Нептун в Будинку 6

При слабкому Марсі така людина виявляє схильність до ліні та бродяжництва. Нерідко аспект пов’язаний з важко диагностируемыми захворюваннями. Організм людини дуже чутливий, тому слід виявляти особливу обережність у використанні ліків і наркотичних засобів. Життя сповнене неравновесий, для набуття стійкості в роботі і набуття позитивних навичок необхідно серйозно попрацювати. Ця людина дуже поетичний та любить самотність. Аспект сприяє лікарів, психіатрів, філантропам і медпрацівникам. Така людина схильна старанно працювати над власною душею, використовуючи для цього можливість надання інших послуг. Такій людині важко отримувати користь з уроків, пов’язаних з важкою працею та тяжкою хворобою. Взагалі життя вимагає від нього великих жертв. Імовірний інтерес до дієтології, гігієну, гомеопатії та цілительству, а також до лікування з використанням сугестії. Характерно інтуїтивне розуміння доцільних і плідних методів праці. Підвищена небезпека душевних захворювань, іпохондрії, інфекційних і психосоматичних недуг. Лікуватися слід лише рослинними засобами, старанно піклуючись про дієту, і всіляко уникати спиртного та наркотичних засобів.

Поразка планети пов’язано з труднощами заробляння коштів на життя, обумовленими безробіттям, низькою продуктивністю і незадовільними умовами праці. Часто такі люди стають ефективними психотерапевтами, які працюють у великих установах і складаються в чудових дружніх стосунках з колегами та начальством. Захворювання таку людину легко хронизируются. Хвороби часто призводять до виснаження і обезсилювання. Особливо небезпечними є атрофічні процеси. В самолікуванні така людина виявляє дивну лінь та інертність. Можливі спадкові недуги і психопатичні нахили. Захворювання можуть бути пов’язані з надмірним потуранням власним пристрастям. При лікуванні рекомендується найсвіжіша та проста їжа при мінімумі тваринних білків. Нерідко така людина любить працювати в самоті, або рано йде у відставку, опиняючись в нужді та ізоляції. У роботі він повинен планомірно використовувати власну інтуїцію і намагатися розвиватися у відповідності з її вказівками. Дуже важливий контроль своїх звичок та схильностей. Потрібно використовувати дар сприйнятливості і позбавлятися від усього, що є шкідливим. Захворювання важливо не запускати, а самопочуття необхідно контролювати за рівнем працездатності.

Дуже важливо вчасно відновлювати фізичну і душевну рівновагу. Всі недуги так чи інакше пов’язані з неправильним способом життя, перевтомою на роботі або затяжними емоційними конфліктами з колегами. Дуже важливо охороняти себе в періоди епідемій і не піддаватися модним пристрастям, якщо вони інтуїтивно не приймаються організмом. Відзначається схильність до передбачення і віщим снам. Працювати така людина віддає перевагу в сфері обслуговування, або в домашніх умовах. Дуже важливо на кожному кроці прислухатися до власної інтуїції, завдяки якій можна уникати зрад, обманів, крадіжок і шахрайства. Натура витончена, прагнення ідеалістичні, наявна схильність до духовного зростання і виражена тяга до самоосвіти. Відзначається схильність до занять мистецтвами, езотеричними дисциплінами і траволікування. Головне — не допускати перевтоми.

Хвороба є таємницею. Ваші мрії надають потужний вплив на ваше здоров’я, впливаючи як на виникнення, так і на лікування хвороби. Неясні страхи і смутно усвідомлювані ілюзії завдають шкоди здоров’ю. Процес одужання включає в себе позитивне виявлення подібних страхів і формування правильної до них відносини. Щоб зрозуміти причину хвороби, ви схильні звертатися до окультизму або метафізики. Симптоми захворювання нерідко розпливчасті і невизначені, тому, щоб підібрати ліки для лікування, проникніть за покрови буденності і дістаньтеся до символічних і тонкоэмоциональных коренів захворювання. Завдання — представляти і розуміти себе не як машину, що складається з окремих частин, а побачити, що мозок і тіло — це одне ціле, живе ціле, а не об’єкт механічного аналізу або діагностування за довідником. Хвороба не перемагається, вона зникає при переході па інший рівень її розуміння.

Ви вважаєте, що все в світі існує так, як і повинно існувати; якщо хтось є вашим начальником, значить, так тому й бути; якщо хто-небудь ваш підлеглий, значить, таке космічне призначення. Ви абсолютно природно вважаєте, що влада королям дано згори. Найчастіше така точка зору позитивна, але остерігайтеся пасток. Ви робите дуже велику довіру начальників і підлеглих, вважаючи, що вони будуть виконувати свої ролі граціозно. Така позиція може принести розчарування і страждання. Звісно, генерал посилає війська в бій, але спочатку він повинен надихнути їх. Завдання — відчувати біль кожної ролі, поширенішою людьми: утиски болісно, але, ох, як самотньо бути на самому верху. Отождествитесь з кожною людиною в ієрархії влади і пробачте йому будь-які справжні чи вигадані гріхи.

Служіння іншим людям є вашим духовним покликанням: «Краще всього віддавати, ніж отримувати». Але незважаючи на такі піднесені сентименти, вам не слід бути самовідданим у служінні. Вам необхідно отримувати натомість. Ви хочете, щоб вас наповнювало відчуття спрямованості до світу, все ближче до Дому, до люблячих рук Творця. Проблема полягає в відчутності. Своїми зусиллями ви допомагаєте іншим людям або заважаєте? Як дізнатися, досягаєте ви істинного смирення чи ви тільки зовні такий лагідний помічник? Пастка — обман, частіше всього себе, ніж інших людей. Поза всяких сумнівів, вашу щирість будуть перевіряти. Завдання — з легкістю залишити в спокої справи цього світу і допомагати іншим людям оволодіти такою ж прихильністю, який володієте ви самі.

Цілісна система — це щось більше, ніж сума частин. Втім, ваш розум взагалі ледь-ледь торкається частин. Ви «думаєте» мрійно, ваше мислення більше подібно процесу відчуття — сприйняття. Ваше мислення — це скоріше мистецтво, ніж наука; воно більше інтуїтивно, ніж логічно; більше метафизично, ніж технічно. Ваші методи мислення дієві в тій мірі, в якій поетична уява здатна надати ефективну допомогу у вирішенні конкретної проблеми. Однак застосовуйте уважно ваші здібності, бо вони можуть залучити вас в біду, де вам почеплять ярлик шарлатана. Завдання — використовувати медитативний підхід, своєю широтою бачення піднімаючи інших людей на більш високий духовний рівень. Однак стежте, щоб ваші мрії не затуманювали ваше бачення. Ви повинні бачити в точності те, що є, зберігаючи в той же час здатність прийняття та взаємодії з тим, що ми називаємо «реальним» світом, яким би він не здавався нереальним.

Шаблони роботи — це пісні, які ви співаєте самому собі, це колискові пісні біологічного зворотного зв’язку. Інші люди іноді дивуються уявній легкості дотримання вами дисципліни, хвалячи вас за невичерпну грацію. В інші ж моменти виявляється, що ви сидите над завданням, абсолютно не працюючи, а замість цього подорожуючи в мріях. Криза для вас не дуже небезпечний; ви віддаєте перевагу згладжувати злети і падіння, виконувати завдання настільки регулярно, наскільки це можливо. Зачаровані чудесами, ви бажаєте, щоб результати вашої праці були такими, немов завдання виконував маг.


Залишити відгук