Місяць у Будинку 8

Така людина відчуває внутрішню потребу у безпеці. Нерідко він володіє екстрасенсорними здібностями і цікавиться дивними проблемами, наприклад, загробним життям. Любов і секс мають для нього величезне значення, але при неправильному використанні енергії відзначається схильність до зловживання своєю сексуальністю. Гроші можуть приходити через партнера, мати або яку-небудь жінку. Нерідко таким людям приходиться розпоряджатися чужими грошима. Вони успішно займаються наследствами, страховками і податками. Після шлюбу вони часто занурюються у вирішення фінансових проблем.

Чуттєвість і статеве життя повинні суворо контролюватися, так як пристрасність часом виявляється надмірною. Такі люди володіють підвищеною міцністю, значною самовпевненістю і високою відповідальністю. Вони проявляють інтерес до мистецтва та музики, а їхні мрії часом стають настільки реальні, що набувають галюцинаторний характер. Вони можуть отримувати прибуток від громадської діяльності або в результаті загибелі партнера. Можливі віщі сни і ясновидческий дар. Такій людині необхідно остерігатися нещасних випадків і передчасної смерті, ймовірність яких підвищується при сильному ураженні планети.

Положення Місяця в 8-му будинку вказує на голод в інтимних відносинах. Ця базова потреба, не аналогічна контрактним зобов’язанням. Скажемо більше, вона не має відношення до угод і зобов’язань і пов’язана з іншою реальністю. Основою спільних відносин є емоційний вираз симпатії і близькості, відкритість цих почуттів. Пастка — бути занадто залежать від ваших партнерів, що живлять вас цими почуттями, вважаючи, що партнери будуть співпереживати вам незалежно від того, даєте ви їм щось взамін чи ні, розкриваються чи ні. Завдання — йти на такі контакти, які задовольняють вашу емоційну потребу в тимчасовому, але цьому союзі, і уникати взаємодій, які «закриті» або віднімають у вас багато сил. Теплота і емоційна м’якість — ось основа; якщо вона присутня у спільному житті, то ви прекрасно про себе дбаєте.

Місяць символізує емоційну потребу в безпеці і впевненості в собі, проте, за визначенням, смерть его створює відчуття небезпеки навіть у самій безпечній обстановці. Для вас безпека ховається в інтимній, сокровенної небезпеки. Інші люди відчувають цю небезпеку, відчуваючи напруженість ваших почуттів. Ви ідеально вловлюєте надприродне в людських відчуттях. Вам не треба нічого робити, щоб бути сприйнятливим до надприродного, ви налаштовані на нього від природи, завдяки несвідомому локатору. Живіть так, щоб кожен день высвобождалась деяка, дуже невелика частина его, і не дозволяйте вашим емоціям ставати вибухонебезпечними. Завдання — створити стійке існування допомогою ритму регулярних і безперервних змін.

Ваше глибоке сексуальне спонукання темпераментне; воно є автоматичним способом підтримання гомеостазу. Ви маєте потребу не стільки в простій близькості або інтимному контакті, скільки в глибинному почутті емоційного заспокоєння. Вам необхідно безпечне звільнення, оскільки саме у звільненні ви починаєте розслаблятися і знімаєте захисні механізми. Ви можете жити і працювати з партнерами, які зовсім не забезпечують зовнішню безпеку, або вона дуже слабка, але коли справа доходить до сексуального союзу, то безпека повинна існувати. Пастка — емоційна залежність від коханого. Вас притягує до нього потреба у вивільненні, тому стежте за тим, щоб не «приклеїтися» до партнера, подібно до того як дитина «приклеюється» до матері. І в рівній мірі не виховуйте залежність у вашому коханому. Нехай потреби задовольняються, але не попадайтеся на гачок. Завдання — відчуйте весь багатий спектр емоцій, які виникають в сексуальних відносинах; виховайте взаємно розслаблюючі відносини.

Ваша інтуїція автоматична, всюдисуща, її неможливо ігнорувати. Вам властива підвищена чутливість до відчуттів інших людей, особливо коли ви емоційно залучені в стосунки. Люди краще починають усвідомлювати їх власні потреби, коли знаходяться поблизу від вас, і це добре. Однак коли ви перебуваєте поблизу інших людей або хочете цього, то ваші власні потреби можуть переповнювати вас або потреби людей можуть стати домінуючими в вашому емоційному сприйнятті. Пастка — підпорядкування цим потребам і втрата контакту з істинними повідомленнями вашої інтуїції. Завдання — захищати вашу цілісність, навіть якщо на вас обрушується шквал емоцій.

Ви знаходитесь в залежності від переваг, створюваних партнерськими відносинами або родинною спадщиною, ви витрачаєте багато сил, працюєте понаднормово заради їх захисту. Не можна сказати, що ви відчуваєте дуже серйозну відповідальність за них, швидше, ви настільки тісно ототожнюєте себе з партнерськими відносинами, що берете на себе роль вихователя. Ви здатні підтримати вашого партнера в певний період життя, і якщо це виконується з довірою і повагою, то даний досвід може стати для вас найбільш плідним. Виберіть партнера, який заслуговує довіри у поводженні з грошима, тому що підозри можуть звести з розуму. Пастка — втрата відчуття безпеки через відсутність ресурсів або грошей. Якщо ви станете думати про те, чого у вас немає, то ви «раздуете» вашу потребу до такої міри, що станете нещасним. Завдання — заповнити ваше життя матеріальним свідченням взаємної чесноти і поваги.


Залишити відгук