Сатурн в Будинку 6

Така людина точний, уважний і результативний завдяки серйозному відношенню до праці. Може добитися успіху на державній службі, в літературі, а також у математиці та природничих науках. Деколи сам собі він здається незамінним, а тому схильний розтрачувати енергію сили на шкоду своєму здоров’ю. Часто такі люди страждають хронічними захворюваннями. Незважаючи на гадану невпевненість в собі і непомітність в колективі, вони прекрасно знають собі ціну. Їм слід навчитися показувати себе у суспільстві і демонструвати кращі сторони своєї натури. Така людина відрізняється консервативністю поглядів, яка відбивається на його зовнішньому вигляді і манері одягатися. При неправильному використанні енергій він витрачає багато сил з-за зайвих хвилювань. Проявляє завидну діловитість, велику працездатність і рідкісна працьовитість. Здатний важко і довго працювати. Серйозно ставиться до роботи і схильний до отримання безлічі спеціальних професійних знань. У зв’язку з роботою бере на себе великі зобов’язання, з-за чого часто перевантажується. Це передбачає необхідність ретельного контролю за здоров’ям.

Ймовірний значний успіх у медицині, дієтетиці, у створенні одягу, машинобудуванні, технічних та природничих науках. Завдяки спритності і точності ручної праці такі люди нерідко виявляються чудовими ремісниками. Вони мають ґрунтовне аналітичне мислення і завдяки чудовому вмінню працювати можуть досягти великої фінансової надійності. Слабке здоров’я, надмірна тривожність і занепокоєння, а також неконтрольованість перевтоми може перешкодити знайти бажане місце роботи. Співробітники і керівництво до таких працівників відносяться дуже серйозно. Такі люди стають гарними хірургами, мулярами, здатні багато чого досягати як скульптори або діловоди. Життя такої людини сповнена розчарувань, занепокоєння, страхів, труднощів, йому часто доводиться розглядати претензії товаришів по службі і працювати в нелегких умовах. Успіх дістається йому важко, але зазвичай виявляється міцним. Такий чоловік повинен приймати серйозні заходи для охорони власного здоров’я. Можливі захворювання, пов’язані з впливом зовнішнього середовища і обставин, над якими людина не владна. Можливий успіх в області архітектури, садівництва і городництва.

Ви дуже сприйнятливі до теми здоров’я, вкрай суворо дотримуєтесь правил та методик відновлення і підтримки здоров’я — причина такої поведінки полягає в тому, що дане положення пов’язано з серйозним захворюванням або інвалідністю. Ви повинні навчитися м’яко лікувати самого себе, терпляче працювати над зціленням вашого тіла і душі. Користуйтеся загальновизнаними медичними знаннями, нехай вас лікують шановні доктора, майстерність яких незаперечно. Оберіть довгострокову стратегію, не експериментуйте з новими ліками або магічними способами відновлення здоров’я, бо ваші хронічні розлади як за душевним складом, так і за відповідними тілесним дисфункцій. Відповідно до любовної дисципліною набагато більше сил витрачайте па прояв почуття любові до самого себе, ніж па дисциплінування себе. Останнім якість приходить саме, перше ж є завданням.

Ваш консерватизм сильний, ви вірите в панування принципу ієрархії. Що ви ненавидите, так це перебування на дні суспільства. Будучи в положенні підлеглого, ви відчуваєте необхідність повністю підкорятися вашим начальникам, і ви розглядаєте це раболіпство по відношенню до влади як запрошення до зловживання вами або як привід висловити до вас байдуже ставлення. І вас наповнює обурення. Будучи начальником, ви сподіваєтеся па покірність підлеглих, і вас може вразити удар, якщо ви дізнаєтеся, що вас сприймають як холодного або бездушну людину. Завдання — спять символ влади з вашого плеча, замінити приниження на смирення. Вивчіть різницю між повагою і улесливістю; зрозумійте, що істинна повага до влади розвиває ваше благородство. Коли ж приходить ваша черга командувати, будьте справедливим. Тільки раб наосліп керує або підпорядковується.

Ви воліли б зовсім не служити, однак ви служите, і дуже виконавчо. Допомога полягає у присутності поряд з іншими людьми в найбільш важкі або лякаючі періоди їх життя; періоди, які вони відкидають, які їх пригнічують або які вони відмовляються вивчати. Подібний талант може лягти на вас тяжким тягарем. Наполегливо вдосконалюйте ваш талант, навчаючись влучно пропонувати допомогу і доводить ваше терпіння і призначення, і вам віддадуть по заслугах. Пам’ятайте, що повага — це попередня умова, передумова любові. Якщо ви досягнете майстерності в служінні іншим людям, то ви з часом побачите вашу силу, відчуєте ваше терпіння і омолодите почуття власної гідності.

Ви надаєте на себе величезний тиск, намагаючись отримати якомога більш достовірні факти і ідеально проаналізувати їх. Тенденція надмірно грубо обходитися зі здібностями вашого ментала живиться потужної амбіцією і страхом нерозвиненості розумових здібностей. Ваш розум — це цінний інструмент, необроблений алмаз, і щоб він перетворився в дорогоцінний камінь, його необхідно дбайливо обробити і з любов’ю відполірувати. Визнайте помилки в судженнях і простіть себе за них, в іншому випадку не уникнути суворого самобичування. Зрозумійте, що ви можете навчитися на помилках, навіть якщо шанси не дуже великі. Завдання — перемогти серйозність, перетворюючи тривогу в спокійну впевненість, поступово перетворюючи ваш розум в безшумно працюючу машину. Зробіть його своїм союзником, який був би для вас надійною опорою в цьому світі.

Ви хочете жити таким життям, яка уособлювала собою сутність упорядкованого буття. Для вас вкрай важливі регулярність і дотримання заведеного розпорядку, порушення ж в планах можуть засмутити вас. Дисципліна, орієнтація на виконання завдань, продуктивне рішення проблем є частиною вашого існування. Впевніться, що воно міцно і грунтовно. Для досягнення однакових з іншими людьми результатів ви можете витратити набагато більше сил, ніж вони, однак не турбуйтеся. Ви створені для наполегливої роботи, для виконання найважчих справ, і ваша зрілість зростає всякий раз, коли ви прекрасно виконуєте доручену завдання.


Залишити відгук