Сонце в Будинку 6

Це прекрасний працівник і організатор, який може по праву пишатися своїми досягненнями. Рішучий і відданий чоловік, високо цінує красу тіла, здоровий спосіб життя, гігієну і правильне харчування. Для емоційного благополуччя необхідно, щоб життя проходило у встановленому ним порядку. Позитивне ставлення до людей допомагає йому перемагати фізичну слабкість і долати хворобу. Він успішний як відповідальний працівник і наполегливий спортсмен. Такі люди одужують зазвичай довго. Вони хочуть виділятися з оточення завдяки напруженій праці і надання послуг оточуючим. Їм необхідно видимий, відчутний визнання, і якщо його немає, вони схильні змінювати місце роботи. Як начальники, вони суворі і авторитетні, як службовці — вимагають особливих привілеїв, рівноправності і визнання. Такі люди звикли інстинктивно піклуватися про своє здоров’я, а тому нерідко тяжіють до медичних професій.

Думка про собі у них часто залежить від якості та обсягу виконаної роботи. Їх життєвість дещо знижена, відмічається тенденція до дистрофічних і хронічним запальним процесам. Можливо безліч розчарувань у власній родині через протиборства із супутником життя, розставань і розлучень. Батьки такої людини зазвичай заурядны і небагаті. Найбільшого успіху такі люди досягають в якості секретарів або цілителів. Їх інтерес до езотеричного знання пов’язаний з прагненням до збагачення. Ці люди народжені для того, щоб обслуговувати інших, і тільки таким чином вони можуть створити собі авторитет, і то лише серед близьких і підлеглих. Начальство часто перешкоджає розвитку таких людей, змушуючи їх занурюватися в рутинну роботу, і не схильне гідно винагороджувати за труди. Нерідко такі люди займаються ритуальним обслуговуванням або ветеринарією.

Хвороба і дбайливе відновлення здоров’я є центральною темою життя. Ви прийшли на Землю для того, щоб дослідити і виправити все те, що заважає відновленню цілісності як власної, так і інших людей. Навіть коли ви здорові, хвороба все одно присутній у вашому житті; вона буде пов’язана з вами яким-небудь важливим способом. Часто це професійний інтерес до здоров’я і лікування. Будь-які значні розлади зазвичай співвідносяться з гордістю і почуттям власної гідності. Пастка полягає в поступливості, здачі в буквальному сенсі слова — в капітуляції перед хворобами тіла або невротичними станами. Завдання — відновити сили допомогою наполегливої дослідження теми здоров’я; вивчити та застосувати на практиці різноманітність методів лікування.

Ви дуже сприйнятливі до ритуалу спілкування особистостей з різним соціальним становищем. Здійснення ваших цілей залежить від того, наскільки добре ви ведете себе при спілкуванні з начальниками або підлеглими. Пастка — сум’яття і замішання перед авторитетом. Коли ми поступаємося судді, поліцейському, адвоката, юриста чи лікаря і навіть священика, то ми чинимо так, виходячи з поваги до положення, а не з поваги до них як до людей. Внутрішньо якість особистості не обов’язково відображається у соціальному становищі, яке він або вона займає. Завдання для вас — звертатися з кожною особою у відповідності з її роллю в суспільстві, борючись у той же час за шанування рівності в духовній сфері. Цікаво, ви набагато легше себе відчуваєте, знаходячись в положенні підлеглого, а ось роль начальника приносить вам занепокоєння.

Дуже важливо для вас бути корисним комусь; якщо ви не проявляєте щирого інтересу до допомоги іншим людям, то ви відключаєтеся від джерела космічної енергії, яка живить ваше істота. Проте ймовірність такого від’єднання мала, і навіть якщо від’єднання трапляється, то контакт швидко відновлюється, бо ви одразу відчуваєте відтік життєвої енергії. Величезна небезпека — почуття нездатності надати повноцінну допомогу іншим людям. Дуже важливо для вас пишатися тими послугами, які ви надаєте. Найгірша пастка полягає в підкресленому раболіпстві — фальшиве смирення, яке насправді є самоочернение, що видає себе за відданість. В служінні, в наданні допомоги необхідно проявити справжнє смирення. Втім, не забувайте, що компенсація або плата за служіння також дуже значуща для здійснення вашої життєвої мети. Прийняття подяки — така ж важлива задача для вас, як і надання компетентної допомоги.

Один з аспектів вашої життєвої мети — перетворення аналізу в майстерний життєвий стиль. Коли ви використовуєте ваш розум для організації та осягнення послідовності подій або логічних процесів, то ви підключаєтеся до джерела вселенської енергії, що заповнює ваші паливні баки. По мірі того як проникливість перетворюється на уважне роздум, енергія, яку ви знаходите, стає все більш чистою. Нехай ваш розум спрямовується до значного, навіть якщо він починає роботу з тривіального. Завдання — спостерігати і взаємодіяти з тим, що викликає у вас інтерес; вивчати, як воно працює, і емпатичних пізнавати, чому воно існує і яку функцію виконує у великому світі.

Регулярність життя вкрай важлива для вас. Життя без дисципліни — це не життя зовсім. Ви знаходитесь на Землі для того, щоб зрозуміти суть ефективності, щоб підвищити продуктивність в сфері ваших прагматичних і духовних устремлінь. Реальна регулярність вашого життя залежить від інших факторів, таких, як знак, в якому перебуває Сонце, й аспектів до нього, проте не забувайте, що з допомогою регулярної роботи ви можете увійти в більш тісне зіткнення з життєвою енергією. Пастка — за деревами не бачити лісу, тоді як завдання — організувати всі пласти «я» так, щоб вони сяяли світлом ефективності.


Залишити відгук