Уран в Будинку 6

Цей нервовий і вкрай напружений людина все прагне робити по-своєму. Йому необхідна робота, що припускає багато руху. Він схильний жорстоко виснажувати себе, виснажуючись у праці до межі. Не бажає визнавати ніяких авторитетів, а якщо справи йдуть не так, як він задумав, нервує і стає чутливим і нетерплячим. Має виняткові здібності до наукових занять, чудовою координацією і хорошим почуттям ритму. Поразка планети може бути пов’язано з несподіваними погіршеннями самопочуття і дивними захворюваннями. Такі люди тяжіють до незвичайним і передовим методам праці і люблять надавати оригінальні послуги. Вони цікавляться психічним і нетрадиційним лікуванням, нерідко стають авангардними диететиками, геніальними електронщикам і талановитими програмістами.

На робочому місці вони завжди щось винаходять. Здатні на ходу знайти новий метод розв’язання проблем при зіткненні з суто практичними завданнями. Володіють прекрасними здібностями до математики і природничих наук. На роботі нерідко заводять нових друзів і охоче беруть участь у групових заходах з членами робочого колективу. Відносини з колегами і начальством дружні, навіть приятельські. Поразка Урану привертає до активної участі в трудових суперечках і конфліктах з роботодавцем. Тому таких людей можна побачити серед активних профспілкових діячів. Вони дуже вимогливі при висуванні вимог до організації належних умов праці. Якщо відносини на службі їх не влаштовують, вони без особливих вагань приймають рішення про зміну місця роботи. Вони потребують можливості виконувати роботу по-своєму, вільно і незалежно. Занадто нав’язливий і строгий контроль їх відлякує. Вони не можуть працювати рутинно і буденно, а тому інколи роками перебувають в перманентних пошуках задовольняє їх місця роботи. Відзначається схильність до нервозності, підвищеної збудливості і дратівливості, які при перевтомі можуть провокувати виникнення серйозних захворювань, які проявляються бурхливо і раптово.

Нерідко такі люди опиняються схильними до різних неврозів. Їх хвороби протікають дивно і важко піддаються звичайному лікуванню. Психогенні розлади безпосередньо пов’язані з психологічною атмосферою в трудовому колективі. Такі люди тяжіють до вивчення гіпнозу і до отримання професій, пов’язаних з електрикою. Така людина украй чутливий до навколишніх умов, а тому повинен утримуватися від прийому їжі при втоми, порушення і перероздратуванні. Часто такі люди стають цілителями і магнетизерами. Їх самопочуття схильним серйозним коливанням, неспокій і страх посилюють перебіг хвороби. Нереалістичність їх планів змушує перепрацьовувати в спробі досягти недосяжного. Звідси — схильність до виснаження та депресії. На підлеглих посадах такі люди непередбачувано свавільні, а як начальники славляться самодурами. Такій людині слід остерігатися надмірностей у їжі та напоях, сексуальних і будь-яких інших захоплення. Як роботодавці, вони повинні уникати бунту і страйки робітників. Успіх супроводжує їм у вільних професіях, в яких творчий дух вільний від будь-яких форм насильства, тиску і примусу. У роботі такі люди допускають тільки один контроль — з боку власної совісті.

Здоров’я — це сфера непередбачуваних змін. Ваша нервова система натягнута, як тятива, і тому особливо вразлива. Невротичні розлади, викликані стресами, можуть провокувати незвичайні симптоми, які найчастіше прекрасно реагують на радикальні або експериментальні методи лікування. Якщо виникають проблеми з вашої незалежністю або цілісністю, то це є передвісником хвороби; ув’язнення робить вас хворим. Завдання — «гуркотіти кулаками», бути незалежним. Хвороба — це знак, який потребує вашої пробудження; це «шокування» вашого організму, яке вказує, що ваш життєвий стиль повинен негайно змінитися.

Ви — реформатор від природи, пильно відслідковує зловживання влади, шукає ситуації соціальної неврівноваженості з метою створення змін. Якщо ви — підлеглий, то імпульс, поштовх до перевороту зароджується тихо і спокійно. Потім раптово, в непередбачуваний момент, ви виявляєте в собі Робін Гуда, захисника слабких, защемляющего ніс шерифа Ноттінгемського. Ви хотіли б існувати поза всяких ієрархій влади, оскільки ви прагнете до абсолютної незалежності. Пастка — зловживання справедливістю. Якщо ви, будучи відкинутим, наполягаєте на революції, то, будучи начальником і прагнучи спровокувати подібний бунт, переконайтеся, що ви граєте за правилами. Завдання — зруйнувати нездорове панування скрізь, де ви його знаходите. Якщо у вас є вибір, то будьте Томасом Джефферсоном, а не Томасом Пейном.

Ви отримуєте особливу насолоду від допомоги, тому що служіння — це можливість вирватися з натовпу. За своїм складом ви одинак; загальноприйняті правила поведінки в соціумі відкидаються на користь особистого кодексу. Метод вашої роботи — збуджуюча ментальна проникливість. Ви йдете на ризик з тими, кому ви служите; ви хочете впливати. Ви струшуєте нервову систему людей, ваші ментальні осяяння кидають виклик замшелым емоційним уявленням. Пастка криється у взаєминах смиренного служіння і егоїстичності. В один момент ви прагнете знайти унікальне рішення проблем інших людей, а в інший момент ви направляєте всю енергію на палку, але непритомну мітингову філософію. Завдання — оволодіти мистецтвом «тихої революції» і технікою використання «невидимого електрики».

Ураническое мислення — це яскраві імпульси натхненних геніїв, а також буйні бачення божевільних. У чому різниця між цими сторонами мислення? Геній вирішує проблеми абсолютно новими шляхами. Він розглядає їх неупереджено, піддаючи все сумніву. Найчастіше він схоплює рішення в іскрі натхнення, а вже потім розкриває шляхи набуття цього рішення. Божевільний використовує ті ж самі процедури. Проте геній працює «назад», заштопывая діри, старанно з’єднуючи старе з новим, тоді як божевільний не пропонує допомоги тим з нас, кого він «залишив позаду себе». Тому ми відкидаємо божевільного і приймаємо генія. Ваш розум відводить вас від звичайного лінійного мислення до натхненним проблискам нового бачення. Завдання — дисципліновано «заштопывать діри» і заслужити повагу і шанування як геній, а не відторгнення як божевільний.

Регулярність суперечить вашому стилю життя. Безсумнівно, у вашому житті існують шаблони, проте вони відрізняються помітною нестійкістю і непередбачуваністю. Ви проявляєте залізну волю, коли настає час робити справи; ви можете працювати приголомшливо дисципліновано, але тільки тоді, коли саме ви обираєте тему, над якою будете працювати. Ваші навички стають вашими спеціальностями, а спеціальності в підсумку перетворюються в особливі патерни експертизи, іноді па вигляд не пов’язані один з одним. Завдання — виткати з цих несумірних елементів унікальну тканину.


Залишити відгук