День Народження 27 Листопада: Знак Зодіаку — Стрілець

Витончені Стрільці, які народилися 27 листопада, неймовірно чутливі до потреб і бажань оточуючих. Ви розумні, проникливі, але можете проявляти нетерпіння і імпульсивність. Мрійник, який живе у вас, хоче існувати в ідилічною, утопічною реальності, де кожен має все, що йому треба. Однак якщо ви дозволите серцю керувати вашим практичним розумом, то можете настільки зануритися в проблеми інших, що ваш потенціал помічника в скрутну хвилину буде втрачено в безцільних мріях.

Оскільки для народжених 27 листопада характерні сильні переживання, їх нервова і м’язова системи періодично перенапружуються і перепрацьовують. У зв’язку з цим вкрай важливо дотримуватися розумний ритм життя — особливо з віком. Рекомендується знайти постійного розуміє партнера, однак у силу зазначених вище причин ця задача стає важким. Необхідно приймати їжу не поспішаючи, в спокійній і розслаблюючій обстановці. Регулярний сон, душевне тепло і турбота здатні створити чудеса з тими, хто народився в цей день. Рекомендується груба їжа (коренеплоди, хліб, бурий рис і інші зернові, макаронні вироби, ретельно підібрані сорти м’яса або птиці).

Народжені 27 листопада або генерують збудження, або потрапляють у захоплюючі ситуації, або ж поєднують обидва ці властивості. Вони легкі на підйом і здатні наелектризувати все, з чим стикаються. Народжені в цей день можуть бути надзвичайно імпульсивними і рідко зупиняються, щоб упевнитися в правильному напрямку свого руху. Часто інтуїція їх не підводить, але іноді вони можуть швидко посадити себе в калюжу. Народжені 27 листопада нерідко дивують навколишніх своєю нервозністю — і внутрішньо і зовні вони постійно перебувають у якомусь безперервному русі. Вони здатні з неймовірною енергією прагнути до того, щоб виконати завдання в строк, будучи незамінними в будь-якій робочій групі. Крім того, вони інстинктивно відчувають, що необхідно їх колегам в технічному і емоційному плані, тому з них виходять відмінні керівники; правда, будучи абсолютно неавторитарными за своєю природою, вони в рівній мірі протестують проти обмежень, що накладаються на них іншими, і відчувають дискомфорт від необхідності кого-небудь обмежувати.

Знак Зодіаку 27 Листопада — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: мінливість, щирість, недолік такту. Стрілець — людина відкрита і чуйний, любить собак, має велику спрагу особистої свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Відповідає за пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувалося давно. Вплив Юпітера ідеально для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність вміння тверезо оцінювати інформацію.

Чутливий Стрілець, народився 27 листопада, не схожий на інших представників знаку. Він виключно добрий, відкритий для спілкування. Представник знака не схильний до критики на адресу кого-небудь. Він прагне не просто зрозуміти будь-якої людини, а й виправдати його вчинки. Стрілець ніжний, замріяний, влюбливий. Він може бути надто довірливим. Добротою Стрільця багато користуються. А він цього не помічає. Представнику знака властива надмірна зануреність в чужі проблеми. Від цього тільки шкоди як самому Стрільцеві, так і того, кому необхідна допомога. Потенціал помічника витрачається на мрії.

Їх основною потребою є абсолютна свобода дій, і ті з оточуючих, хто це зрозумів, будуть жити з ними в повній гармонії. Якщо на їх шляху трапляються люди з негнучкою психікою або занадто високо-моральні партнери, народжені 27 листопада здатні випробувати глибоке розчарування. Таке розчарування може мати несподіваний вихід у вигляді нападів роздратування і гніву. Взагалі, гнів, як явний, так і прихований, може стати серйозною проблемою для багатьох з них. При прихованих прояви гніву пригнічені емоції можуть легко призвести до депресії і низької самооцінки.

