Венера в Будинку 6

У такої людини складаються прекрасні стосунки з колегами, так як він схильний надавати всім послуги і надавати допомогу. Він хоче, щоб інші поважали його особливі звички. Часто працює в жіночому колективі. Праця пов’язана з мистецтвом, у всякому разі, неодмінно має приносити насолоду. Така людина воліє роботу в чистоті і затишку. Щасливий як посередник і завжди готовий надати допомогу іншим. Можливий успіх у советничестве і на ниві охорони здоров’я. Здоров’я хороше, характер урівноважений, гарний одяг і якісне харчування мають для нього особливе значення. При ураженні планети потрібно уникати великих кількостей цукру і вуглеводів. При цьому відзначаються схильність до надмірних задоволень і труднощі у пристосуванні до рутинним ситуацій, що вимагають витривалості і самодисципліни. Нерідко такі люди обзаводяться романтичними зв’язками на роботі. Часто їх служба носить публічний характер і пов’язана з широким колом знайомств. Нерідко воліють роботу в сфері соціального забезпечення та культурної діяльності.

свою Роботу люблять, з співробітниками та керівництвом гармонійно співпрацюють. Вони прагнуть зробити умови праці комфортабельними, схильні прикрашати робоче місце. Можливий шлюб з товаришем по службі. Нерідко відзначаються талант модельєра і схильність дуже красиво одягатися. Обожнюють возитися з домашніми тваринами. Здоров’я істотно поліпшується після укладення шлюбу, якщо відсутня потурання своїм слабкостям і немає схильності піддаватися надмірності. Такі люди у всьому повинні проявляти здоровий глузд і розсудливість, уникаючи будь-яких крайнощів, зокрема, у споживанні їжі та напоїв. Отримання прибутку нерідко пов’язано з використанням можливостей інших людей. Можливий успіх у заняттях гігієною, догляді за хворими людьми і дітьми. Робота завжди повинна приносити задоволення і бути цікавою. Це вірні підлеглі, які вміють вчасно надати корисну послугу і чудово приймають гостей. Такі люди не переносять тривалих напруг, тривалий перевтома може призвести до появи хронічних захворювань.

Хвороба викликається фізичними чи психологічними насолодами. Занадто рясне задоволення може бути настільки ж небезпечним, як і зовсім незначне. Як і у випадку Місяця та Юпітера, дуже важлива дієта, оскільки існує тенденція поглинання «солодощів» без дотримання заходів, вживання такої кількості продуктів, що тіло засвоїти не в змозі. Вас турбує особиста краса, і це занепокоєння призводить до прагнення порівнювати себе з іншими людьми. Особиста любов може бути психологічно не зрозуміла або надіслана не за адресою». Ваше завдання — поважати як невимовну, так і відчутну красу, якою ви володієте; випробувати задоволення в прямому сенсі слова, а не шукати поза себе красу або задоволення. Хвороба найчастіше є результат невдалої або нерозділеного кохання, а лікуванням є відновлення особистої грації.

Вам властива яскраво виражена схильність до соціального такту. Ви любите ритуали формального вмовляння, залицяння авторитетної особи і привілеї, які дає положення в суспільстві. Незважаючи на пишність самопрезентації, вам подобається підпорядкована роль в любовних стосунках, бо вас зачаровує і підкорює витонченість і ніжність спокійною магнетичности. Пастка — замішання і збентеження перед коханням та владою. Завдання — випробувати той потяг, що всі люди відчувають до інших людей, і побачити, що ці відносини можуть бути ніжними тільки тоді, коли ви вселяєте в любовну гру благородство і почуття власної гідності.

Любов і лікування майже ідентичні один одному; іншими словами, спонукання творити особисту любов дуже схоже на прагнення допомагати іншим людям гармонізувати їх життя. З’єднання «любові» і «терапії» настільки глибоке, що ви здатні зосередити всю вашу романтичну енергію на неповноцінних осіб. Пастка може бути названа по-різному: Синдром та загублена Собаки, Теорія Пораненої Пташки, Ефект Флорентійського Солов’я. Які б назви ми не використовували, ви повинні бути впевнені в двох речах: по-перше, що ваша сприйнятливість не спрямована на тих людей, які не можуть повернути любов, принаймні щодо здоровими способами; по-друге, що ви не перетворюєте коханої людини у хворого для того, щоб продемонструвати вашу який лікує міць. Завдання — лікувати себе з допомогою свідомого дарування іншим людям грації, гармонії і задоволення. Пам’ятайте: щоб любов розквітла, вам потрібні хороші насіння і добрий грунт.

Ментальний аналіз з’єднаний з особистою турботою. Це цілком природно має «охолоджуючу» вплив на романтику. Втім, розум серцево поважає логічну красу. Дисциплінування мислення схоже не з муками чистилища, а з любовним обробітком прекрасного саду. Ви отримуєте задоволення від проникнення в будь-яку ситуацію за допомогою вашої ментальної лопати. Розчищення густого підліска і виховання відчуття продуктивного порядку наповнюють вас світлом задоволення. Втім, пам’ятайте про витонченості відносин між людьми; занадто сувора організація — занадто сильне утихомирення і дресирування — може вбити неосязаемую красу відносин. Завдання — насолодитися пошуком ментального досконалості і цінувати емоції навіть тоді, коли ви аналізуєте їх.

Ви цінуєте регулярність стилю життя, отримуючи задоволення від стійкості та організованості звичок. Шаблони можуть використовуватися для реалізації самих звичайних цілей, втім, тут додається соціальна розмірність: вам необхідний міжособистісні контакт, щоб отримувати повноцінне задоволення, бо люди більш важливі для вас, ніж виробництво продуктів. Робота і естетика пов’язані один з одним; ви хочете наповнити ваш день роботою, націленої на створення краси.


Залишити відгук