Сьомий Будинок в Астрології

Сьомий Будинок партнерства та шлюбу. На особистісному рівні він пов’язаний з вашим чоловіком, супутником життя. Він часто вказує на те, якою шлюб ви вступите, чекає вас розлучення та повторне одруження. Це будинок партнерства — не тільки в шлюбі, але і в роботі, бізнесі, юриспруденції, іноді політиці. Він допомагає діловим спілкам та контрактами, двом сторонам будь-якого питання або обговорення. Сьомий будинок визначає вашу здатність співпрацювати з іншими людьми. Як це ні парадоксально, він також керує тими, кого астрологи називають вашими явними ворогами — зазвичай це конкуренти в бізнесі або професії. Сьомий дім — протилежність першого будинку індивідуальності; тут ви взаємодієте з партнерами заради досягнення спільних цілей.

Відбите усвідомлення — усвідомлення себе через «відбиває» вплив інших людей при взаємодії з ними. У 7-му будинку, що символізує собою середину циклу розгортання людського досвіду, ми спостерігаємо в дію принцип додаткової полярності. Перший і 7-й будинки протилежні один одному і є маркерами східної та західної меж горизонту, тому вони з’єднані один з одним принципом полярності.

В астрології горизонт символізує досвід набуття самосвідомості, за допомогою якого ми орієнтуємося в навколишньому просторі. Східна частина горизонту — це точка світанку, сходу Сонця, тому 1-й будинок асоціюється з самосвідомістю — усвідомленням особистості самої себе за допомогою випромінювання себе в навколишнє середовище. Західна частина горизонту — це точка заходу, тому 7-й будинок символізує доповнює вигляд досвіду — самосвідомість не через активне випромінювання, а через відбитий образ. Це впізнавання або «розуміння» себе через інших людей, з якими людина взаємодіє. У 7-му будинку, щодо самосвідомості, «все здійснюється за допомогою дзеркал».

Стан 7-го будинку розкриває характерний спосіб, з допомогою якого особистість «обманює інших людей», щоб дізнатися щось нове про себе. Ваші думки про себе — це одне, а реальне думка про вас — зовсім інше. Рівні відносини — всі види рівноправних відносин між людьми, такі, як шлюб, відносини в бізнесі і т. д.

Сьомий дім — це сфера відносин, але стосунки бувають різні і вони співвідносяться з різними будинками. Сьомий будинок описує рівноправні відносини між особистостями — по суті, це партнерські відносини між рівними один одному людьми. Партнери можуть не бути «ідеально рівні» один одному, і, ймовірно, вони такими і не є; один з партнерів безсумнівно відрізняється за своїм впливом, ніжності, багатства або свідомості від іншого. Однак ці деталі тут не грають ролі; вирішальним фактором є те, що кожна індивідуальність розглядає себе і партнера як рівних один одному, бо 7-й будинок символізує визнання істинної взаємності відносин.

Стан 7-го будинку розкриває психологічні якості, яким особистість повинна слідувати, щоб досягти взаємності партнерських відносинах. Фраза «повинна слідувати» відноситься до характерного способу встановлення контакту, але також вона вказує на боротьбу з перешкодами, що виникають на шляху встановлення відносин з потенційними партнерами. Контракти, зобов’язання — досвід укладання соціальних контрактів; зміст надання обіцянок.

Сьомий дім — це перший будинок верхній, видиму, або «об’єктивної» півсфери, і він символізує зародження «колективного» або «суспільного досвіду. Отже, відносини 7-го будинку не повинні завершуватися простим визнанням рівності і рівноправності їх учасниками. Партнерські відносини необхідно підтвердити в суспільстві, і це здійснюється за допомогою укладання добровільного договірного угоди — обіцянки або зобов’язання. Всі види досвіду 7-го будинку, за визначенням, є публічними і широко відкриті світу.

Такі зобов’язання, як шлюб, партнерство в бізнесі або інші контракти, вимагають засвідчення ритуалу укладення угоди, щоб запевнити громадськість у щирому згодою особистостей бути партнерами. В цьому і полягає сутність шлюбної церемонії. Стан 7-го будинку показує, яким чином людина укладає договірні відносини. Воно розкриває природу контракту, а також якості особистості, які будуть винесені на огляд публіки через партнерські відносини.

Співпраця — переговори, компроміси і співпраця у відносинах, які переслідують конкретну мету. Співробітництво — це одна з відмітних властивостей 7-го будинку, що означає в буквальному сенсі слова «працювати разом з», однак щоб досягти справжнього співробітництва, кожна особа, що бере участь в партнерських відносинах, повинна оволодіти, зрозуміти і продемонструвати навики успішного ведення переговорів з метою досягнення творчого компромісу. Мотивом цих дій є готовність до співпраці; оволодіння мистецтвом давати і брати дозволяє придбати повноцінний досвід справжнього співробітництва.

Стан 7-го будинку показує, які відносини і функції оформляють досвід динамічних взаємодій особистості, необхідних для створення відчуття позитивного співіснування з іншими людьми, особливо з інтимними партнерами. Партнери або партнерські відносини — якості другого его, реальних партнерів або реальних партнерських відносин.

Непорозуміння і проблеми, з якими стикаються при інтерпретації 7-го будинку, що виникають із-за відособленості даного рівня життєвого досвіду. Його символічна ідентифікація з партнерством, контрактами та угодами між рівними особистостями не викликає сумніву. Проблема, довгий час досаждающая астрологам, полягає в складності і диференційованості різних рівнів інтимних відносин.

По-перше, 7-й будинок символізує якості, що проявляються самою особистістю в партнерських відносинах. На даному рівні не розкриваються особливості взаємодії з реальним партнером у партнерських стосунках, а лише психологічні якості особистості, чия карта досліджується.

Крім того, 7-й будинок символізує зародження об’єктивних якостей і особливостей, і він також може вказувати на реальні риси «природного» партнера, «другого я» сучасної психології. Тут будинок розкриває особливості не уродженця, альтернатива, а людину, з якою формуються відносини. Ми вважаємо, що обраний нами людина або вже володіє характеристиками, описуваними 7-м будинком нашої карти, або буде прагнути розвинути їх у ході партнерської взаємодії.

І нарешті, 7-й будинок розкриває тональність самих по собі партнерських відносин, а не особливості осіб, що вступають у ці відносини. На цьому останньому рівні ми спостерігаємо невидиме «буття» партнерських відносин «особистість» самих партнерських відносин.

В життя найбільш ймовірно зустріти поєднання відразу всіх трьох рівнів, хоча не можна виключити можливість будь-яких комбінацій. Астрологічна інтерпретація — це дуже тонке мистецтво, і багаторівнева природа 7-го будинку підтверджує це, бо спрощеність і примітивізм людських відносин неприйнятні для астрології, втім, як і для життя. Сьомий Будинок визначає знак зодіаку Терези і планету Венера.


Залишити відгук