Злети у народжених 27 листопада — космічні, а падіння — катастрофічні. Зазвичай життя народжених 27 листопада мало нагадує маятник — хороші і погані періоди тривають досить довго. Однак народженим 27 листопада важко переносити безнадійні ситуації; на щастя, світлі періоди в їх житті все-таки довше. Сімейне життя народжених 27 листопада буває напрочуд успішною, оскільки вони люблять дітей і обожнюють робити своє житло затишним і надійним. Вони найбільш щасливі у ті моменти, коли можуть поєднати свою любов до сім’ї зі свободою пересування — на жаль, таке поєднання реальності трапляється нечасто. В силу неавторитарности свого характеру вони ставляться до дітей як до друзів або братів/сестер.

Таке ставлення загрожує серйозними проблемами для тих дітей, яким необхідна сильна фігура батька — не зустрівши її в родині, вони починають шукати в інших місцях. В житті народжених 27 листопада багато що пов’язане з жорстокістю. Або вони самі часто піддаються жорстокості, або нез’ясовним чином стають жорстокими по відношенню до свого оточення. Найважливішим завданням духовного плану для них є приборкання своєї енергії, вміння справлятися з невдачами і змінами. Удосконалення їх особистості зазвичай безпосередньо пов’язане з їх здатністю зрозуміти і направити в потрібне русло свою енергію.

Чоловік Стрілець — народилася 27 Листопада

Чоловіки, які народилися 27 листопада — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — волелюбний, розумний, легко пристосовується, чесний, щасливий. Чоловіки-Стрільці – товариські, відкриті і безпосередні. Вони люблять нові емоції та враження, не терплять нудьгу і банальність. Чоловіки, народжені під цим знаком, як правило, прекрасні оратори, вони люблять розповідати історії і перебувати в центрі уваги. Стрільці – пестуни долі, будь-яке починання дається їм легко і без зусиль. Вони часто ризикують, але, як правило, цей ризик виправдовується і приносить непогані дивіденди.

Жінка Стрілець — народилася 27 Листопада

Жінки, які відзначають день народження 27 листопада, володіють наступними рисами: така дама — проста, чесна, радісна, весела. Жінка-Стрілець – незалежна, сильна і владна особистість. Вона не йде на поводу у інших, живе за власними правилами і не залежить від думки оточуючих. Вона креативна і багатогранна, легко захоплює своїми ідеями оточуючих і надихає їх на звершення. Такі жінки звикли бути лідерами і в професії, і в стосунках. Вони не терплять контролю і прагнуть до свободи.

День Народження 27 Листопада

Народжені 27 листопада знак зодіаку Стрілець неймовірно вперті і характерні особистості. Вони вольові, готові відстоювати свої рішення до кінця. Таких самовпевнених особистостей ще треба пошукати. Вони не піддаються на вмовляння, їм наплювати на загальну думку, головне – намічена мета. Знак зодіаку – Стрілець, впливає на них в емоційному плані. Вони легко збудливі, іноді емоційно нестійкі.

Народжені 27 листопада знак зодіаку Стрілець, дуже неспокійні натури, вони бунтівники. У гонитві за мрією вони забувають про спокій. Їх бурхливої діяльності немає меж, такі люди здатні дивувати оточуючих своїми спонтанними і необдуманими діями. Вони неймовірно енергійні, що допомагає їм постійно знаходитися в русі. До того ж, ці особи неймовірно гнучкі, у разі потреби, вони без проблем підлаштуються під обставини. Володіють відмінною реакцією, тому комфортно почувають себе в будь-якій компанії.

Народжені 27 листопада знак зодіаку Стрілець, легкі на підйом, без проблем можуть за годину упакувати речі і переїхати жити в інше місто. Дуже часто вони бувають імпульсивними, здійснюючи певні дії, навіть не зупиняться, щоб зрозуміти правильно надходять чи ні. У всьому, Стрільці звикли покладатися на інтуїцію, але іноді вона призводить до великих неприємностей.

Буває, що народжені 27 листопада знак зодіаку Стрілець, відштовхують від себе людей своєю мінливістю і деякою нервозністю. Але завдяки своїй енергії ці люди прагнуть до виконання нереальних завдань. Вони обов’язкові, для них головне робити все вчасно. Такі особини незамінні в будь-якому колективі. Незважаючи на нестабільний емоційний стан, Стрільці вловлюють настрій оточуючих. У плані роботи це їм дуже допомагає, адже вони чітко розуміють, що від них вимагають, чого потребують їхні колеги. Такі люди гармонійно виглядають на керівних посадах.

