Сатурн в Будинку 7

Шлюб і відносини з партнерами можуть принести такій людині розчарування. Нерідко відзначається велика різниця у віці. Взагалі з оточуючими у такого суб’єкта виникає безліч проблем. Бажано не вступати в шлюб до відомого віку, поки не буде досягнуто згоди з самим собою і зовнішнім світом. У відносинах із протилежною підлогою така людина проявляє рідкісну обережність, яка може бути наслідком раннього розчарування в коханій людині. Він відповідальний і виглядає дорослим. Його прагнення і бажання направлені до досягнення успіху в областях, так або інакше пов’язаних з громадськістю. При ураженні планети після досягнення успіху і визнання така людина може раптом виявитися не при справах і бути залишеним в стороні. Хоча він відвертий і дружелюбний, йому завжди необхідні періоди усамітнення для поповнення енергетичних резервів, в іншому випадку будуть виникати проблеми зі здоров’ям. Неправильне використання енергій призводить до самотності.

У всіх істотних відносинах і громадських справах така людина на рідкість відповідальний і справедливий. Він пов’язує свою долю з серйозними і зрілими партнерами, які прагнуть до високих кар’єрних досягнень. Можливий пізній і непростий шлюб, в якому людина прагне до врівноваженості, міцності і тривалості відносин. Як партнери, такі люди дуже відповідальні й обов’язкові, завжди трудяться на совість і проявляють завидну дисциплінованість. Це надійні працівники заслуговують довіри компаньйони. Вони цікавляться правознавством, талановиті в управлінні, здатні організувати свою справу, чудово формулюють умови контракту і можуть добре забезпечити своє майбутнє благополуччя і поліпшити кар’єрне становище за рахунок співпраці з іншими. Уражена планета приваблює холодних і безсердечних партнерів, які вічно критикують все і вся і представляють для такої людини тягар. Можливі серйозні тяжби з ворогами, зрада колег і програші в судових процесах.

Так чи інакше ці люди схильні втягуватися у відносини, що приносять із собою серйозні обов’язки. При хорошому розвитку подій супутник життя виявляється щирим, розсудливим і вірним, постійним в любові і серйозно відносяться до власності. Взаємини з оточуючими повні проблем і перешкод. Можлива серйозна невдача в торгівлі і при підписанні договорів. Все життя людина вчиться долати труднощі, а тому в результаті обзаводиться безцінним досвідом боротьби з перешкодами. Подружнє життя такої людини дуже стабільна, оскільки шлюб рідко полягає імпульсивно і бездумно. Пошкодження планети може бути знаком безшлюбності, або вказівкою на те, що шлюб з’явиться джерелом неприємностей і нещасть. Зв’язки і контакти з оточенням відрізняються нестабільним характером. Така людина змушений виконувати свій борг і обов’язки, так як пов’язаний численними зобов’язаннями. Можливий професійний успіх в науці, юриспруденції та світі мистецтва. Головне для такої людини — чесність і порядність партнера, його серйозність, порядність, вірність і відданість.

Ви прийшли на Землю для того, щоб виявити резерви накопиченої всередині вас відповідальності і досягти максимально можливої ступеня моральної та психологічної зрілості. І вся навколишня життя допомагає вам знайти бажане. Ваші суперники вперті і стійки, послідовні і на подив терплячі. Близькі люди ні за що ні про що раптом вас відривають від себе — яких змушують вас зробити те ж саме з тієї чи іншої причини. Ви немов присутні на безперервному судовому процесі, перебуваєте в нескінченному тяжкому змаганні з недоброзичливцями — і саме за рахунок цього углубляете усвідомлення і розуміння справжніх механізмів функціонування власної душі. Ви жадаєте справедливості — і лише стикаєтеся з реаліями життя, не дозволяють в один прийом досягти бажаного.

