Плутон у Будинку 8

Думки такої людини часто цілком зайняті проблемами зовнішнього світу. Величезне значення мають для нього релігійне життя і окультні заняття. Організм пристосований до швидкого відновлення сил і структур, а тому цей аспект часто зустрічається у довгожителів. Аналітичний розум дозволяє добре розбиратися в складних фінансових питаннях, завдяки чому людина має великий авторитет при вирішенні відповідних проблем. Можливий успіх у дослідженнях, особливо в галузі фізики і медицини. Професія таких людей часто пов’язана зі смертю в тій чи іншій формі. Поразка планети схиляє до зайвої чутливості і узколобому фанатизму. Така людина не бажає зупинятися ні перед чим заради того, щоб здійснити свої егоїстичні наміри і запанував над потенційними жертвами, які до настання строку перебувають у блаженному невіданні. Він володіє вираженим інтересом до проблем карми, астрології, йоги і медитації. Сам володіє потужним окультних впливом на інших. Здатний до миттєвого інтуїтивного осягнення внутрішніх процесів, що робить його незамінним в дослідженнях. Сильна воля поєднується з ясновидінням і даром пророцтва. Така людина не просто виходить переможцем з небезпечних життєвих ситуацій, а й допомагає іншим відновлювати висохлі джерела енергії.

До життя ставиться серйозно і схильний до радикалізму — або все, або нічого. Банальності і порожнечі не любить, схильний займатися лише суттєвими речами. Виникнення питання про життя або смерті при потраплянні в екстремальні ситуації змушує його різко змінювати спосіб життя і трансформувати етичні погляди. Саме в критичні моменти, така людина проявляє особливу стійкість і винахідливість. Багато він воліє робити таємно, часто спокушений можливістю зловживання даром сугестії і здатністю до окультного впливу на інших. Поразка планети створює ряд серйозних проблем у зв’язку зі страховками, податками, спадщиною і грошима партнерів. У цьому випадку судові процеси можуть закінчитися для людини катастрофічно. Смерть може прийти до нього в таємній обстановці. Небезпека для життя виникає досить часто. Співпраця з партнером по шлюбу або діловим компаньоном може принести йому великий прибуток. Нерідко окультний дар допомагає йому заробляти великі гроші. Такі люди дуже властолюбні і схильні демонструвати свою міць перед іншими. Вони тяжіють до занять психоаналізом. Часто ипохондричны і недовірливі зважаючи надзвичайної чутливості. Їх відрізняє підвищена сексуальність, або, навпаки, повна відсутність інтересу до еротики. Смерть може виявитися передчасною і наздогнати людини при загадкових обставинах.

Ви стійко відкидаєте близькість з одними людьми, інші ж вас тягнуть маніакально, в їх присутності ваша чутливість стає надзвичайно потужною. Ваша поведінка бумерангом повертається до вас: люди часто реагують на вас аналогічно — або все, або нічого. Вас зачаровує тонка міць інтимних відносин, хоча ви часто помиляєтесь в джерелі цієї могутності, вважаючи, що вона виходить від іншої людини. Це невірно. Її джерело — спільні відносини, що живляться чимось загадковим, які знаходяться всередині вас. Основна пастка — спроба контролювати потужність підсвідомості, що зазвичай призводить до лиха. Завдання — бути сприйнятливим до неусвідомлюваним джерел енергії. Міць і раніше буде присутній у спільних стосунках, але ніхто не буде ані панувати, ні підкорятися. І тоді ціле стане більшим, ніж сума частин, і таємниця розкриє себе.

Ви одночасно любите і боїтеся напруженості спільних відносин, бо вас зачаровують загадкові сторони життя. Коли ж ви, зрештою, віддаєте себе у владу цих відношенні, то ваша особистість в буквальному сенсі слова може змінитися. Старі звички, колишні способи мислення і відчуття зникнуть зовсім, так що вам досить важко навіть уявити, що вони колись існували. Однак не забувайте, яким ви були тільки що. Реальна трансформація вимагає поступового переходу від одного стану до іншого, а не разового стрибка. Завдання — прийняти зміну без опору. Трансформації властиві свої особливі закони, відмінні від законів звичайному житті. Нехай смерть его відбудеться своїм шляхом і в свій час.

Сексуальні відносини, на диво, можуть бути звичайними більшу частину часу, незважаючи на маніакальне прагнення до них. Ви страждаєте від «прісної» близькості, але підсвідомо ви готуєтеся до глибинного процесу основного звільнення. Раптово ви входите в ритмічну напруженість сексу, ви вибухаєте як вулкан. Коли ви знаходите потрібні вам стосунки, то повернення для вас вже немає. Ви можете тільки підпорядкувати вашу волю чогось глибшого і потужному, поважаючи силу, прала ваше минуле і розкриває новий сенс «я». Пастка, як зазвичай, полягає в контролі. Не стримуйте себе і не прагнете панувати над коханою людиною. Завдання — повірити в те, що після того, як вас поглине «чорна діра» сексуального союзу, ви возродитесь оновленим, подібно до того як лялечка перероджується в метелика.

Невидима інформація постійно поглинається вашою підсвідомістю. Вона знаходиться там в замороженому стані, як вода в айсбергу, на дев’ять десятих прихована в глибині океану. Потім, у певний момент часу, який-небудь досвід спільних відносин вивільняє відразу всю інформацію. Ви вступаєте у фазу непредставимой по мощі чутливості, маючи достатню силу і натиск, щоб розламати життя на частини — іноді життя інших людей, а іноді свою власну. Пастка — безрозсудне опір глибинним потоків інтуїції, викликаючи землетруси. Завдання — нехай ваше розуміння всесвіту змінюється по мірі того, як ви роздаєте те, що протікає через вас.

Ви схильні до крайнощів у стосунках і поведінці, коли гроші і партнерство з’єднуються один з одним. Ви можете бути жадібним золотошукачем, що цікавляться лише тим, що ви можете вичавити з партнерських відносин, і які не бажають звертати увагу на все інше. Але ви з такою ж легкістю можете бути самовідданим, створюючи іншим людям настільки потужну підтримку, яка перевищує їх самі буйні мрії. Це не підпорядкування боргу, але наказовий прагнення до визнання і багатства. Дослідіть ці спонукання, в іншому випадку вони можуть зіпсувати вам життя і зруйнувати партнерські відносини. Це пастка. Завдання — навчитися трансмутувати прагнення до золота, зрозуміти алхімічні процеси, що протікають як у сфері грошей, так і в сфері психології. Навчитеся перетворювати те, що не має цінності, те, що має величезну цінність, і, користуючись подвоєними знаннями, перетворіть себе в щось більш чисте і більш вишукане».


Залишити відгук