Нептун в Будинку 8

Інтуїтивний і сприйнятлива людина, безсумнівно володіє екстрасенсорними здібностями. Схильний до бачення дивних снів і нічних кошмарів. Часто страждає від безсоння, може закінчити життя у сні або при анестезії. Його партнер може виявитися напрочуд марнотратним, тому він повинен проявляти граничну економність при веденні загального бюджету. Така людина украй чутливий до спонукань, а тому йому слід остерігатися гіпнотично обдарованих людей. Його ж власний містицизм і натхненність можуть допомогти йому досягти успіху на політичному поприщі. Поразка планети збільшує схильність до депресій, алкоголізму і наркоманії, а також попереджає про необхідність тричі порадитися з різними лікарями перед тим, як погодитися на хірургічне втручання при загальній анестезії. Така людина виявляє вражаючу схильність до духовних занять, до чуттєвого сприйняття філософських істин і тривалим медитаціям. Свою спадщину він отримує дивним, майже завжди обманним чином.

Нерідко така людина використовує окультне могутність для особистого збагачення. Напружено цікавиться езотеричним знанням і питаннями практичної магії. Здатний приховувати податки і дивним чином отримувати несподіваний виграш від страховок або при вкладенні грошей свого партнера. Небезпечно вступати в брудні угоди з громадськими грошима не слід — майже напевно вони принесуть збитки. Неясності з спадщиною, ухилення від податків і обмани зі страховками можуть скінчитися дуже погано. Така людина при медитаціях легко проникає в сверхчувственные плани, в результаті чого набуває незвичайні знання. Він здатний загадково переробляти життєвий досвід, витягуючи з нього уроки, не помічені іншими. Життя такої людини сповнена психічних і сновидческих переживань. Він невпинно цікавиться питанням власної смерті, його загибель може бути пов’язана з водою, отрутою і наркотичними засобами. Після укладення шлюбу можливі серйозні неприємності в грошових справах. Сновидіння приносять багатий психічний матеріал, від вищих знань і пророчих відчуттів до тяжких кошмарів і переживань у сні власної смерті. Супутник життя такої людини може проявляти рідкісну безтурботність стосовно грошей.

Індивідуум замріяний, глибоко інтуїтивний, активно цікавиться дослідженнями Тонкого Світу і ворожіннями. Поразка планети схиляє до марної розтрати спадщини, так чи інакше смерть такої людини буде незвичайною і, можливо, настане після довгого перебування в несвідомому стані. Є схильність до душевних захворювань, самогубства, отруєнь і небезпеки бути живцем похованим. Цей аспект направляє людину на шлях містицизму і глибоких занять езотеричними практиками. Він тяжіє до організації таємних товариств і секретних угруповань. Все життя перебуває в безперервному процесі духовного переродження й постійно відвідується віщими снами і пророчими передбаченнями майбутнього. До розтрат партнера такій людині потрібно ставитися дуже серйозно, так як він може пустити по вітру все майно. Слід уникати підвищеної схильності до авантюр і афер, так як недобросовісні партнери можуть ввести значні збитки. Життя такої людини нерідко знаходиться під загрозою, йому слід уникати гіпнотичного впливу і пам’ятати про легкої расстраиваемости власної психіки.

Положення Нептуна в 8-му будинку говорить про те, що інтимні стосунки — це пряма дорога до Космічного Центру. Ви весь час готові до подібних відносин, вам необхідний лише найлегша контакт, щоб розкрити, розгорнути всю глибину душі. Але остерігайтеся пасток. Ваші кордони не є міцними, часом вони взагалі навряд чи існують, і, вступаючи в союз, ви втрачаєте себе. Цей інтимний контакт по формі кругової — він завжди приводить вас до самого себе. Якщо ж ви використовуєте цей контакт для втечі від себе, то вам нікуди повернутися — немає того «я», яке могло б вас зустріти, і в результаті утворюється хаос або розчарування. Не спокушайтеся вашими фантазіями негайного злиття, яким би легким воно вам не здавалося. Завдання — безперервно стверджувати справжню духовність міжособистісного союзу. Запросіть Бога і усвідомте його присутність в людській близькості, навіть коли циніки відкидають таку можливість.

Вас притягує ідея трансцендентності. Ви бажаєте забути про Землі, здійнятися в духовне блаженство. Однак ви забуваєте про реальності. Екстатичні бачення чергуються з нічними кошмарами. Що з них є реальність, а що лише мрії? Звертаючи гігантське увагу на кожен аспект розвитку особистості, ви створюєте уявні трансформації, вирішальні уявні проблеми. Пам’ятайте, що реальне зростання особистості відбувається в цьому житті, а не поза нею. Джерелом зростання є відповідальність. Завдання — змінити ваше розуміння самої духовності. З’єднайте святість зі здоровим глуздом, з повсякденним життям. Ви — священик від природи, проте найголовніші уроки ви отримуєте тоді, коли приймаєте власне життя і життя кожної людини навколо вас.

Сексуальний союз з коханою людиною легкий, магичен і велично обольстителен. Тут акцентується напруженість почуття, що виникає при сексуальному контакті, оскільки для вас більше важливі емоції, ніж фізичний контакт. Ви оточуєте себе пристрастю вашого коханого, бажаючи розчинитися в блаженстві. Втім, ви іноді користуєтесь сексуальні відносини як наркотик, щоб піти з реального життя. Повернення, яке неминуче відбувається після в’янення романтичних ілюзій, не тільки прикро, але і болісно. Не злітайте дуже високо і не залишайте вашого партнера. Звичайно, всіма силами намагайтеся піднестися в емоціях, але не залишайте землю. Краще удобрювати її виливами духу. Завдання — підняти землю до небес, вивільнити святість, що міститься в матерії, і змусити її сяяти.

Невидимі потоки інтуїції істинно океаничны. Фактично, ви повинні свідомо обмежити потік психічної інформації, що надходить до вас. В іншому випадку ви будете затоплені лавиною образів і почуттів, що виходять один Бог знає звідки. Відокремте справжні повідомлення від «білого шуму». Ви повинні розвивати ясність і чіткість сприйняття і здатність інтерпретувати те, що ви приймаєте. Чи існує різниця між особистими фантазіями — надіями, мріями, страхами, тривогами і почуттями, які, здається, виходять від інших людей? Чи реальні вони або це лише віддзеркалення вашого підсвідомості? Ваші кордону, оболонка — це болюче питання, тому завдання — залишатися відкритим, але в той же час удосконалювати здатність розрізняти, розмежовувати вас та інших людей.

Ви вважаєте, що гроші надходять до вас з неиссякающего рогу достатку, а ви є посередником Бога, распределяющим ці багатства, зазвичай для того, щоб врятувати світ. Ваші мотиви одночасно чисті і зіпсовані — ви хочете, щоб ресурси, які надходять від сім’ї або інших партнерських відносин, використовувалися для добрих справ, але в той же час ви сподіваєтеся, що частина коштів перепаде й вам. Думка про роботу заради грошей неприйнятна для вас, так як ви гадаєте, що вони повинні приходити до вас виключно завдяки вашому доброму серцю. Коли ви любите, то ви великодушно ставитеся до невдач; вам також необхідно стежити за витратою грошей, бо ви можете вважати, що гроші допоможуть вам завоювати визнання і схвалення. Завдання — ділитися із людьми тим, чим ви володієте, і в той же час підтримувати віру в те, що всесвіт забезпечить вас.


Залишити відгук