Плутон у Будинку 7

Це динамічний, активний, темпераментний і дуже привабливий чоловік. Своєю активністю він справляє на інших таке ж сильне вплив, який і навколишні люди на нього. Супутник життя може бути притягнутий ним з іншої культурного та соціального середовища, а тому будуть потрібні значні зусилля для взаємної адаптації, що проявляється з обох сторін. Часто такі люди вступають у шлюб з примусу і розлучаються з-за не залежних від них обставин. Нерідко партнер іде від них з незрозумілих причин вищого порядку. При правильному використанні енергій така людина здатна прокласти собі дорогу в житті і сформувати про себе позитивну громадську думку. Така людина може отримати широке визнання і стати дуже відомим, особливо якщо пов’язав свою славу, долю та успіх з партнером.

При невірному використанні енергії виникає безліч проблем юридичного порядку, а при відсутності належного такту і дипломатизма людина може нажити собі безліч ворогів. Шлюб та відповідальне партнерство глибоко і різко змінюють життя такої людини. Він схильний притягувати вольових домінуючих партнерів з вираженими окультними нахилами. Для нього характерні гостре почуття справедливості і різкі реакції на несумлінність і обман інших. Він повинен вчитися конструктивному співробітництву і розвивати такт і дипломатизм, не шкодуючи зусиль. Має здатність інтуїтивно розуміти ближнього і справжні мотиви його поведінки. Аспект сприяє психологам, юристам і суддям. Наявна тенденція наказувати слабкими, або підкорятися сильним. Такій людині потрібно навчитися ділити відповідальність і ініціативу з іншими. Шлюб зазвичай пізній і не дуже романтичний. Можливо безшлюбність. Присутня схильність до ревнощів, є небезпека раптового розлучення.

Шлюбна життя такої людини сповнена примусу, насильства, або, навпаки, безсилля, зважаючи на неможливість вплинути на хід подій. Така людина змушений весь час контролювати свої стосунки з партнером і спільні справи з колегами і партнерами. Особливо уважно треба стежити за дотриманням договірних зобов’язань при співавторстві та укладенні серйозних контрактів. Можливий більш ніж один шлюб або прихована таємна зв’язок, що існує паралельно з офіційною сімейного життя. Не виключено овдовение і повне банкрутство при краху спільного підприємства. Життя такої людини супроводжують сильні і яскраві вороги, можлива вимушена еміграція. Всі удари і мінливості долі партнера будуть самі собою відображатися на цій людині.

Ваш водій з глибин і закутках вашого підсвідомості, що допомагає вам витягувати на поверхню прихований вміст вашого минулого, — взаємодії з іншими людьми. Ви можете з кимось зустрітися і миттєво відчути, що ваше глибинне «я» розкрито, або навпаки, протягом довгого часу не пізнавати самого себе в іншій людині. Пастка — невизнання того. що спостережуване вами в інших людях є відображення вашого підсвідомості. У вашій голові можуть оселитися найрізноманітніші фальшиві вірування — від «позитивного» відчуття, що саме ваш партнер втілює в собі ті дивовижні якості, які ви спостерігаєте, до «вколачивания» собі в голову думки, що ваш партнер є джерело всіх конфліктів або хворобливих відчуттів і тому його слід засуджувати за всяку дисгармонію. Завдання — бути готовим бачити себе в інших людях і незалежно від цієї готовності дозволити самому собі бути змінені.

Вам необхідно осягнути те вплив, яке ви справляєте на інших людей, особливо на інтимних партнерів. Ви — це силова станція, що виробляє нерідко буйні емоції і саме тоді, коли ви вступаєте в партнерські відносини, ці емоції піднімаються наверх з підземних сховищ. Ваша пристрасть виривається, подібно виверження вулкана. Пастки полягають у контролі, тенденції домінувати в партнерських відносинах або навпаки, підкорятися їм. Партнерські відносини являють собою психологічні піки вашого розвитку, мітки високого, а іноді і низького «рівня» емоційного життя. Вони є вододілами у вашому розвитку. Деякі з ваших відносин повністю вмирають, деякі проходять разом з вами через різні стадії вашого розвитку. Завдання — почитати найкращі стосунки і сподіватися, що вони будуть еволюціонувати разом з вами.

Зобов’язання — це дуже глибока тема. Ви або повністю віддаєте себе угодами, або взагалі в них не берете; середини не існує. Дисгармоничность угоди між вами та вашим партнером — це серйозне питання, і головна пастка полягає в тенденції одного з партнерів вимагати надмірних гарантій угоди від іншого партнера. Завдання — визнати, що угода — це засіб здійснення самих глибоких змін. Не вступайте у відносини, які не володіють потужним магнетизмом, і в рівній мірі, якщо контракт укладено, виконайте його повністю. Кожна угода — це можливість зростання, очищення від старого і прийняття в себе нового.

Ваше бажання співпрацювати виходить з ваших глибин, однак реальне співробітництво — процес досить складний. Зосередьтеся на ваших найглибших наміри. Що ви насправді бажаєте отримати від вашого партнера? Чи досліджували ви, до чого всередині вас торкається партнер? Чи усвідомлюєте ви, як партнерські відносини змінюють ваші спонукання? Чи готові ви вивчати ваших власних демонів? Якщо так, тоді віддайте всі сили співпраці, знаючи, що воно буде облагороджувати ваш власний темний світ. Якщо ні, то знову і знову досліджувати вашу готовність. Не кидайтеся в битву з самим собою, взявши за основу вибір, зроблений іншою людиною. Завдання — зрозуміти, що вигнання ваших демонів — це цілком ваша справа і ваша відповідальність, а не вашого партнера. Якщо ви будете так робити, то ви звільнитеся від внутрішнього рабства.

Ваш природний партнер — це людина, чия емоційна напруженість сяє, подібно сигнальному бакену під час шторму; це особистість, якій зрозумілі потоки почуттів, періодично очищають простір розвитку особистості. Партнер глибоко впливає на вас; він — божественний перст вказуючий на піднесені бажання і найжахливіші боку партнерських відносин, розкриває світлу і темну сторони партнерства. Природні партнерські відносини спонукають до зміни сутності вашого саморозуміння. Вони напружені і навіть ті моменти, коли ви і ваш партнер залучені в саму світську діяльність. Відносини примушують вас досліджувати ваші спонукання, очищати і оновлювати себе. Образ — паруючий вулкан, поки не вивергається, але все ж діючий, холодний зовні, але вируючий всередині.


Залишити відгук