Уран в Будинку 7

Така людина хоче мати незвичайного партнера, з яким можна встановити незвичайні і оригінальні відносини. Він вступає в шлюб під впливом поточного настрою, і настільки ж легко може розлучитися. Схильний вступати в шлюб дуже рано, після усвідомлення своєї помилки намагається почати все спочатку. Обраний ним партнер може бути ексцентричним, напруженим і схильним собі самому встановлювати закони поведінки. Можливо, партнеру буде приділено мало уваги, до нього будуть ставитися як до речі. Така людина буде відданим громадській роботі і обслуговуваних їм клієнтам. Можливі чудові здібності до літератури і мистецтва. В шлюбі і партнерство така людина потребує для себе абсолютної свободи. Його надзвичайна жага незалежності унеможливлює тривалі зв’язки з партнерами. Шлюб укладається несподівано при незвичайних обставинах. Якщо партнеру більше щастить, до нього відчувається особлива ревнощі. Стосунки з друзями і близькими або дуже тісні, або швидкі та поверхові, ні до чого не зобов’язують, нічого не варті. Відзначається майже телепатична здатність прямо сприймати настрої та почуття інших.

Можлива небезпека, пов’язана з нездатністю співпрацювати. Не виключені збитки при ураженні у судових процесах і незадовільні відносини з громадськістю. Несподівана зміна настроїв, позицій і думок дивує оточуючих. Та й сама людина ніяковіє власним мінливістю. Несподіванок у поведінці так багато, що бажане такою людиною заняття політикою і громадськими справами стає просто неможливим. Непередбачені обставини постійно створюють нові труднощі, відповідальність за які несе сама людина. Досвід шлюбу і партнерства, а також відносини з громадськістю відзначені печаткою несподіванки і дивацтва. Можливий шлюбний союз з обдарованою людиною, що володіє інтуїтивним творчим талантом. Взагалі відносини з іншими пронизані романтизмом, імпульсивністю, секретністю і неувагою до загальноприйнятих норм поведінки. Шлюб може закінчитися скандалом, розлученням чи смертю одного з подружжя. Вороги нападають на людину несподівано, їх активність важко прогнозувати, а їх дії завжди винахідливі і нові. У всіх своїх ініціативах такі люди зустрічають несподіваний опір, до чого, втім, звикають з роками.

Друзі можуть зраджувати, стаючи ворогами. До любові така людина відноситься платонічно. Шлюб обмежує розвиток його особистості, та все ж романтична зв’язок часто несподівано закінчується весіллям. Супутник життя є для нього швидше товаришем, ніж коханим. Стосунки з оточуючими сповнені напруги і конфліктів. Такі люди тяжіють до вільних спілок і до зв’язків з розведеними і овдовевшими людьми. Їх відносини з іншими не бувають рівними і спокійними. Час від часу вони повністю втрачають інтерес до ближнього, то глибоко і сильно переживають єдність з ним. Безліч внутрішніх і зовнішніх причин змушують такої людини коливатися в своїх почуттях, вчинках і діях. Їх душа перебуває у вічних заворушеннях. Подружжя, сімейне життя і ділове партнерство сповнені змін і криз. Особливу роль відіграють такій людині властиві імпульсивність, поспішність, необачність, раптовість, несподіванка і невідомість. Розв’язка відносин може настати зовсім раптово, при цьому таємні мрії і лелеемые надії залишаються нереалізованими.

Ви з’явилися на Землю для того, щоб пережити входження в своє життя маси несподіваних і хвилюючих подій, які вриваються в простір вашого особистого досвіду буквально на кожному кроці. Партнерські відносини є для вас ефективним засобом збагнення характеру і меж вашої внутрішньої свободи. Як тільки самі собою виникають які-небудь конфлікти з владою або непорозуміння з близькою людиною, ви особливо гостро усвідомлюєте себе і отримуєте доступ до глибин власної психіки. Чим бурнее, яскравіше та непередбачуванішою буде ваш партнер, тим більшої гостроти розуміння досягнете ви самі. Катастрофи, порушення балансу відносин, несподівані сорому волі з подальшим подоланням стагнуючих обставин, будь-які несподіванки, як приємні, так і неприємні, — все це поглиблює усвідомлення вами самого себе через взаємодію з тими, хто знаходиться поруч з вами і переживає те ж, що і ви.