Ви намагаєтеся утвердитися в подружньому житті — і постійно натрапляєте на нерозуміння і холодність партнера, на ті чи інші труднощі у взаєморозумінні та співпраці. Ви періодично втягувати у відносини, що приносять вам масу нових нелегких обов’язків. Ви щодня стикаєтеся зі перевірці на зрілість — і витримуєте її. Оточення і партнери вимагають від вас дисциплінованості і внутрішньої впорядкованості — і отримують бажане. А все тому, що так ви отримуєте унікальну можливість досягти розуміння самого себе й задовольнитися пошуками внутрішньої впорядкованості. Ваші суперники вперті і наполегливі, ваші вороги на рідкість крути і серйозні — але саме це не дає вам заснути в самоудовлетворенности, — і ви отримуєте можливість зміцнити свої позиції саме завдяки настільки твердому й холодному оточенню.

Хоча ви вмієте ставати на позиції своїх співрозмовників і чудово розумієте рушійні мотиви своїх соратників, тим не менш, ви завжди прагнете встановити відносини в строгих рамках і при ретельному оговаривании «правил гри». Ви занадто серйозно ставитеся до будь-якій формі партнерства, не дозволяючи собі та іншим пускати взаємодія «на самоплив». Ви вміло пригнічуєте своїх супротивників і мудро обмежувати своїх партнерів, якщо того вимагають спільні інтереси. Ви уважно досліджуєте позиції ваших партнерів і успішно выискиваете слабкі місця і помилкові положення. Незважаючи на гадану холодність, ви чуйні до неприємностей ближніх, а тому без вагань і сокрушений звалюєте на себе відповідальність за інших. Правда, натомість ви вимагаєте повної слухняності та керованості з їх боку, інакше ви просто не можете співпрацювати. Подружні відносини цікавлять вас не менше, ніж будь-якого іншого людини, але ви помітно відрізняєтеся від більшості обустроением свого сімейного життя. Можливий щасливий стійкий шлюб зі старшим або навіть літнім партнером. Шлюбні відносини ви схильні встановлювати всерйоз і надовго, а тому укладення шлюбу може багаторазово відкладатися і тому прийти в пізньому віці. Іноді вибір відповідного людини настільки болісний і складний, що в результаті довгих років пошуків і роздумів ви залишаєтеся наодинці.

Як би не був ваш шлюб тривалий і зовні гармонійний, для вас він завжди — серйозна робота і чималий душевний і фізичний працю. Інакше ви не можете — ви просто не в змозі дозволити собі почивати на лаврах» або змушувати близького надриватися, виконуючи хатню роботу за вас. Для вас характерна деяка відчуженість і замкненість, ви знаходитесь немов «у футлярі», та інші постійно закликають вас «розслабитися» і «розслабитися». Але ці заклики пропадають марно, бо ви просто упорядковані внутрішньо і абсолютно чітко дотримуєтесь усталеному всередині вас ритму. У відносинах з будь-яким недоброзичливцем ви завжди можете опиратися на чітку позицію, що дозволяє вам планомірно і послідовно боротися за свої права і свободу дій. Завзятістю і наполегливістю ви позбавляєте своїх ворогів ініціативи, їм просто набридає боротися з вами, бачачи наскільки глибокі і міцні основи вашої завзятості і непохитності з боку партнерів можна очікувати будь-яких неприємностей, так як рано чи пізно ближні не витримують вашої впорядкованості і визначеності. Постарайтеся не «зациклюватися» на своєму партнері, вчіться надавати йому хоча б відносну свободу дій і будьте готові до того, що рано чи пізно люди розлучаються, щоб піти своїм шляхом. Вам слід побоюватися надмірної прив’язаності до людей, що знаходяться поруч з вами, так як розриви відносин та відходи соратників можуть грунтовно розладнати ваше здоров’я, викликавши, всепоглинаючу хвилю депресії і смутку. Впорядковуючи форми відносин, не заковывайте ближніх у кайдани обіцянок і зобов’язань зберігати вірність навіки.

