Марс у Будинку 8

Цей чоловік дуже сексуальний, прагматичний і чутливий. Статеве життя має для нього величезне значення. Нерідко він розпоряджається чужими грошима, стаючи чиїм опікуном. Активно цікавиться дослідженням паранормальних психічних явищ і послесмертного існування. Аспект сприятливий для політиків, хірургів, психологів, експериментаторів і психіатрів. Сама ідея смерті цікавить і приваблює його. Відхід з життя майже завжди виявляється несподіваним. Бажання і почуття сильні, енергія велика, агресивність і воля напружені і непохитні. Такі люди успішно розпоряджаються чужими грошима, якщо їм вдається стати на чолі загального фонду. Сексуальні потяги дуже сильні, напружені і постійні. Відзначається схильність до статевої магії і всіма видами церемоніального езотеризм. Можлива небезпека насильницької смерті на війні або в сутичках з ворогами. При неправильному використанні енергій можуть пробудитися злочинні нахили.

Поразка планети призводить до скритності у веденні справ, сумнівним операціям з загальними фінансами, а також до сварок через заповітів і податків. Супутник життя нерідко виявляється марнотратним, або, навпаки, шлюб сприяє виправленню фінансового становища. Можлива втрата спадщини або збитки, пов’язані з поведінкою шлюбного партнера. Страждання такої людини є сильними, але нетривалими. Його пристрасті яскраві і глибокі, але короткочасні, а тому не встигають зруйнувати його. Хвороби протікають швидко і починаються раптово. Можлива серйозна небезпека, пов’язана з оперативним втручанням у хід захворювання. Запальні процеси протікають бурхливо і мають тенденцію до поширення. Часто цей аспект є передвісником нещасливого життя з багатьма перешкодами і перешкодами. Це положення може сприяти психічних розладів, схильність до нещасних випадків, тяжінню до насильницьких ситуацій і до всякого роду загрозам життю і здоров’ю.

Ви відчуваєте заховану у вашому улюбленому цінність. Вона наповнює бажанням, і ви прагнете проникнути крізь оболонку зовнішньої особистості до скарбів, які знаходяться в глибині душі людини. Але часто ви ігноруєте межі особистості. Фактично, чим міцніше кордону, тим сильніше ви можете намагатися прорватися крізь них. Це смертельна пастка, тому що скарби союзу купуються тільки тоді, коли обидві людини знаходяться в безпеці, приносячи себе в жертву один одному. Якщо ви вперто хочете зруйнувати кордони людей, то вони просто посилять захист проти вас. Результат — безперервна війна, суперечка, а не інтимний контакт. Усвідомте вплив вашої чоловічої сили, мощі вашого напору. Нехай тепло вашого бажання пробудить сприйнятливість в іншій людині. Завдання — палкістю, а не войовничим поведінкою заслужити доступ до внутрішнього святилища.

Ви здатні бути ідеальним духовним воїном, лицарем-хрестоносцем, який виходить на поєдинок з драконом его. Пастка — викривлене тлумачення перемоги і поразки. Якщо ви вбиваєте дракона, але ваше его виживає, то ви терпите духовну поразку. Тоді постає питання: що являє собою дракон? Ви — це снаряд з тепловою головкою самонаведення, який шукає мета зовні. Але найчастіше тепло виходить лише від вас. Все як у знаменитому вислові Пого: «Ми зустріли ворога, і цей ворог — ми самі». Не завоювання, а взаємопроникнення виробляє трансформацію. Завдання — не мудрувати, слідувати вашим бажанням і знати, що бажання саме по ходу справи справить зміни.

Ви «заряджені» сексуальною пристрастю. Бажання з’єднання безперервно палає в нижніх чакрах. Коли бажання пробуджено, воно розжарюється дочиста. Ви часто забуваєте про все, зосереджуючись тільки на ньому. Бажання може проявляти себе як «вихід до воріт» оргазму, не звертаючи належної уваги на самі партнерські відносини, але також воно може означати манію близькості. У будь-якому випадку пастка полягає в поданні, що не ви ставите перешкоди на шляху до з’єднання, а кохана людина. Це призводить до вибуху гніву, як тільки справа стосується сексу. Пам’ятайте, що перетворення коханої людини у вашого ворога — це поразка самого себе. Завдання — вчитися коректному злиття. Пристрасть і запал — це ваші стріли, бажання — це ваш цибулю.

Несподівано для інших людей ви викидаєте себе з свого тіла і прямуєте до інтуїтивного контакту з ним. Кожна людина, який вам потрібен, розшукується гострим промінням вашого локатора. Пастка — порушення чужого права володіння. Внутрішні думки людей, почуття і бажання часто небезпечні, нерідко вони не є точне відображення їх справжніх «я», і тому неодмінно є особистими. Вчіться інтуїтивно входити тільки в ті області, які відкриті або не заблоковані. Коли ж ви входите в чиє-небудь внутрішнє святилище, то ви можете ненароком потрапити у вигрібну яму, і те, що ви там побачите, може не бути приємним. Завдання — вдосконалити вашу чутливість до гостроти леза бритви. Використовуйте цей інструмент, як хірург, знімаючи блокування, або як люблячий чоловік, наповнюючи улюбленого чеснотою.

Ви дуже сприйнятливі до теми грошей і, ймовірно, бажаєте мати їх більше, ніж у вас є зараз. Замість того, щоб облаштовувати своє життя простими і цілеспрямованими зусиллями, ви прямуєте до тих людей, які вже мають гроші або, очевидно, бажають багатства. Але будьте обережні: гроші, власність і володіння можуть легко стати причиною баталій як у вашій родині, так і в соціальних або любовних відносинах. Розберіться з цими конфліктами, інакше ви можете вбити любов. Завдання — працювати разом з іншими людьми над виробленням цілей, яких можна досягти в партнерських відносинах, і перетворити в єдине полум’я вогні ваших устремлінь.


Залишити відгук