Сонце в Будинку 7

Партнерство відіграє колосальну роль в житті цієї людини. Краще всього він діє заодно з ким-небудь. Бажання його партнера також важливі, як і його власні. У нього хороший характер, а тому навколишні його люблять. Шлюб має велике значення, і від кожної закоханості людина отримує багато корисного для життя. Такі люди щасливі в питаннях закону і правосуддя. Це сильні, здатні і лояльні друзі, привертають до себе аналогічних людей. Їм потрібен вірний і сильний супутник життя, здатний на тривалі почуття. При ураженні Сонця відзначається нерівноправність у партнерських відносинах. Такій людині потрібно вчитися працювати над собою, щоб поважати інших і уживатися з ними. Після шлюбу успіхи зростають. Аспект сприяє популярності і дає впевненість у собі. Він сприяє підприємництву, рекламному творчості та укладання взаємовигідних угод з начальством. Такий чоловік гордий, але великодушний. Він щасливий в особистому житті, так як характеризується міцними та постійними прихильностями.

Успішний в укладенні контрактів та організації асоціацій. Миролюбний і здатний вирішувати будь-які конфлікти згодою всіх сторін. Відзначається схильність до комфорту і розкоші, подружжя може принести багатство, гоноровий супутник життя часто походить з хорошої сім’ї. Така людина досягає сприятливого суспільного становища в результаті укладення вигідних торговельних угод. Він успішно протидіє ворогам і користується підтримкою впливових союзників. Життя і доля такої людини повністю залежать від відносин з оточенням і суспільства в цілому. Всіх своїх партнерів вони повинні вибирати з великою увагою і обережністю, так як партнерські відносини повинні будуватися на симпатії і повне взаєморозуміння. Діловий партнер повинен бути професіоналом і однодумцем. Думка групи і найближчих колег для такої людини значать більше, ніж його власні бажання і прагнення. Всі труднощі успішно вирішуються і усуваються в рамках офіційно діючих законів. Друга половина і кінець життя таких людей складаються краще, ніж перша половина. Аспект сприяє довгого і плідного життя та високого соціального положення. До старості людина стає знаменитим, його знаходять слава і почесті.

Положення Сонця в 7-му будинку вказує на те, що ви прийшли на Землю для розкриття себе через контакти з іншими людьми. Подібний «дзеркальний» ефект є вирішальним для вас, оскільки цей процес підключає вас до Космічного Центру. Кожен раз, коли ви спілкуєтеся з кимось, кожен раз, коли ви лише розглядаєте можливість подібного спілкування, ви наповнюєте себе енергією. Пастка — віра в те, що інша людина є джерелом енергії. Завдання — підтримувати на належному рівні самосвідомість, яке ви створюєте в партнерських відносинах, щоб воно продовжувало існувати навіть у відсутності партнерських відносин. І як наслідок, кожна зустріч з тим же самим або з іншою людиною буде будуватися на вже наявному фундаменті, на розумінні того, хто ж ви є насправді.

Той факт, що партнерські відносини повідомляють вам силу, не означає необхідності знаходитися поруч з партнером всі двадцять чотири години на добу. Насправді ж для вас важливіше один раз встановити серйозні відносини і використовувати генеровану цими відносинами енергію для своїх власних потреб. Пастка полягає в тенденції ставати цілком залежать від ваших партнерів, відчувати себе неповноцінною без них і в результаті принизити самосприйняття. Завдання — створити такі відносини, які підтримують життєві шляхи обох партнерів. Не стаєте Єдиним з іншою людиною, залишайтеся у стані динамічної двоїстості.

Зобов’язання стверджує життя, а відмова від угод — відкидає її. Шанобливе ставлення до обіцянок сприяє виконанню вашої життєвої мети, а невиконання обіцянок — перешкоджає. Це зрозуміти досить легко. Набагато складніше навчитися розрізняти хороші і погані угоди. Партнерські відносини виявляють парадоксальні взаємодії егоцентричності та орієнтації на інших людей, досвіду самотності і досвіду колективізму, і тому легко заплутатися. Партнерські відносини — це вулиця з двостороннім рухом, де взаємодіють двоє людей, але все ж кожен з нас поодинці повинен вирішити, чого ж ми хочемо і до чого ми готові. Не розкидайтеся, не намагайтеся укласти угоди з багатьма людьми відразу, оскільки таким чином ви розпорошуєте свою сутність. Замість цього візьміть в партнери вашу готовність поділитися собою з іншою людиною.

Якщо з якоїсь причини ви знаходитесь відносинах конфронтації, а не рівних і спокійних переговорів; непокори, а не компромісу; опозиції, а не співпраці, то ваша життєва мета натикається на перешкоди. Чим ясніше ви бачите і краще розумієте точку зору іншої людини — без відмови від своєї власної — тим стає повнокровнішим ваше життя. Залиште в стороні партнерські відносини, коли досягнення компромісу тимчасово неможливо. Розглядайте злети і падіння як природні процеси, а не як перемоги або поразки. З партнерами можна домовитися про що завгодно, якщо вистачає часу, є інтерес і довіру. Тому шукайте партнерів, які будуть вести з вами переговори; партнерів, які розуміють, що компроміси не вимагають, і не повинні вимагати, перемог і поразок.

Ваш природний партнер володіє величезною силою і неприхованим благородством. Життєва мета цієї людини має дуже потужно впливати на вас; ви відчуваєте внутрішню чуйність, ви відчуваєте, що в житті вашого партнера вам відведено важливе місце. Ваш товариш має бути вольовим, його сутність повинна володіти реальною силою. Від нього виходить випромінювання, яке можуть спостерігати й інші люди. Природні партнерські відносини стимулюють вашу гордість, але не фальшиве марнославство его, а гордість, що випливає з визнання вашої сутнісної цілісності, а також розвивається здатність відкритого і більше сутнісного самовираження. Ці відносини повинні заповнити ваше життя світлом, і хоча вони не можуть займати ключову позицію, — це вірно тільки для «я» — вони повинні перебувати поблизу центру вашого існування. Образ — світанок, Сонце пробивається крізь хмари, сходить, щоб зігріти землю і розсіяти туман.


Залишити відгук