Місяць у Будинку 7

Така людина перебуває з усіма в хороших відносинах, а тому вельми популярний у суспільстві. Він дуже чутливий і тонко відчуває потреби публіки. Насилу вирішується на шлюб, хоча нерідко має безліч можливостей. Емоційна залежність від інших може бути дуже велика, що нерідко призводить до раннього шлюбу. Але такий шлюб не часто буває вдалим, так як для вибудовування відносин з іншою людиною індивідууму потрібно досягти більшої зрілості. Може привернути вельми чутливого партнера, схильного до частої і несподіваної зміни настроїв. Така людина вступає в шлюб заради емоційного благополуччя та отримання затишного домашнього притулку. В питаннях шлюбу помітне участь беруть родичі, тому що така людина сильно схильний до впливу ззовні. Спілкування з людьми залишає його під сильним враженням як при отриманні емоційного задоволення, так і при його відсутності. В партнері така людина мимоволі хоче побачити образ одного з батьків.

Щасливий в укладанні договорів і угод з широкою громадськістю. Такі люди закохуються у тих, хто сповнений розмаїття, занепокоєння і постійно переміщується і трансформується. Їх партнери зазвичай погано влаштовані в житті і присвячують себе громадській роботі. Шлюб приносить достаток. Можливо протидію з боку жінок. Судові процеси приносять збитки. Зв’язки з партнерами інтимного і ділового характеру непостійні. Така людина схильна до подорожей і переїздів, котрі заради ділових інтересів інших людей. Такі люди дуже розбірливі у виборі оточення і партнера. Нерідко схильні до багатодітності, до шлюбу йдуть через серйозний опір суперників. Можлива зв’язок з представниками вищого суспільства. Сімейне життя сповнене змін і нерідко відзначена печаткою недовіри. Можливі дивні зв’язку з заміжніми і одруженими особами. Життя сповнене переломів і перестановок. Відзначаються підвищена чуттєвість і висока сприйнятливість, яскрава глибока вразливість і чутливість. Неправильний вибір партнерів призводить до багатьох неприємностей. Нерідко людина знаходиться у повній залежності від свого партнера або навколишнього світу, відносини з якими збудовані на хиткому і неміцному фундаменті.

Положення Місяця в 7-му будинку говорить про те, що партнерські відносини є засобом усвідомлення ваших потреб. Ви укладаєте відносини не заради них самих, ви створюєте для себе інструмент. Якщо ви потрапляєте в пастку, вважаючи, що інші люди є реальним джерелом, що задовольняє ваші потреби, то ви залишаєтеся дитиною, шукають тільки таких партнерів, які уособлюють собою реальні або ідеалізовані якості вашої матері. Завдання — нехай усвідомлення, що приходять до вас через партнерські відносини, пробудить сприйнятливість до ваших потреб, щоб ви змогли їх задовольнити. Всякий раз, коли ви втрачаєте контакт з потребами, зверніться до партнерських відносин. Злітайте і падайте в поодинці і разом з іншими. Розкрийте, що ви хочете отримати від нас і через нас, а потім подбайте про себе.

На відміну від тлумачення положення Сонця в 7-му будинку, де простої наявності партнерських відносин часто достатньо, щоб живити самого себе, тлумачення Місяця радикально відрізняється. Простого існування відносин недостатньо; необхідний регулярний і досить частий контакт з партнером, свого роду «перевірка», заради оновлення відчуття безпечного спільного існування. Пастка — залежність від партнерських відносин. Регулярність або передбачуваність відносин — те, що вам треба, однак в той же час це є дуже сильним емоційним наркотиком». Завдання полягає у створенні працюючих партнерських відносин, зі стабільною структурою і мінливим змістом. Самозахист — це завжди двосічний меч; тримайте ваш меч при собі, але будьте обережні — не пораньте їм самого себе.

Ваші зобов’язання не є підсумком роботи мислення, розсудливими, добре продуманими рішеннями. Не можна сказати, що ви не розумієте суті зобов’язань або вступаєте у відносини помилково. Нічого подібного, це положення говорить про те, що природні причини укладення контрактів — емоційні, засновані на глибинному почутті. Характер зобов’язань варіюється з часом, у міру того як змінюються ваші потреби в безпеці і підтримки вашого розвитку. Якщо ваші потреби не виконуються, то якими способами змініть ваші контракти або форму, або зміст, але також пам’ятайте, що обіцянка далеко не завжди виконується з легкістю.

Те, що ви вважаєте співпрацею, найчастіше є піддатливістю чи піклуванням. Вам властиво настільки потужне прагнення до набуття спільного життєвого досвіду, що ви іноді готові поступитися вашому партнерові. Це податливість, яка у крайніх випадках веде до руйнування стосунків, бо ви поступово йдіть під захисну оболонку. Турбота про вашому партнері — або навпаки — може бути природною і ніжною, але може бути також звичною і глибоко несвідомою. Справжнє співробітництво — це досвід старанного підтримки один одного, заснованого па добропорядних переговорах, причому кожна людина піклується про себе сам. Той факт, що здорові стосунки допомагають задоволенню ваших самих глибоких емоційних потреб і призводять ваші почуття в норму, є достатньою причиною для того, щоб сумлінно вчитися співпраці.

Ваш природний партнер дуже емоційна особистість, можливо, навіть сумна. Він або вона радісно відгукується на ваші справжні потреби і очікує від вас того ж, але не вважає за потрібне прив’язуватися до вас або прив’язати вас до себе. Ваш товариш охоче демонструє вам свою наиглубочайшую м’якість, навіть якщо ви перший, кому вона відкривається. Природні партнерські відносини емоційно безпосередні, їм властиво якість присутності тут-і-зараз. Ці відносини відкривають щось універсальне щодо емоцій. Хоча ви і повинні остерігатися тенденції ставати цілком залежить від партнерських відносин задля задоволення потреб у безпеці і отримання підтримки в житті, але ці відносини вчать вас законності подібних потреб і важливість створення способу їх задоволення. Образ — чистий потік, який оточений деревами з густою і соковитим листям.


Залишити відгук