Венера в Будинку 7

Шлюб такої людини зазвичай виявляється щасливим, так як він здатний створювати гармонію в своєму оточенні. В роботі зазвичай не стикається з перешкодами, популярний в широких колах громадськості. Володіє виваженим і точним розумом юриста і може процвітати на ниві миротворчості, посередництва і конфліктології. Інші охоче його люблять і з радістю приймають його як партнера, тому можливостей вступити в шлюб більш ніж достатньо. Його характер подобається людям, він здатний відшукати спільну мову з будь-якою людиною. Поразка планети схиляє до частої смутку і незрозумілим переслідувань з боку недоброзичливців. Це привітний та тактовний людина, заслужено користується любов’ю оточуючих і тяжіє до професій у сфері торгівлі, театру та психології. Шлюб і дружба мають для нього величезне значення. Він вміє поводитися з людьми, охоче йде їм назустріч і охоче допомагає вирішити будь-які проблеми «малою кров’ю».

Шлюб укладається рано і приносить повагу та добробут. Особисті зв’язки відзначені багатством любові. Такі люди охоче випромінюють радість і оптимізм — і багато чого отримують взамін. У будь-якій ситуації вони здатні домовитися з опонентом і прийти до взаємовигідного компромісу. Їм супроводжує любов власних дітей, вони успішно співпрацюють зі всіма і щасливі в залагодженні суспільних відносин. Поразка планети може означати невірність супутника життя або дивні неприємності, що привносяться ненадійними друзями. Шлюбний партнер такої людини зазвичай красивий і доброчесна. Таких людей чекає безтурботна старість і спокійна тиха смерть. Лише при сильному ураженні планети відзначається схильність до скандалів і можливість невдачі у шлюбі. Найбільших досягнень така людина досягає у співпраці та співавторстві, особливо в театральному житті і вокальному мистецтві. Він плідно творить до глибокої старості і зазвичай довго живе.

При положенні Венери в 7-му будинку ви безпосередньо не відчуваєте свою красу та грацію. Ви спостерігаєте ці якості за допомогою партнерських відносин. Ви сприймаєте вашу власну внутрішню жіночність тоді, коли спілкуєтеся з людиною, яка грає роль люблячого дзеркала. Пасток дві. По-перше, дуже легко стомитися у зовнішній гонитві за тими якостями, які реально перебувають всередині вас. Ви можете впасти у відчай, розшукуючи правильне дзеркало. По-друге, ви можете повірити, що краса і гармонія дійсно виходять від іншої людини. Це викликає відчуття власної марності, а також прикріплює вас до фальшивих образів краси навколишнього вас світу. Завдання полягає в тому, щоб засвоїти те почуття краси, яке ви розкриваєте допомогою партнерських відносин, зробити його частиною вашого самосвідомості, щоб, залишившись наодинці, ви не переставали відчувати ту любов і ніжність, які по праву, і від народження, належать вам.

Ви хочете, щоб ваші партнерські відносини були подібні до танцю, щоб кожен з партнерів посміхався, був добре одягнений, граціозно доповнюючи один одного рухами в унісон — подібно Джинждер Роджерс та Фреду Астейру. Це верх щастя для вас, рай. Втім, ви настільки зайняті гармонією, що часто ігноруєте саму серйозну роботу, яка приходить разом з партнерськими відносинами. Індивідуальні відмінності викликають конфлікт, а конфлікт ви ненавидите. Іноді ви дуже хочете відвести конфлікти всередину, щоб «з’їсти їх самому», і це може тривати досить довго, поки не виявиться пастка: ви потрапляєте на приманку поверховості. Завдання — не тільки створювати чудові партнерські відносини, але також підтримувати справжнє рівновагу з вашими партнерами. Зведіть до мінімуму непотрібні конфлікти, будьте готові працювати з ними, коли вони виникнуть.

Зобов’язання не так вже важливо для вас. Саме взаємодія несе в собі настільки потужний заряд задоволення, що ви ігноруєте етичні моменти заради почуттєвих. Втім, ви дуже чітко відчуваєте, яким чином і з якого боку ви можете влитися в соціум, у зв’язку з цим контракти набувають все більшу і більшу значимість з плином життя. Пастка — замішання; ви самі прагнете укласти угоду, і в той же час ви хочете знати, що ви бажані вашому потенційному партнеру. Чим сильніше хтось цікавиться вами, тим більше привабливим стає для вас цей інтерес; ви настільки любите лестощі, що вас можуть умовити зробити щось, чого ви насправді робити не бажаєте. Завдання — передати себе в руки щирості і благородної чесності.

Співпраця і компроміс більш природні для Венери, ніж для будь-якої іншої планети. Коли ви перебуваєте разом з іншою людиною, то потреба в досвіді єднання задовольняється сповна. Компроміс виробляється легко, бо в процес його досягнення залучена вся ваша граціозна натура. Пасткою, однак, є переговори. Якщо виникають розбіжності у інших людей, то ви можете стояти осторонь, ізольовано від конфлікту — сама гармонія, справедливість і порядність. Але зовсім інша справа — ваші власні партнерські відносини. Завдання — навчитися мистецтву від’єднання і нарощування сили у взаємодії з людьми, щоб переговори стали засобом відновлення гармонії.

Ваш природний партнер жіночний; це особистість, чия естетична краса видно кожному. Ваш товариш повинен бути спокійно романтичним, сприйнятливим до витонченості любові; він або вона має м’який характер, тепле серце і сяючу особистість. Природним партнерським відносинам властива невловима приємність, сладостность, м’яке відчуття пропорції і повагу до вишуканої краси життя. Навіть коли ви і ваш партнер перебуваєте в стані розбіжності або конфлікту, то самі по собі партнерські відносини зберігають рівновагу. Вони повинні виглядати привабливо для інших людей, запрошувати їх до співпраці. Образ — ніжна кохана, переповнена теплими почуттями.


Залишити відгук