Хірон у Будинку 8

Хірон створює хаос і тупики, прагнучи звернути увагу людини на моменти, які в звичайних умовах від нього вислизають, і тим самим розширити його свідомість. Проте в даному випадку ця непроста планета обрала собі не самі вдалі моменти для прояву свого принципу: маргінальні стани, зміни основних умов життя (шлюб, розлучення, надходження на роботу… — зміна одного з основних егрегорів), коли увага людини ледве встигає за подіями, а точка зору і так вимушено зміщена щодо звичною. Хірон посилює всі ці труднощі, ставить перешкоди на шляху до одруження або розлучення зовсім вже незбагненні, але, тим не менш, не настільки непереборні, якими здаються.

Коли вихід, відкривається сам по собі або приходить у вигляді дотепного рішення, з’являється, людина ляскає себе по голові і каже: «Як це я відразу не здогадався!» — хоча раніше вважав би цю думку фантастичною і абсолютно нереальною. Тим не менш, опрацювання цього аспекту, хоча і приваблює можливостями подолання багатьох зовнішніх і внутрішніх криз, досить складна і доступна лише людям на досить високому рівні еволюційного розвитку: кармічні вузли проглядаються з набагато великими труднощами, ніж ламінарна (плавне) протягом карми.

Психологічні кризи пов’язані з поганим розумінням себе, невмінням бачити свої вища і нижча початку і встановити між ними співпраця замість відвертої війни; подробиці покажуть аспекти Хірона. Опрацювання аспекту дає вміння оригінально бачити і показувати людям недоліки і вади групової етики, так що від критики важко відмахнутися; без опрацювання відносини з колективами часто не рівні, людина деколи щиро не розуміє, чому все їм незадоволені і, власне, чого від нього хочуть. Цей аспект потенційно дає великі здібності до окультних наук, особливо до матеріалізації і розуміння того, що раніше було майже невловимим і незрозумілим, але це має знайти підтвердження гороскопі в цілому.


Залишити відгук