Меркурій в Будинку 8

Це таємничий і вельми проникливий людина, що володіє екстрасенсорними здібностями і тонко розвиненою інтуїцією, з-за чого він схильний до захоплення езотеризмом. Він буває хитрий і саркастичним, здатний отримувати насолоду від інтриг та залаштункових махінацій. Вміє керувати чужим майном, уміло керувати роботою інших, а тому нерідко виявляється щасливим працівником банку і успішно займається операціями, пов’язаними з оподаткуванням і страхуванням. Цей аспект сприяє заняттям політикою, але не в контексті управління людьми, а в плані надання їм допомоги та підтримки. Перший сексуальний досвід така людина отримує в ранній молодості. Смерть близьких може глибоко поранити його серце. Неправильне використання енергії робить його скандалістом. Йому слід уникати куріння, так як легкі потребують великої кількості кисню.

Схильний займатися дріб’язковими секретами і будь-яку таємну інформацію розглядає як вельми значущу лише тому, що вона закрита від інших. Любить будувати таємні плани і винаходити всілякі каверзи та розіграші. Обожнює детективи, любить інтриги і загадки. Здатний розгадувати таємні мотивації вчинків інших людей, тому завжди докопується до суті питання. Смерть родичів і знайомих нерідко змушує його зніматися з насидженого місця і вирушати в подорож. Спадщина може прийти у формі важливих документів і таємних відомостей. При перенапруженні нервова система швидко виснажується. Неправильне використання енергії сприяє розвитку злопамятности, мстивості і уразливості. Тоді він схильний до розпускання чуток, та й сам може постраждати від наклепу.

Можливі серйозні сварки і розбіжності з супутником життя в зв’язку з використанням його грошей. Такі люди виявляють неабияке занепокоєння у зв’язку з пристроєм фінансових справ оточуючих. Нерідко вони з цікавістю вивчають літературу про загробний існування і продовження життя. Смерть вони зустрічають в ясній свідомості і здоровому глузді. Ідеї і плани будуються і здійснюються переважно в особистих цілях, нерідко за рахунок інших людей і суспільства в цілому. Переважає тверезий розрахунок, гола розсудливість і холодний розум. Неправильне управління фінансовими справами партнера може призвести до поразки у судовому процесі. В юності людина не раз стає на край загибелі.

Чим більше контактів, тим ближче ви подступаете до вашого інтимного світу. Втім, взаємодії не обов’язково повинні будуватися на повній згоді. Хоча конфлікт у відносинах протиприродний символіці положення багатьох планет в 8-му будинку, але тут він сприяє вашому порушення. Оскільки розбіжності суто ментальні, а не емоційні, то в підсумку відносини стають більш інтимними. Однак не дуже покладайтеся на ті ідеї, до яких ви розходитеся з вашим партнером. Також не забувайте тенденцію міркувати про близькості, не жертвуючи нічим заради справжнього союзу. Завдання — використовувати під’єднання вашого розуму до розуму іншої людини як свого роду «фіксатор радара інтуїції», що вказує вам шлях до реального злиття ваших душ.

Ваші думки призводять вас на кордон саморозуміння особистості, і хоча це може здатися дивним те, що ваш мозок виводить вас за межі самого себе, — але це дійсно самий природний процес у світі для вас. Розвивайте бачення вченого, досліджуйте всі процеси трансформації, що відбуваються в світі навколо вас. Розпитуйте людей про значущість змін для них, вивчайте мову цих змін і ставте себе в такі ж умови. І пам’ятайте, недостатньо лише думати про трансформації. Те, що ви вивчили і дізналися, вам необхідно внести у власну життя, змістити акцент з вченого на піддослідного кролика. Зрештою, ви самі — це ваш кращий експеримент. Початкова завдання легка: вивчити з допомогою вашого раціонального розуму синтаксис трансформації. Справжня хитрість полягає в здатності вашого розуму навчити ваше серце.

Ваша нервова система чутлива до сексуальних контактів. Вона переплетена з нервовою системою коханої людини. Порушення дійсно приховано у великій мережі нервових сенсорів, які в кінцевому підсумку об’єднуються в мозку. Розмова найчастіше більш сексуальний, ніж дотик, тому що ви бажаєте злитися з розумом коханої людини. Ви досить швидко переходьте від стану активності в стан пасивності і навпаки, і хоча це може приводити в захват вашого коханого, але в рівній мірі здатне перешкодити сталого нарощування напруги, необхідного для звільнення. Сексуальні почуття можуть виникнути раптово, навіть у непридатних умовах. В рівній мірі ви здатні подумати про який-небудь жарту відразу після кульмінації сексуальних відносин, і немає необхідності говорити, що такі думки псують настрій. Задовольните інтерес вашої цікавості до перетину Ніагарського водоспаду в бочці — ваш розум є бочкою, а сексуальна енергія — водоспадом.

Ви не стільки особистість з високо розвиненою інтуїцією, скільки той, хто дуже цікавиться інтуїтивним досвідом. Інтуїція — це невидимий і дуже невизначений процес. і хоча у вас є всі засоби, щоб бути фізично чутливим, але вам нелегко повністю відкритися вашій силі. Ви стоїте осторонь, бажаючи перевірити інтуїцію, підтвердити її раціонально і об’єктивно. Пастка — просте обговорення і розмови про можливості, а не реальне використання вашої інтуїції. Завдання — налаштувати вашу нервову систему так, щоб ви могли чути мислення інших людей або, принаймні, розрізняти патерни їх думок, якщо не самі слова.

Ваш розум зайнятий безперервними бухгалтерськими розрахунками, переміщенням ресурсів, перетасовуванням майна. Це може бути цілком природний досвід, подзаряжающий вашу нервову систему, і в цьому випадку ви насолоджуєтеся змінами, або обессиливающий нервову систему, і тоді ви поступово виснажує себе уявними кризами. Справа не в тому, скільки ви маєте, але в тому, як ви розпоряджаєтеся володіннями. Пускайте гроші в обіг і власні, і гроші інших людей, якими ви розпоряджаєтеся. Усвідомте, як чудово витрачати значну частину часу на роздуми про ресурси, бо поводження з грошима і володіннями — це гра, яка необхідна вам для підзарядки. Суть завдання — не набувати та втрачати, а грати.


Залишити відгук