Всякі стосунки для вас є випробувальним полігоном для розуміння властивого вам відчуття внутрішньої свободи. Важливо те, що ви особливо чітко усвідомлюєте конкретику взаємин, коли врываетесь на «білому коні» або на тлі неузгодженості ритмів власної долі. Стосунки для вас повинні будуватися з присмаком бурі й урагани. Характерний для вас спосіб встановлення контакту — повна індивідуальна свобода кожного з учасників взаємодії. У партнерстві більш за все ви цінуєте власну свободу — правда, даєте жити і ближнього. Шлюб ви схильні укладати стрімко і несподівано не тільки для оточуючих, але навіть і для себе самого. Ваш будинок відкритий і завжди сповнений гостей, ваші особисті взаємини ніколи не є предметом таємниці або умовчання. У вас вільне ставлення до шлюбу, взагалі подружні зобов’язання для вас особливого значення не мають.

Боротьба з перешкодами на шляху встановлення контакту збуджує і радує вас — ви прагнете до близькості подібно метеору і настільки ж стрімко випадаєте з стали вже звичними для партнера відносин. До речі, подібна нестійкість відносин змушує багатьох уникати вас як партнера. То ваш партнер стає для вас особистим другом, то раптом перекладається на положення «просто зпакомого», а то і зовсім даєте зрозуміти, що нічим себе по відношенню до нього не пов’язуєте. Можливі часті сімейні конфлікти, руйнування ділових сотрудннчеств і розлучення — як сімейного, так і ділового характери. У соціальному житті ви схильні грати роль екстравагантного і абсолютно вільного винахідника, а тому для серйозних занятті політикою у вас особливих даних немає. Можливі несподівані злети громадської популярності, які дають вам безліч винахідливих і непередбачуваних в своїй поведінці ворогів.

Ви схильні вступати в договірні відносини зі значними застереженнями та околичностями — ви прагнете заздалегідь передбачити можливі шляхи звільнення від даних зобов’язань і виходу за межі раніше досягнутих угод з огляду на появу нових обставин. У відкритих партнерських стосунках ви виявляєте неабияку винахідливість і демонструєте відверте волелюбність, часто без оглядки на благополуччя і думка партнера. Ваші публічні зобов’язання завжди оригінальні і навіть кілька скандальні, у всякому разі, нетривіальні і цікаві для оточуючих. Ви нерідко погоджуєтесь на ті чи інші справи «з бухти-барахти», нерідко після шкодуючи про прийняте рішення і нарікаючи про необхідність розірвати помилково накладені на себе пута. Зобов’язання служать вам більше для розширення меж вашої свободи, ніж для звуження кордонів незалежної поведінки.

Ви не особливо засмучені, коли раптово руйнуються ті або інші угоди і налагоджене партнерство раптом заходить у глухий кут, зате вам не за смаком рутинність і сірість буднів співробітництва. А тому ви всіма силами шукаєте «на свою голову» пригод — для того, щоб, як ви любите казати, «оживити ситуацію і внести нові фарби в звичні відносини з партнером». Нерідко можливі скандальні розголосу, галасливі антирекламні кампанії і несподівані катастрофи в спільних підприємствах. Договори розриваються без праці і досить часто, зате і полягають легко і без тривалої попередньої підготовки. Завдання — вам потрібно ґрунтовніше підходити до пошуку гарантій збереження незалежності за рахунок своїх ділових і інтимних партнерів. Свобода, здобута за рахунок обмеження свободи інших, нерідко застряє кісткою в горлі…

