Марс у Будинку 7

Суперечливий людина, що володіє сильним характером і відчуває постійну потребу всім все доводити. Він часто потрапляє в халепу і легко втягується в сварки. Аспект сприяє ранньому і поспішного вступу в шлюб з домінуючим партнером. При подальшому дозрівання особистості зростає небезпека розлучення. Він хоче, щоб все було так, як воно йому бачиться. Він відчуває себе добре тільки в тому випадку, якщо всі влаштовується згідно з його уявленнями. Думка оточуючих і настрій партнера мають для нього велике значення. Це активні друзі і старанні компаньйони. Такі люди воліють працювати разом з іншими — в групі або на публіці. Тяжіють до імпульсивних і необачних вчинків. Поразка планети призводить до бурхливих сварок з партнером, які можуть призвести до розірвання зв’язку. Часто причиною сварок виявляється перерозподіл загальних фінансів. Аспект зустрічається в агресивних продавців і грубо виражається обслуговуючого персоналу.

Такій людині необхідно вчитися такту і дипломатизму. Відзначається негативна тенденція до об’єднання з іншими на ґрунті егоїстичних інтересів і прагнення до конкуренції. Така людина палкий в любові і воинствен у відносинах із супутником життя. Його противники сильні і наполегливі, а бої з ними нерідко завершуються серйозними ушкодженнями — тілесними або фінансовими. Можлива схильність до встановлення безлічі сексуальних контактів. Партнери працьовиті, але самовпевнені і категоричні. Такі люди не тільки самі агресивні і прямолінійні, але і зустрічають з боку оточуючих адекватну критику і протидія. Можливі серйозні втрати при судових процесах і прямому протистоянні з конкурентами. Життя такої людини відзначена безліччю явних ворогів. Нерідко такі люди стомлюються безперестанними сутичками з критиканством і лайкою. Цей аспект шкодить будь-якого виду партнерства, подружнє життя сповнена чвар і протистоянь. Близькі люди і колеги постійно відчувають удари долі.

Укладені договори і контракти розриваються самі собою. Приховане невдоволення швидко переростає у відкриту ворожнечу, а словесна суперечка легко переходить у бійку. Вороги енергійні, бесцеремонны і нещадні. Вони то і справа рішуче втручаються у справи й особисте життя людини. Нерідко такі люди насильницьким чином, примусово, проти своєї волі включаються в що не влаштовують їх угруповання. Сам такий чоловік не терпить ані найменшого заперечення і прагне зламати будь-який опір, який чиниться його власним ініціативам. Можливі попадання в транспортні пригоди та загроза передчасного завершення життя. Аспект нерідко зустрічається у вдів і вдівців. Відзначається схильність до самогубств і аутоагресії.

Інші люди можуть розглядати вас як привабливого об’єкта бажання. Нерідко ви виявляєте, що за вами слідкують або вас вихваляють, а в результаті ви здатні розвинути сильну впевненість і харизму. Іноді, втім, виявляється, що люди бойко борються з вами, але вони часто дуже агресивні і відверто не согласиы з вами. Подивіться всередину самого себе, і там ви виявите деяку кількість аналогічної енергетики. Дослідіть, звідки вона береться. Не дозволяйте їй ховатися від вашої свідомості. «Дзеркало» теж буває корисним. Завдання — розкрити з допомогою партнерських відносин вашу природну різкість і «гостроту» і потім використовувати її для отсекання будь-яких перешкод, що стоять на шляху виконання ваших природних бажань.

Ваші партнерські відносини потребують енергетичної підживлення і чіткої цільової орієнтації. Ви можете укладати і підтримувати в працездатному стані довгострокові угоди, але все ж вас більше цікавить миттєва конфронтація, сьогоднішні проблеми, а не проблеми з минулого або майбутнього. Рівність для вас — це боротьба. Нерідко ви відчуваєте, що ваш партнер намагається завоювати вас, однак ви, безсумнівно, використовуєте ту ж саму стратегію. У будь-якому випадку бій заради виграшу/втрати зовсім не є партнерськими відносинами. Уникайте і капітуляцій, і перемог; імперативне вимога для вас —усунути з партнерських відносин лагідність і помста. Ймовірно, ви надчутливі до бажань вашого партнера, тому зосередьтеся на ваших власних чоловічих якостях. Затвердіть собі намір вступити у відносини з партнером, а не завоювати його. Проникніть в його серці за допомогою щирого бажання.

Коли ви знаходите такі відносини, які вам бажані, то ви негайно прагнете укласти угоду. Цей контракт не є результатом глибоких роздумів або споглядань. Ви кидаєтеся наперекір всьому, що направляються вашим бажанням. Єдина угода, що ви вмієте укладати за всіма правилами — це загальне угоду, контракт «навічно». Втім, в даному випадку «навічно» не вимірюється буквальним часом. «Навічно» означає: до тих пір, поки не зникне бажання. Пастка полягає в тому, щоб розглядати вашого партнера як об’єкт, а не як особистість; як екран, на якому ви проецируете свої бажання. Завдання — вчитися давати обіцянки, а не укладати угоди, оскільки обіцянки найбільше узгоджуються з вашим войовничим ставленням до честі і гідності.

Дане положення Марса парадоксально. Зазвичай передбачається, що ви не готові співпрацювати з іншими людьми. Насправді ж ситуація зворотна. Ваше бажання настільки потужне, ви так прагнете до компромісів, що ви расплескиваете енергію, притупляючи, так би мовити, гостроту ваших бажань. Так само, як зазначено вище, вас тягне до дуже наполегливим, навіть агресивним партнерам. Запам’ятайте, не вашою турботою є задоволення бажань інших, ви ж повинні використовувати свою природну чутливість на їх бажання, щоб увійти в зіткнення зі своїми власними потребами. Завдання — подолати всі перешкоди, що виникають на шляху співпраці, і досягти повного взаєморозуміння з вашим партнером.

Ваш природний партнер — це особистість, яка на вас вплив власною мужністю; це той, який знає, чого він хоче і без вагань йде до своєї мети. Партнер не повинен бути надто витонченим, оскільки витонченість послаблює бажаний ефект від спрямованого і спонтанного контакту, і чим більше физичен ваш партнер у поводженні з навколишнім світом, тим більше ви його поважаєте. Ви хочете, щоб ваш партнер був потужним, але що більш важливо — палким і пристрасним. Природні партнерські відносини стимулюють ваш контакт з енергіями бажання. Не обов’язково відносини повинні бути надмірно сексуальними, але в них має бути тварина якість. Якщо у відносинах відсутній примус, то вони нереальні. Образ — дикий жеребець, який мчить зі швидкістю вітру.


Залишити відгук