Хоча, їх природа така, що вони не сприймають обмежень будь-якого характеру їм не властиво командувати або обмежувати в діях когось. Для них головне в житті – це свобода в усьому. Вони прагнуть до вільного вираження своїх емоцій. Терпіти не можуть, коли їх обмежують у правах або обмежують у діях. Тому, в оточенні цих людей завжди знаходяться тільки схожі по духу особистості. Невправні та повільні люди наводять цей знак зодіаку, лють, адже народжені 27 листопада знак зодіаку Стрілець, терпіти не можуть різні кліше і закостенілість поглядів. Вони прагнуть уникати стереотипів у всіх проявах. Найбільше не терплять бюрократії, вона доводить їх до нестями.

Стрільці досить запальні натури, вивести їх з себе здатна будь-яка дрібниця. Вогонь люті, який розгорається в їх душі, як правило, шкодить лише тільки їм самим. Люди, які відзначають день народження 27 листопада знак зодіаку Стрілець творчі особистості. Їх пригнічує все нудне і прісне. Вони шукають натхнення в природі. Варто відзначити, що їх енергетика здатна зарядити позитивом всіх, хто знаходиться біля них. До того ж, ці люди мають дивну властивість – бути учасником дивних подій. Завдяки цьому їх життя неповторна і яскрава.

Любов і Сумісність

В сім’ї вони люблячі батьки, обожнюють дітей, домашніх тварин, люблять спокій та зручності домашнього затишку. Ідеально для них отримати як стабільність, так і свободу, якою можна користуватися час від часу, але насправді таке буває рідко.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 27 листопада люди – натури витончені. Їх відрізняють співчуття, чутливість. Такі люди доброзичливі, відкриті. Вони комунікабельні, небайдужі до чужих потреб, думок, почуттів. Народилися 27 листопада схильні допомагати всім і вся. Часто вони це роблять на шкоду собі, своїм інтересам. При цьому поведінка для представників знаку є абсолютно природним. Народилися 27 листопада мріють про ідилічною реальності. Вона представляється їм гармонійної, практично райської. Недосконалість світу розчаровує представників знаку, може навіть спровокувати глибоку депресію.

Стрілець, народився 27 листопада – неординарний професіонал. Він розумний, володіє усіма необхідними для вирішення спеціальних завдань навичками. Але застосовувати їх на практиці може далеко не завжди. Виною всьому імпульсивність представника знака. Діючи імпульсивно, Стрілець рідко зупиняється шляху, щоб перевірити правильність напрямку руху. В результаті страждає справа. Стрілець є складним співробітником, але дуже душевним людиною.

Здоров’я і Хвороби

Перенапруження нервової системи – головна проблема Стрільця, який народився 28 листопада. Психологічні перевантаження шкодять кому завгодно. Чутлива натура представника знака не виняток. Стрілець рідко виявляється здатним до самостійного подолання таких проблем. Але звертатися до фахівців він панічно боїться. В результаті напруга накопичується, ситуація ускладнюється. Запобігти появі психологічних проблем і спровокованих ними захворювань допоможе дотримання розумного ритму життя. Не варто кидатися у вир з головою. Допомагати іншим – це прекрасно. Але жертовність здоров’я не додає.

Доля і Удача

В цей день народжуються наполегливі, вперті натури. Вони вперто йдуть до намічених цілей. Рішучі і незворушні. Всього досягають в житті своєю працею. Якою буде їх життя, цілком залежить від них самих. Якщо вони докладуть максимум зусиль та цілеспрямовано прагнути до добробуту, то зможуть створити для себе сприятливі умови, успіх стане їхнім способом життя. А якщо будуть плисти за течією, то життя буде сірка і безрадісна.

Поради Стрільцям, Народженим 27 Листопада

Вам багато чого прощається. Але це псує. Ретельно обдумуйте вчинки, як би не пошкодувати про них потім. Контролюйте ураган всередині себе і використовувати його енергію в творчих цілях. Спробуйте краще зрозуміти себе. Не бійтеся просити про допомогу і поблажливість.


Залишити відгук