Меркурій в Будинку 7

Відносини з партнером передбачаються поважні і щирі. Шлюб виявиться швидше справою розуму, а не серця. Не виключено безліч шлюбів. Або сімейне життя починається рано, або вона проходить з молодим партнером. Така людина схильна вибирати кмітливого, талановитого і дотепного супутника життя. Взагалі люди грають важливу роль в його існуванні, так і він сам дуже товариський. Аспект сприяє роботі консультанта, в області психології і юриспруденції, а також професіям, пов’язаним з громадськими виступами. Можлива деяка буркотливість і надмірна заклопотаність думкою партнера. Юридичні проблеми потрібно намагатися вирішувати без звернення до суду. Всякий підписується документ слід уважно вивчати до того, як зв’язати себе зобов’язанням. Така людина прагне до обміну думками та духовному співпраці з партнером. Він любить працювати в оточенні колег, спритний у поводженні з публікою, може займатися торгівлею і громадської діяльністю.

Такі люди не тільки цікавляться думками інших, але і схильні вибирати суто інтелектуального партнера. Вони щасливі як судді і посередники. Невірне використання енергії створює труднощі в спілкуванні, розбіжності у шлюбі, недотримання угод і непорозуміння з партнером. У цьому випадку партнер може виявитися нещирим, нерішучим, або надто молодим. Можливий шлюб з колегою або родичем. На громадській службі така людина досягає значного успіху, володіючи вправністю буквально в усіх справах, пов’язаних з публікою. Він щасливий як літератор, тяжіє до мудрим людям. Можливо, партнер буде злоязычен і конфліктний, не виключена надмірна критика з його боку. Поїздки та подорожі будуть відзначені несподіваними, яскравими зустрічами з цікавими людьми. Відзначається схильність до укладення фіктивних шлюбів. При всій активності і насиченості подружнє життя щастя не приносить, якщо не вдалося оволодіти енергіями аспекту. Особливий успіх такої людини очікує у співавторстві та співпраці з молодими людьми. Дуже важливо дотримуватися суворих моральних норм і вести впорядкований спосіб життя, так як аспект призводить до зворотного.

Положення Меркурія в 7-му будинку говорить про те, що взаємодії є «запускає механізмом» мислення особистості. Ви не можете самостійно включити ментальну активність. А ось зв’язок з іншими людьми стимулює роботу вашого розуму, розвиває раціональні здібності, що дозволяють вам розбиратися з вашими власними головоломками. Природно, вас буде притягувати до людей, яких ви вважаєте інтелігентними або світлими мислителями. Пастка полягає в свого роду ненавмисному плагіаті. Не переймайте стиль мислення іншої людини, незалежно від його витонченості і блискучості. Завдання — використання стимуляції мислення за допомогою партнерських відносин для вироблення мыслеформ, які ви можете назвати істинно власними.

Ви контактуєте з іншими людьми завдяки власним цікавості; ви витрачаєте багато часу па роздуми про партнерських відносинах. Пастка, досить цікава, полягає в комунікаційних труднощі. Ви нерідко занадто пасивно йдете на контакт з вашим партнером. Ви чекаєте контакту, весь час думаючи про нього, знемагаючи, але сподіваючись, що ваш партнер першим проявить ініціативу. Якщо ви хочете, щоб відносини були жвавими, цікавими і збудливими, то стимулювати їх слід вам, а не чекати, коли вони розбурхають вас. Завдання — вивчати відносини між людьми. Дослідіть кожне відношення у вашій власній життя і в тому житті, що відбувається навколо вас. Вивчіть, як вони працюють, чому одні успішно протікають, а інші розпадаються. Станьте експертом.

Ви укладаєте контракт лише після всебічного аналізу. Ви розглядаєте кожну можливість, досліджуєте відносини з усіх боків, перш ніж укласти міцне угоду. Але навіть підписання контракту не заспокоює розум. Вам подобаються дрібні деталі розробляються контрактів; вас зачаровує сама структура угоди. І хоча це може здатися парадоксальним, але розбіжність в рівній мірі зачаровує вас, принаймні в сенсі стимуляції нервової системи. Пастка — кількість інформації безмежно, а ви намагаєтеся врахувати кожен фактор. Завдання — виконати аналіз, але потім не забути про важливість прийняття рішення. Кожна фаза процесу необхідна. Одна фаза без іншого не тільки непродуктивна, але й нудне; таке розмежування є причиною розірвання угод і розвалених партнерських відносин.

Ви підкоряєте собі не стільки співпраці, скільки нескінченних переговорів. Ви не завжди склониы до співпраці, але завжди готові обговорювати можливість кооперації, іноді до нескінченності. Вас більше збуджують відмінності, ніж спільність поглядів. Пастка — нескінченні серії переговорів, узгодження правил, визначення винятків, обговорення того, що вже було вирішено, і т. д., не приступаючи до продуктивного співробітництва. Втім, на вас справляє враження логічна аргументація, вас можна переконати красномовством, тому пам’ятайте про завдання — звернути на себе увагу, повернутися до самого себе, інакше ви згодом побачите, що створюєте щось, з чим ви не согласиы.

У вашого природного партнера активний, яскраво виражений інтелект; це людина допитлива, збудливий і комунікабельний. Ваш товариш/повинен мати високорозвинений інтелект, принаймні у ваших очах, і повинен цікавитися широким колом подій в житті людей. Природні партнерські відносини мають мобільний природу з рухливістю кульки ртуті. Вони повинні дозволяти вільно вступати в асоціації, мати багато друзів, бути социализирующими і бути джерелом психічної стимуляції, направляючи ваш розум до нових, хвилюючим сфер, про які ви раніше і гадки не мали. Образ — швидкий автомобіль, що мчить по провулках і широким бульварах перенаселеного міста.


Залишити відгук