вони здатні успішно заробляти в результаті вправних угод з використанням довірених їм коштів. Можлива схильність до нічних кошмарів і дивним досвіду паранормальних переживань. Відзначається глибоке розуміння таємниць життя. Часто шлюб приносить такій людині значні фінансові труднощі, а ділове співробітництво не приносить прибутку. Такі люди відрізняються завидною стійкістю в подоланні перешкод і надзвичайною витривалістю в труднощах. Часто реалізації планів такої людини заважає його надмірне недовіру іншим, схильність до меланхолії. Нерідко відзначається схильність до травм і нещасних випадків.

Положення Сатурна в 8-му будинку говорить про сильному почутті відповідальності в інтимних зв’язках. Воно може вказувати на наполегливу роботу задля створення довгострокових інтимних відносин. Або ж воно вказує на занепокоєння. Ви можете побоюватися, що саме ви несете відповідальність за кожен збій у партнерстві, і не тільки через неполадки в самих відносинах, але і за будь-які проблеми, що виникають в житті вашого партнера. Ви можете не довіряти мотивами дії інших людей, вважаючи, що вони відкинуть вас відразу, як тільки вони досить добре відчують ваші недоліки. Ці занепокоєння не безпідставні — необхідно досліджувати їх з увагою. Укладіть довгострокову угоду і виконуйте зобов’язання поступово, крок за кроком. Навіть коли ви відчуваєте натиск інтимності, нагадати самому собі про необхідність повільного руху. Пастка — бажання отримати від інших той що вами не було віддано. Завдання — уважно вибирати партнерів, а потім братися за наполегливу роботу.

Стримайте вашу чутливість до реакції інших людей, ваші страхи і побоювання, що вас будуть критикувати або принижувати за те, що ви змінюєтеся недостатньо швидко або недостатньо добре. Ви прекрасно знаєте не тільки те, що слід змінювати, але і як зробити ці зміни. Не слідуйте сліпо правилами і схемами, які надходять до вас ззовні; форсування змін із-за страху відторгнення нічого хорошого не принесе. У той же час, не відмовляйтеся від роботи зі зміни себе лише тому, що інші люди підштовхують вас до трансформації. Завдання — нести відповідальність за себе такого, яким ви є, а не за такого, яким ви, за вашими уявленнями, повинні бути. Зберігайте спокій, не протестуйте, в той же час продовжуючи набирати силу допомогою розміреного руху вперед. Ваші боязні смерті його сильні лише тією міццю, яку ви самі передаєте їм, тож святкуйте самі крихітні перемоги над інертністю. І більше всього, м’яко і всепрощающе звертайтеся з самим собою. Ви можете змінитися, час працює на вас.

Ви хочете, щоб сексуальні стосунки були відчутними, а не ефірними, але це бажання настільки вимогливий, що може придушити саму здатність придбання подібного досвіду. Ви побоюєтеся, що якщо ви «відпустіть» себе, то ви знищите себе, тому ви сдерживаетесь. Чим ближче ви підходите до виконання бажання, тим сильніше вас тягне назад. Іноді ви не можете досягти звільнення, і ви вважаєте це особистою невдачею. Це не так. Це результат зайвої ваговитості, занадто великий серйозності. Ви підозріло розглядаєте бажання, які проявляє кохана людина по відношенню до вас. Це ваш захист від страху відторгнення. Завдання — терпляче розвивати здатність сексуального розслаблення. Не забувайте, стежка, що веде до вершини гори, довга, шлях довгий. І тільки пам’ятаючи про це, ви зможете насолодитися видом, що відкривається з вершини гори.

Ви відчуваєте, що вам недостатньо просто мати інтуїтивні здібності; вам часто потрібно бездоганне знання. Це занадто великі очікування. Також ви побоюєтеся наслідків інтуїтивного сприйняття, вважаючи, що інші люди вб’ють вісника. Нарешті, ви побоюєтеся, що ви, насправді, божевільний, що інтуїція нереальна і що ви стали жертвою одного з видів самообману. За кожною пасткою коштують ваші реальні занепокоєння, але жодне з них не є істинним. Завдання — наполегливо працювати над розвитком інтуїтивних здібностей і повільно розвивати віру в те, що невидимі світи насправді існують і можуть мати велику прагматичну цінність.

Гроші означають відповідальність незалежно від того, багато їх у вас чи мало. Нерідко ви стикаєтеся з розчаруваннями — винагорода за ваше терпіння не таке велике, як ви сподівалися. На щастя, Сатурн з роками удосконалюється, подібно до прекрасного провину, і зрілість може обдарувати вас могутнім здоровим глуздом. Проте цього можна досягти тоді, коли ви дбайливо розпоряджаєтеся ресурсами, які надають вам партнерські відносини. Гроші, легко потрапляють вам в руки, подібні фальшивих грошей; вам слід відкидати плани швидкого збагачення. Завдання — бути подібним маленького поросяти, який будує будинок з цеглин.


Залишити відгук