Нептун в Будинку 7

Така людина вельми чутливий до впливу оточуючих, а тому вибір партнера має для нього особливе значення. Ні він партнера, ні його партнер не можуть розглянути у правдивому світлі. Нерідко такі люди володіють дивними нахилами, не визнаними громадськістю. Така людина може сліпо закохатися в кого-небудь і покинути рідний дім несподівано для близьких. Йому слід навчитися знімати рожеві окуляри і прямо сприймати дійсність. Потрібно навчитися віддавати, не чекаючи нічого взамін. Слід уникати втручання в юридичні проблеми і заплутування в судових справах. Кожен важливий документ перед підписанням слід дуже серйозно вивчати. Можливий шлюб з тяжко хворою людиною, або співпраця з психічно неврівноваженими партнерами. Колеги і супутник життя пов’язані з такою людиною дуже глибоко і суто кармічно, тому вони легко заражають його своїми думками, настроями та почуттями. У відносинах на перший план висувають духовні цінності.

Присутній інтуїтивність взаєморозуміння і самовідданість у служінні один одному. При сприятливому розвитку подій можливий щасливий шлюб, побудований на духовній основі. Такі люди прекрасно розуміють музику і мистецтво. При ураженні планети така людина постійно відчуває невпевненість у своїх почуттях, з-за чого йому важко зважитися на укладення шлюбу. Він нерідко несвідомо дозволяє іншим морочити собі голову. Йому потрібно бути дуже обережним у виборі друзів і прийняття на себе громадських обов’язків. Партнери можуть виявитися дуже ненадійними людьми. Часто такі люди вміло «втирають окуляри» іншим. Поразка планети схиляє до публічних скандалів, до програшів у судових процесах і до всякого роду психічних відхилень і деформацій. Домашня життя сповнене ревнощів і скандалів, супутник життя виявляється хворобливим або нечесною людиною, приносить безліч серйозних неприємностей. Можлива схильність до вступу в таємні любовні союзи і необов’язковість дотримання умов шлюбного договору. Така людина схильна до платонічних любовним пригодам і зав’язуванню інтимних зв’язків з художниками і акторами. Його еротика сповнена сочувствий і носить дивно музичний характер.

людина знаходиться під постійним гнітом зважаючи періодичного втручання родичів у його справи. Відзначається схильність до самопожертви і безкорисливого служіння коханому. Поразка планети схиляє до перелюбства, незареєстрованої співжиття, зводячи і двоеженству. Зростає схильність до гомосексуальних зв’язків, можливий шлюб за розрахунком. Так чи інакше відносини з супутником життя виявляються заплутаними, чреватыми розлученням і розвиваються на межі аморальності і скандалів. Навколишній світ дає такій людині постійні залякування і пригнічення, помилки і розчарування. Він схильний до альтруїстичного і гуманному поводженню з іншими, але не подобаються оточуючим його глибокі душевні переживання і дивні еротичні пристрасті. До любові він відноситься авантюристично, хоча дуже ніжний і чутливий. Особисте життя прихована вуаллю туманності, неясність і плутанину. У ділових спілки та співавторстві така людина незмінно тяжіє до мінливості, мінливості і незгоди. Взагалі всі його зв’язки носять хаотичний і невпорядкований характер.

Положення Нептуна в 7-му будинку вказує на те, що «дзеркальність» відносин є для вас фантастичним світом мрій, або милозвучною, або кошмарним. Власне відображення, яке ви спостерігаєте за допомогою інших людей в будь-якому з явищ життя, перевищує по довжині і глибині саме життя, воно часто розмите і забарвлений в кольори. Немає ніякої гарантії, що ви відчуваєте ваше особисте «я»; ви можете сприймати щось зовсім величне за масштабом. У кращому випадку, ви бачите вашу справжню божественність і разом з нею приходить чудове відродження віри в чеснота світу. Пастка — бажання сприймати всю повноту романтики в тривіальних контактах, закохуватися в чарівні образи, «робити з мухи слона». Це призводить до неминучого розчарування, коли ви знімаєте рожеві окуляри і до вас, нарешті, проривається холодний світ реальності. Завдання — виявити ваше найкраще «я», не впадаючи в ілюзію або самообман.

Ви — людина, яку іноді називають «непоправним романтиком», який здатний бачити найвищий потенціал, закладений в інших людях. Однак враховуєте ви реальний рівень зрілості або еволюційного розвитку особистості перед тим, як вступити у відносини? Часто немає. У своєму крайньому прояві подібний підхід змушує вас грати одну з численних ролей: гуру, спасителя, мученика або жертви. У кращому випадку ви перемішуєте реальність і фантазію м’яко і ніжно, не провокуючи конфлікти. Завдання — поважати ідеалізовані образи, але об’єктивно сприймати вашого партнера. Ваші інтимні стосунки можуть стати самої болісної ілюзією, повної брехні і обману, але також вони можуть стати живим втіленням ваших самих піднесених мрій, осяяних Благодаттю Божою.

Ви укладаєте угоди і перериваєте їх легко, часто несвідомо. Пастки численні — погоджуватися на більше, ніж здатні виконати ви самі або ваш партнер; будувати ілюзію угоди, якого не існує; або переконувати себе в існуванні контактних відносин, яких насправді немає. Політ на крилах мрій може тривати досить довго, і тому час від часу ви повинні зосереджуватися на жорстких факти. Втім, ваш ідеалістичний підхід може іноді лікувати рани, завдані цинізмом або недовірою. Часи кризи і змін ви минете з витонченістю, цю особливість ви здатні з вигодою для себе використовувати в довгострокових угодах, зазвичай складаються з численних «зльотів та падінь». Завдання — дотримуватися того, що говорить вам серце, але «тримати вушка на маківці».

Ви повинні зрозуміти різницю між співпрацею і поступливістю. Поступливість, по суті, означає послух або мовчазна згода — болісний відмова від «я». Також вам необхідно переконатися, що слова відповідають діям. Ви настільки зацікавлені у співпраці, що не можете встояти перед приємними розмовами і, в підсумку, ви потрапите в трясовину поганих відносин. Не поспішайте, подивіться, як будуть розвиватися події, не забувайте старе мудрий вислів: усе перевіряється практикою. Співпраця буквально означає «працювати разом». Для співпраці необхідні два цілісних істоти, а не одна символічна істота, складене з двох неповноцінних людей. Завдання — осягнути справжній зміст співчуття; симпатизувати вашим партнерам навіть тоді, коли ви зайняті підтримкою власної цілісності.

Вашому природному партнеру властива мягкосердечность; це дуже жалісливий людина, мрійник, ідеали якого крокують попереду нього. Ваш соратник може бути романтиком як особистість, або громадським романтиком, або романтиком в духовному сенсі. Від нього виходить ніжність, заповнює всі закутки ваших відносин і простягається далеко за її межі, за рамки партнерства з вами. Природні партнерські відносини облагороджують ваші піднесені почуття, дають вам зрозуміти, що ви відчуваєте в житті щось істинно магічне. Присутність Бога майже відчутне; це Хтось, про присутність Якого вам відомо, але ви Його не бачите, ви прийшли в цей світ для того, щоб знайти віру в Нього. І віра в Нього зміцнює вашу віру в людську чесноту. Образ — спокійний блакитний океан, гладкий як скло і нескінченне по довжині.


Залишити відгук