Плутон у Будинку 6

Це яскраво виражений індивідуаліст, дивним чином завжди готовий допомагати іншим. Схильний до занять цілительством, класичною медициною або дієтотерапією. Вважає, що наділений певною місією і заради власного благополуччя і самоповаги зобов’язаний служити людям. Відчуває глибинну потребу допомагати іншим. Охоче займається дослідженнями та накопичення наукової інформації. Можливі серйозні порушення здоров’я, особливо при ураженні планети. При невірному використанні енергій людина стає іпохондриком, перехідним від одного лікаря до іншого. Придушення власних енергій, пристрастей та інстинктів може призвести до формування поганих звичок, які потім буде важко подолати. Така людина здатна дивним чином трансформувати умови праці і удосконалювати методи роботи. Йому слід дуже уважно стежити за своїм здоров’ям, а значить мислити позитивно, харчуватися правильно і привчатися до гігієни. Він має прихованим могутністю цілителя, а тому може стати медиком-самоучкою. Такій людині властиві зарозумілість і надмірний ідеалізм по відношенню до співробітників, начальства і підлеглих. Професійні зриви призводять до невпевненості в собі.

Несумлінність у роботі закінчується для такої людини конфліктом з законом. Тільки надвідповідально і сумлінна діяльність приносить прибуток і визнання. При лікуванні такої людини швидше необхідно змінити його спосіб життя, ніж вдатися до сильнодіючого засобу. Він схильний до інфекційного захворювання, фанатично довіряє своєму цілителю, в самолікуванні виявляє дивовижне почуття наполегливості і відповідальності. Такій людині потрібно дуже уважно підбирати собі підлеглих, від цього багато залежить у його роботі. Дуже ретельно потрібно стежити за своїм способом життя, уважно контролювати діяльність та впорядковувати особисті цілі. Частіше слід прислухатися до внутрішнього голосу і слідувати йому навіть у тому випадку, якщо він підказує щось зовсім незвичайне. Дуже важливо здійснювати незвичайні кроки у житті і дотримуватися того, у що віриться з завзятістю та наполегливістю. Часто такі люди стають практикуючими магами, парапсихологами і астрологами. Для них характерні потужне самовираження і пристрасть до самоствердження.

Хвороба викликається блокуванням життєвої сили. Джерело розлади криється в підсвідомості, вторгающемся в тіло з причини потреби в душевній очищення. Лікування полягає в осягненні спонукальною природи прагнення контролювати і опановувати. При спробі проконтролювати те, що не може бути проконтрольовано, чи опанувати тим, чим можна оволодіти, мана може згорнути вас у баранячий ріг, відрізати від змін в житті. Емоції стають токсичними, отруюючи ваш організм і розливаючись в тілі у вигляді хвороби. Завдання — спочатку виявити, від яких прихильностей вам необхідно звільнитися, а потім наочно уявити собі вивільнення від поганих емоцій. Здоров’я відновлюється шляхом викорінення старих почуттів і перенесення себе на нову емоційну грунт.

Ви можете старанно працювати під керівництвом своїх начальників, повністю підкоряючись їм, що відображає глибоку відданість. Але ви також здатні тонко підривати їх владу. Це може спровокувати неприязнь і недовіра, що призведе, в результаті, до генерального бою з дуже потужними ворогами. Якщо ви знаходитесь в положенні керівника, то ви здатні бути харизматичним лідером, якому фанатично віддані послідовники, або деспотом, що вимагає беззаперечного покори, а не то… Серйозна пастка — нездатність побачити істину в обох випадках, бо ваші мотиви найчастіше приховані навіть від вас самих. Завдання — відшукати і знищити всі зловживання влади за допомогою розрізнення істинного і фальшивого авторитету.

Служіння протікає циклічно. Часом ви «наполняетесь» розумінням. Ви стаєте божественним перстом, посилає свої повідомлення від серця до серця, добираючись до інших людей напруженістю пробудившегося свідомості. Але через деякий час ваш запал знову іде в підсвідомість. В остаточному підсумку ваші повідомлення стають механічними, простим повторенням одного разу виникла істини, а зараз стали не більше ніж кліше. Дана площинна фаза зберігається до чергового циклу пробудження свідомості. Пастки полягають у прокручуванні циклів усвідомлення і забуття без вилучення будь-якої мудрості. Завдання — пам’ятати про те, через що ви пройшли, що ви засвоїли. З кожним новим циклом згадайте всі попередні уроки смирення, щоб пропонувати людям не просто запал, а більш глибоку істину. Нехай кожна нова площинна фаза служіння проходить на більш високому рівні, з кожним циклом спрямовуючи вас до небес.

Ваше мислення мінливе. Часом ви проникаєте під зовнішню оболонку життя і розкриваєте таємні нитки, що з’єднують її в одне ціле. В інші моменти часу ви дієте неефективно, практично не помічаючи того, що відбувається навколо. Це трапляється завдяки парадоксу сприйняття або цілого, або частин. Коли ці парадигми сприйняття конфліктують, то ваше бачення світу стає збитковим. Коли ж вони узгоджуються один з одним, то ваш аналіз набуває глибину і витонченість, вражаючу інших людей. Завдання — змінювати своє життя в моменти сверхъясного бачення. Однак не проклинайте темряву, оскільки вона є тим родючим джерелом, з якого виростає настільки дивовижне мислення. Коли процес бачення формується, не заважайте йому. Нехай народження розуму станеться само собою.

Екологічні системи розвиваються природним чином, розширюючись і зростаючи за рахунок мережі взаємовідносин між різними видами. Це фаза стійкого існування, накопичення біомаси. Як тільки у своєму розвитку система досягає критичної точки накопичення біомаси, вона раптово піддається в хаос. Система розпадається. Однак майже магічно вона відроджується на більш високому рівні складності. Шаблони вашого стилю життя розвиваються аналогічно. Дисципліна і продуктивність наростають послідовно і цілеспрямовано. Потім раптом всі разом змінюється. Звички розпадаються, стаючи безглуздими. Продуктивність праці тупцює на місці. Потім відбувається зміна напрямків розвитку, і поступово ви виходите на більш високий рівень існування. Завдання — дозволити і фазі стабільності, і фазі хаосу існувати в спіралі вашої роботи.


Залишити відгук