Юпітер у Будинку 7

Життя такої людини відзначена щасливим шлюбом і прекрасними професійними відносинами співробітництва. Якщо планета не сильно вражена, розлучення малоймовірний. Можлива велика успішність при зустрічах з правосуддям і тенденція до вступу в шлюб з багатою людиною. При цьому до шлюбного партнера випробовується щира любов. Неправильне використання енергій призводить до надмірного оптимізму і некритичності у відносинах з іншими людьми. Цей чоловік щирий, доброзичливий, привітний, справедливий, благородний і відвертий. Того ж він очікує і від інших. Шлюб заснований на щирій спільної жадобі благополуччя і здоровою розумності поглядів, а тому він виявляється тривалим і щасливим. Справи такої людини процвітають, так як при виборі партнера він здатний правильно оцінювати його можливості і вміє з ним звертатися щиро і доброзичливо. Така людина самоотвержен у своїй любові до ближніх і бажає іншим тільки самого хорошого.

Його щирість винагороджується довірою і дружбою оточуючих. Він наділений чималими професійними задатками у галузі права, торгівлі, дипломатії, посередництва та ведення переговорів. Поразка планети змушує його все хороше вважати само собою зрозумілим і очікувати від інших занадто багато. Така наївність заводить його в мережі до шарлатанів і прожектерам. Супутник його життя вірний і добрий, нерідко він виявляється старше господаря гороскопу, у всякому разі, наполегливіше, мудрішими і религиознее. Такий індивідуум має масу друзів-підприємців і вельми популярний в діловому світі. Нерідко прибуток і виграш до нього приходять через удачі в судових процесах. Важке ураження планети затримує терміни шлюбу або зводить з нещасним людиною. Він володіє даром накопичувати і примножувати майно, невпинно зміцнювати вірність друзів і компаньйонів, сприятливо вирішувати будь-які спори і перетворювати ворогів на доброзичливців.

Дітей не багато і турбот вони приносять предостатньо. Можливо безліч щирих суперників, благородних конкурентів і по-лицарськи налаштованих ворогів. Головні труднощі пов’язані з зарозумілістю, впертістю і егоїстичного лінивством партнера. Згідно такої людини завжди вигідні відносини незмінно поліпшуються, а просування у вищі верстви суспільства неостановимо. Головну роль у його житті і долі грає партнер — діловий або весільний. Соціальний і майновий зростання відбуваються лише завдяки партнеру. Союзи та альянси покращуються лише при участі партнера, яке як би передбачає несподівані гроші, приємні можливості і випадкові щастя. Співпраця та співавторство приносять успіх.

Знання про себе ви отримуєте допомогою партнерських відносин, а не вишукуючи їх самостійно у власних глибинах. Взаємодії є для вас джерелом мудрості, бо кожна зустріч унікальна. Пастка — ви можете цілком розглядати відносини як «повчальний досвід» і тому забути про справжній взаємодії з вашими партнерами. Як і у випадку Венери, ви нерідко ковзати по поверхні, часто ледь-ледь проникаючи в емоційні глибини. А в результаті, найвищі одкровення партнерських відносин пропливуть повз вас. Якщо ви не проникаєте вглиб іншої людини, то ви не розкриваєте і самого себе. Розкрити себе у взаємодії з іншим можна, але лише тоді, коли до партнера ви будете ставитися зі священним трепетом, а не вважати його безкоштовним додатком відносин. Завдання в повній мірі скористатися даром, який вас чекає.

Партнерські відносини подібні буйної рослинності, прекрасною і пишною, якою насолоджуються, але не володіють. Ви легко вступає в партнерські відносини, майже не зустрічаючи на своєму шляху опору, і для вас цілком природно розглядати інших людей як рівних собі. На відміну від Марса, відносини не є полем битви, але можливістю дізнатися більше про людей. Пастка полягає в тенденції бути лояльним, але дуже волелюбним, і як наслідок — ви віддані більше в принципі, чим на ділі. Завдання — отримувати якомога більше з партнерських відносин, створюваних вами; до дна випивати чашу спільного існування, витягуючи мудрість з людських контактів.

Контракти вас зачаровують; ви прагнете розкрити етичні принципи, що керують успішним чи невдалим виконанням зобов’язань. Ваші власні зобов’язання в партнерстві — це лабораторія експериментування з ідеальними принципами. Цей абстрактний інтерес настільки сильний, що ви укладаєте безліч контрактів в самих різних сферах життя, причому часто одночасно. Втім, ви дуже оппортунистичны, і незважаючи на те, що ви усвідомлюєте важливість зобов’язань, ви можете забути про необхідність їх реального виконання. Голова, а не серце, керує вашим партнерством, тому пам’ятайте, що люди з більш слабкими філософськими нахилами можуть спокуситися вашим ентузіазмом. Завдання — збалансувати вимоги зобов’язань і бажання свободи і наситити ваш дух, а також ваш розум.

Співпрацю дається вам легко; у цій сфері для вас практично немає перешкод. Ваш природний оптимізм сприяє рівному і гладкому ведення переговорів. Втім, існують і потенційні пастки. Іноді ви настільки чесні, що ображаєте інших, не усвідомлюючи при цьому, чому так відбувається. Ви не розумієте, що люди можуть бути уразливі або чутливі. Ви також дуже горді і нерідко з пихою реагуєте на уколи вашого его. Для вас дуже важливо бути смиренним, якщо ви хочете, щоб партнерські відносини були щедрими і дарували щастя. Завдання — перетворити вашу природну любов до соціалізації в тактовну службу державного діяча. Захист емоцій так само необхідна, як і ентузіазм духу.

Ваш природний партнер — це людина, природа якого великодушна і благородна, дії якого спонтанні і оптимістичні. Ваш товариш дуже товариський, йому подобаються різноманітні партнерські відносини, міріади контактів приводять його у захват. Він — затятий мандрівник, який бажає поділитися з вами враженнями. Природні партнерські відносини розширюють горизонти вашого бачення і розкривають перед вами щедрість життя. Їм властиві відкрите і веселе дослідження світу, вони збагачують вас. Їм властива легкість і життєрадісність, відчуття польоту, а не приземленості. Ви відчуваєте невідчутне присутність когось мудрого і доброго, спонукає вас краще піклуватися про все людство. Образ — повітряна куля, велично пливе в ясному небі, у височині, звідки ви спостерігаєте панораму життя, предстающую перед вашим поглядом.


Залишити відгук