Восьмий Будинок в Астрології

Восьмий Будинок смерті і відродження. Восьмий будинок — один з трьох містичних будинків у вашій карті (двома іншими є четвертий і дванадцятий) і дуже важкий для розуміння. Іноді його називають будинком духовного переродження, він керує силами, пов’язаними з сексом, народженням, смертю і потойбічним життям. Він протегує спадкоємства — матеріальному і духовному. Гроші, що належать вашому партнерові, податки і борги також входять в сферу впливу цього будинку. Восьмий будинок може підказати вам обставини смерті, хоча її точний час залишається таємницею. Він протегує хірургії, що має відношення до відродження. Це будинок надприродних сил і окультних знань.

Вступаючи у 8-й будинок, ми знову досягаємо кінця зони. Восьмий будинок — це останній будинок другої групи, що складається з чотирьох будинків; цей «водний» будинок вказує на кульмінацію відносин між індивідуальностями. У 7-му будинку досягають вершини близькі стосунки між людьми у сфері контрактів і зобов’язань, обіцянок. Але одна справа обіцяти, говорити «люблю, поважаю, лелію», і зовсім інша справа — дійсно виконати те, що обіцяв.

Якщо 7-й будинок можна розглядати як церемонію шлюбу, то 8-й будинок символізує медовий місяць і все те, що приходить до нас протягом довгого спільного життя. Восьмий будинок розглядає вихід особистості за межі власної оболонки з метою злиття з тим, що перебуває за її межами. В особливості це відноситься до досвіду укладення союзу з іншими людьми і до всіх без винятку областях спільної з ними життя.

Так як восьмий будинок — наступний будинок і знаходиться навпроти 2-го будинку, то якістю цього будинку є цінність — цінність, обретаемая у взаємодіях. Але плутонианская природа 8-го будинку вимагає відмови від індивідуальності заради здобуття нової цінності, значущості. Якщо Ви хочете зійти на новий щабель розвитку, стати краще, ніж Ви є, якщо хочете поліпшити своє життя з допомогою союзу та злиття з іншими людьми, то Ви повинні чимось пожертвувати, що має померти. Таким чином, у класичному трактуванні 8-й будинок пов’язаний зі смертю.

Це не простий відхід з життя, а вихід за межі себе і повернення всередину себе, відтворення боротьби народження. Це смерть і відродження; процес, який здійснюється з допомогою поглиблених партнерських відносин і пошуку в собі того, що вимагає трансформації. Такий процес не завжди відбувається буквально в присутності іншої людини, але аура його впливу знаходиться поруч завжди, коли Ви досягнете краю символічного скелі з назвою «Стрибок Закоханих», то стрибне з Вами улюблений чоловік? Або заволодіє Вами спокуса. Заманять Вас обманом і Ви прыгнете один, або, гірше того. Ваш партнер зіштовхне Вас? Парадокс полягає в тому, що Ви повинні довіряти партнеру і все ж Ви повинні стрибати один.

Сексуальні контакти 8-го будинку дуже потужні. Це не чиста егоїстична чутливість 2-го будинку, не любовний спектакль 5-го будинку. Це вищий рівень, пік сексуального досвіду, звільнення, що виникає тоді, коли збудження досягає найвищої точки — тимчасової втрати свідомості у момент оргазму. Така зв’язок сексу і смерті не є ні патологічної, ні жартівливій; це вищий рівень сексуального творчості — не породження у фізичному сенсі дітей, а створення в психологічному сенсі нового зерна свого «я». Той факт, що більшість людей залишаються чутливими лише до сексуальних спонукань, не обов’язково означає, що ці люди не трансформуються. В 8-му будинку для трансформації зовсім не треба бути свідомим, а треба йти лише тим шляхом, який Вам надається.

Восьмий будинок — область таємниць. Що знаходиться поза мене? Загину я, якщо вийду за межі власної оболонки? Це буде мій кінець або початок нового шляху? Цей будинок — область експериментування, тому він пов’язаний зі сферами окультизму і інтуїції.

Як і для другого будинку, при інтерпретації 8-го будинку доречно вести розмову про гроші, але для цього будинку, як і для 2-го будинку, також існує тенденція до спрощення тлумачення. Восьмий будинок — це другий дім, який інтерпретується занадто буквально, і такий спрощений підхід заважає зрозуміти психологічний зміст 8-го будинку. Восьмий будинок — не для боязких. Для опрацювання цього будинку потрібно міць дуба і гнучкість верби, так як мова йде про зміну, і не просто про зміну форми, яка відбувається багато разів, а реальний, без обману, зміні — фундаментальному видозміні особистості.

Кожному з нас багато разів протягом життя надається можливість змінити себе, але не використовують її. Тих, хто не навчається «вмирати, залишаючись живим» — а це і є квінтесенція 8-го будинку, — залишається запевнити, що їм буде надана можливість повчитися в кінці життя на власній фізичної смерті. Але вони повинні знати — живим з цієї халепи поки ніхто не виходив. Восьмий Будинок визначає знак зодіаку Скорпіон і планету Плутон.


Залишити відгук