Місяць у Будинку 6

Такій людині часто доводиться міняти місця роботи, він уважно піклується про своїх підлеглих. Оскільки сам є гарним працівником, то й від інших очікує активного працьовитості. Схильний виявляти материнську турботу про колег, вміє і любить служити людям. Добре готує, уміє вчасно вдало прислужитися нужденним, особливо якщо мова йде про пригощанні. Час від часу схильний міняти свої звички. Підвищена нервова напруженість може проявитися у високій схильності до психосоматичних захворювань. Стан здоров’я хитливо, безпосередньо пов’язане з образом думок і почуттями. Можлива схильність до іпохондрії. Емоції впливають на продуктивність праці та визначають характер відносин з начальством і колегами. Начальник з цим аспектом не може довго утримувати при собі працівників, а підлеглі з таким аспектом часто міняють місце роботи (якщо Місяць не стоїть фикседном знаку). Правильне харчування відіграє величезну роль, потрібна чиста і упорядкована дієта.

Такі люди схильні працювати в ресторанах і на підприємствах харчування, дуже люблять домашніх тварин. Можлива серйозна болючість в ранньому дитинстві, аж до вираженої небезпеки захворювань для життя. Велике бажання приносити користь суспільству в якості серйозного і відповідального професіонала. Людина використовує будь-яку можливість і зручний випадок для того, щоб домогтися гарних результатів у служінні іншим. Він більше любить надавати послуги оточуючим, ніж приймати від них допомогу. На державній службі такі люди довго не затримуються, так як не люблять рутину і стурбовані пошуками нових форм самовираження в праці. Пошкодження Місяця сприяють зрадництва і недобросовісності службовців за наймом. Мати такої людини зазвичай погано забезпечена в молодості. Нерідко доводиться змінювати місце проживання. Так чи інакше така людина повинна серйозно піклуватися про своє здоров’я і уникати надмірної мінливості та невизначеності у працевлаштуванні. Якщо такого людину починають обслуговувати інші, він потрапляє у повну залежність від них. Будь-яка професія вимагає безпеки і надійності, впевненості і гарантій.

Хвороба найчастіше провокується почуттями, звичаями та потребами. Дуже вразлива шлунково-кишкова система, тому особливу увагу слід звертати на дієту. Найбільш значні розлади генеруються дуже глибинними звичками. Будь-які неврози співвідносяться з темою безпеки і сімейними питаннями, витоки яких, ймовірно, ховаються в нелегких відносинах в дитинстві з вашою матір’ю. Поруч з нею ви не відчували себе в достатній безпеці, щоб виразити свої потреби, а в результаті розвинулося недовіру до інших людей, причому потреби так і залишилися в глибині вас. Пастка полягає у відторгненні вашого «внутрішнього дитини», який провокує приховану істерію і створює таємні спонукання. Завдання — навчитися відповідного задоволення ваших потреб. Лікування включає в себе звичайну гарну турботу про самого себе.

Всі нерівні відносини відображають базовий сценарій взаємин мати/дитина. Коли ви відчуваєте себе в положення підлеглого, то ви роздуваєте» ваші дитячі переживання. Якщо ви були перелякані, то вами опановує жах. Якщо ви були вперті, то ви ставайте в позу відкритого непокори. Якщо ви були злим, то ви можете стати буйним. Коли ж ви начальник, то ви прагнете пародіювати вашу матір. Якщо вона підтримувала, то ви перетворюєтеся в зберігача. Якщо вона була занадто поблажливою, то ви стаєте задушливим і переважною. Якщо їй було важко виявляти емоційну підтримку, то ви можете взагалі не надавати її, залишаючи оточуючих людей в ті моменти, коли їм необхідна емоційна допомога. Пастка — навічно залишатися підключеним до подібних импринтам, тоді як завдання — рости над собою. Стати зрілим людиною, навчаючись відчувати вашого внутрішнього дитини, і в кінці кінців запросіть цього дитину до себе додому.

Прагнення надавати допомогу виходить зсередини вас, ви не проголошуєте рішення допомогти, ви просто допомагаєте, бо цей процес досить зрозумілий для вас. Ви розшукуєте таких особистостей, які, як вам здається, перебувають у небезпечність або в некомфортабельном стані, і, надаючи їм підтримку, відчувати себе комфортабельно і в більш безпечному положенні. Пастка полягає в тенденції допомагати іншим людям незалежно від їх бажання, подібно бій-скаута, який так прагне отримати значок за заслуги, що він переводить літню леді через вулицю, навіть якщо вона бурхливо відкидає допомогу. Задача — удосконалювати себе, обслуговуючи реальні потреби інших людей за допомогою створюваної вами емоційної підтримки.

Мислення подібно з вживанням рясної їжі. Ви маєте потребу розділяти на складові частини і аналізувати світ навколо вас, повторно збирати його в єдине ціле, розглядати деталі. Ви хочете зрозуміти, як все влаштовано, але лише тією мірою, якою це має відношення до вашої власної емоційної життя, і не більше. Пастка — ваші почуття, що пронизують вас і оточення, можуть збити з наміченого курсу, ви можете стати вченому, який вивчає дерева восени тільки для того, щоб захопитися красою різнокольорових листя. Завдання — з’єднати проникливість і теплі почуття. Мислення має бути м’яким і насиченим, а не байдужим і байдужим.

Ви в цілому сприйнятливі до регулярності життя. Як тільки ви формуєте звички, то вони стають частиною ієрархії потреб, і будь розкол в цьому паттерне створює безпосередній емоційний відповідь. Всякий раз, коли ви потребуєте в хороших відчуттях, корисно занурити себе в розмірене реальну роботу, ритм завдання, що має певну мету. Пастка — поневолення себе випадковими або руйнівними звичками, а завдання — забезпечувати себе стійким потоком позитивних, продуктивних шаблонів.


Залишити відгук