Для вас характерне тяжіння до висновку жорстких, суворо визначених і всебічно обумовлених угод і контрактів. Ви з великим трудом ведете переговори зі складних проблем, так як вам явно бракує гнучкості і дипломатизма. Ви володієте надміру ясним баченням недоліків іншого і не можете не покритикувати його і не спробувати переконати. Саме непоступливість і впертість можуть з’явитися причиною зриву багатьох важливих угод. В оформленні договірних документів ви незмінно проявляєте рідкісну уважність і ретельність. Володієте дивовижним мистецтвом бездоганно чітко і строго формулювати конкретні положення угод, майже напевно володієте питанням про юридичної обґрунтованості та законності тих чи інших пунктів угоди. Для вас в цілому характерний жвавий інтерес до правових та юридичних питань, правда, конкретна реалізація переговорного процесу представляє для вас значну трудність. Завдання — освоїти метод керованої гнучкості при розгляді позиції партнера по переговорному процесу. Для цього треба чітко поділяти суперечності на головні і третьорядні — і не наполягати на останніх.

Те, що ви називаєте співпрацею, найчастіше схоже з рухом альпіністів в єдиній зв’язці або ж є спільним процесом вироблення терпіння і посидючості. Досягнення творчих компромісів для вас — не самоціль. Набагато більшу увагу ви приділяєте вироблення в собі твердості і терплячості, а в партнері — проявів стійкості і непоступливості у критичних ситуаціях. Співпраця з вами характеризується стабільністю і сталістю — якщо воно взагалі налагоджується, якщо вас не кидають партнери на перших етапах спільної діяльності. Ви здатні разюче чітко організовувати груповий процес і строго визначати рамки і правила співпраці з іншими. Але зазвичай бракує гнучкості і поступливість, а тому в підсумку ви нерідко виявляєтеся в самоті — і змушені втілювати свої плани в життя без допомоги співробітників.

Ви любите працювати в малих групах, ізольованих від широкого оточення, суворо структурованих і упорядкованих як у часі, так і в просторі обов’язків. Авантюризм вам не властивий — ви любите працювати надійно і поступово, не любите стрибки і перерви поступовості. Управління колективом для вас — це підтримка суворих норм взаємних зобов’язань і найсуворіше узгодження зусиль. З іншими ви самі трудіться на совість, зате і критикуєте інших без упину, якщо отримуєте можливість оцінити результати і методи їх роботи. Одним словом, співпрацювати з вами зможе далеко не кожен. Завдання — направити наявні енергії терпіння і наполегливості на організацію своєї власної праці, не заважаючи іншим працювати у властивій для них творчій манері.

Ваш природний партнер втілює в собі ідеали терпіння, конкретності і послідовності. Ви виявляєте неабияку розбірливість у виборі партнерів, тому-то вони виявляються на диво зрілими, серйозними і чіткими в усьому. Їх репутація повинна бути міцною і твердою. Партнер повинен викликати у вас безмежна довіра — інакше ви віддаєте перевагу залишатися на самоті, ніж мати справу з ненадійними, вітряними і необов’язковими людьми. За холодністю і зовнішнім бессердечием ваших компаньйонів ховається глибоке почуття відповідальності і прагнення до кінця виконати свій обов’язок перед собою та іншими людьми. Часто ви проявляєте надмірний критицизм в оцінці позицій і поведінки своїх соратників, однак це не заважає продуктивно взаємодіяти з ними.

Природні партнерські відносини повинні бути малоэмоциональными, гранично змістовними і строго організованими. У цьому випадку їх суворість не тільки не обмежує ваших можливостей, але і дозволяє виробляти особливе відчуття внутрішньої свободи, коли людина вчиться сподіватися на свої власні сили і від партнерів очікує лише повернення зверненої в бік порядності та відповідальності. В партнерських зв’язках ви терпіти не можете дисбалансів і порушень взаємних зобов’язань, що ви прагнете встановлювати і всіма силами підтримувати рівновагу прав і свобод кожного з компаньйонів. Нарешті, ви перешкоджаєте соціальним і парним конфліктів, так як вважаєте, що ніяке з’ясування відносин не може замінити продуктивне і неухильно-творче співтворчість пов’язаних взаємними обмеженнями та зобов’язаннями індивідуумів. Образ — інструментальний квартет, що виконує в залі камерної музики складне класичний твір.


Залишити відгук