Ви — людина цілком доброзичливий н товариський, але все ж зустрічаєтеся з чималими труднощами при спробах конструктивно і послідовно співпрацювати з ближинми. Труднощі у спільній роботі найчастіше пов’язані з тим. що для вас характерна несподівана зміна симпатій і настроїв як щодо самих партнерів, так і у відношенні до спільним цілям і методам, що використовуються у груповій роботі. Ви без особливих зусиль відмовляєтеся від колишніх думок, оцінок і позицій, забуваючи про те, що це тягне за собою обов’язкові зміни і в характері партнерських відносин. Ви дивуєте всіх власним мінливістю — не тільки оточуючих, але й себе самого! Часто вас це бентежить навіть — але ненадовго і неглибоко. Ви не любите тривалі і монотонно-одноманітні зв’язку з партнером, вам необхідні постійні оновлення і трансформації парних відносин, тим більше, що ви жадаєте повноти особистої незалежності і свободи робити те, що заманеться. Досягнення творчих компромісів представляє для вас чималу трудність, н-не з-за нерозуміння вами характеру ваших зобов’язань перед іншими, а через тяжіння до ірраціонального звільненню від яких би то не було обмежень, навіть якщо ви розумієте, наскільки важливі і доброчинні вони для вас. Те, що ви самі вважаєте співпрацею, найчастіше виявляється спільної грою в пошуку свободи. Справжня ж свобода спирається на взаємодоповнюваність партнерів — неможливо відчувати себе дійсно незалежним, якщо інший від твоєї незалежності просто страждає.

Тип обраних вами друзів і компаньйонів вельми і вельми оригінальний. Ваш природний партнер повинен бути людиною яскравим, ексцентричним, незалежним і абсолютно непередбачуваним. Він скоріше друг м побратим, ніж працівник і соратник. Ви дозволяєте партнерові здійснювати дуже навіть різкі маневри і вплутуватися в найнесподіваніші ситуації на його власний розсуд. Вам навіть подобається, коли близький демонструє пишність справді вільного поведінки. Ваші партнери повинні бути схильні до авантюристичному поведінки, вміти сміливо ризикувати і без страху вирушати навіть в самі сумнівні підприємства. Таким чином вони втілять вітання вами принцип всебічного вираження потреби в свободі та незалежності, який для вас є фундаментом будь-яких парних відносин. До речі, таких людей ви сприймаєте майже телепатично, резонуючи кожної їх думки і всякого руху їх душі. Ваших партнерів неможливо назвати нудними людьми, одноманітними н затиснутими в лещата стереотипів. Їх головний принцип — ніколи не повторюватися, вічно прагнути до оновлення того, що є, нехай навіть часом це призводить зацикленість на самих пошуках новизни.

Природні партнерські відносини приймають характер бурхливих і ні до чого не зобов’язують знайомств, протягом яких ви встигаєте оновити свої сприйняття і побачити багато нового про себе і про світ. Вибуховою, оригінальний, волелюбний партнер доповнює вас і робить можливим здійснення спільних пошуків особистої свободи. Саме такий ваш спосіб вираження глибинної соціальної сутності: все повинно бути свіжим і зовсім незвичайним. У партнерських стосунках ви виявляєте неабияку інтуїтивність і чуйність, нерідко розглядаєте парні зв’язки як Богом дані, і при цьому нічтоже сумняшеся розриваєте всі відносини, якщо чомусь раптом вирішуєте, що вони в чомусь обмежують. Часто самі що ні на є чудові, непередбачені обставини створюють труднощі в парних контактах. Часто ви змушені відповідати за те, що ваш партнер робить все, що йому заманеться. Але все одно ви вітаєте такі відносини: наскільки б не були різання повороти в партнерських відносинах, вони є знаками присутності того, що ви цінуєте найбільше, — індивідуальної свободи у будь-якій ситуації. Образ — веселий і галасливий карнавал в його розпалі: вертушки і феєрверки, ходи і подання і нові знайомі — багато-багато-багато.


Залишити відгук