Меркурій у 6 Будинку

Така людина практичний, стриманий, систематичен і дуже спостережливий. Його дії ефективні, він любить розумову роботу, цікавиться освітою, охороною здоров’я, літературою, медициною і гігієною. Тяжіє до конструкторських і інженерних спеціальностей. Працьовитий і працездатний, однак схильний перевантажуватися на роботі. Аспект сприяє торгівлі, секретарській справі і системного планування заходів. Часто такі люди мають безліч професій і постійно занурені в роботу. Можливі зайві хвилювання, які погано позначаються на самопочутті. Більшість захворювань такої людини мають психосоматичний характер. Необхідно звернути особливу увагу на правильне харчування. Така людина легко набуває таємні знання і оволодіває професійними навичками. Він працює грунтовно і методично і завжди знайомий з новітніми досягненнями науки і техніки, що стосуються його професії. Загальні інтелектуальні здібності високі. Схильний піклуватися про свій комфорт і дотримуватися правил особистої гігієни.

Витонченість сприйняття визначає нетерпимість до безладу. Життя в хаосі може призвести до тяжких психічних розладів. Відзначається тенденція до переробки, вдосконалення і трансформації напівфабрикатів в кінцевий продукт, будь то інформація, енергія або речовина. Таким людям слід уникати патогенних факторів, погано впливають на здоров’я, переоцінки малозначущих деталей і надмірно критичного ставлення до всього. Підлеглі та колеги приносять такій людині безліч дрібних турбот і неприємностей. Його інтелект схильний до надмірного напруження та послаблення від надмірного занепокоєння і перевтоми. При виснаженні розумової активності та елементарної втоми розуму він схильний потрапляти під вплив оточуючих осіб і умов. При ураженні планети можливі серйозні порушення в розвитку інтелекту і нервової системи. Зазвичай такі люди виявляються хорошими бухгалтерами і чудовими виконавцями. Бути керівниками їм важко, так як зазначається безліч страхів і турбот.

Ясний розум і інтелігентність дивним чином поєднуються зі схильністю прибрехати. Якщо така людина отримає відповідальний пост з широкою самостійністю, то нерідко він буде знаходитися на межі банкрутства, тому доцільніше кооперуватися з іншими діячами, або йти під початок великого керівника. Такі люди стають успішними вченими, адвокатами, перекладачами і торговцями. Цей аспект схиляє до «блукання в трьох соснах», змушуючи плутатися у власних справах та обов’язках, що створює зайву нервозність. У той же час, він полегшує адаптацію до різних занять і посилює спритність і моторність у ремеслі. Дотепність поєднується з винахідливістю і обширними знаннями. Головна проблема такої людини — зовнішнє і внутрішній неспокій, схильність до обману і марні страхи. Поразка планети сприяє роздроблення інтересів і цілей, призводить до плутанини і неясностям, до плутанини і метушні, до клопотів з підлеглими і втрат від шахраїв. Поїздки та подорожі має сенс робити для зміцнення здоров’я.

Ви фізично вразливі до класичних нервових розладів. Термін «непорозуміння» стає в даному випадку дуже важливим, бо помилки сприйняття або мислення відповідають за патерни поведінки, які призводять до збоїв у роботі організму або фізичних розладів. Іноді це викликається роботою мозку, а іноді самим людиною. Пастка — помічати кожне недосконалість, стаючи в результаті песимістичним або ж виховуючи поганий характер. Завдання — збирати й аналізувати дані про будь-якій ситуації (включаючи турботу про самого себе), оком відстежуючи об’єктивне, а внутрішній погляд концентруючи на відновленні та підтриманні цілісності. Хвороба — це збій в організації функціонування організму, і лікування передбачає оновлення розуміння його роботи — створення правильних зв’язків і з’єднань.

В даному випадку акцептування нерівності у відносинах менш значуще, ніж для положення в цьому домі інших планет. Існування нерівності ви не помічаєте у сфері спільної взаємодії, а в сфері комунікації. Ви особливо помічаєте відмінності в розумових здібностях і освіті людей. Пастка — придушення самого себе, оскільки інші здаються вам більш кмітливими або більш красномовними. Завдання — використовувати ваш розум для реєстрації відмінностей у статусі і владних повноваженнях, які існують в усіх соціальних взаєминах.

Служіння пов’язане із застосуванням розумових здібностей або зі сферою комунікації. Розгадування логічних головоломок, рішення проблем, розшифровка ситуацій — все це природно для вас. Здібності вашого розуму проявляють себе в аналізі ситуацій зовнішнього світу, що стосуються як людей, так і «машин». Останнє слово у лапки тому, що машини, які ви так любите розбирати на частини і збирати заново, можуть бути машинами в буквальному сенсі слова — метал, пластик, гвинти та болти, або в переносному — наприклад, механіка соціальних взаємодій. У будь-якому випадку, ви постійно шукаєте вади, відвалилися частини або нефункціонуючі блоки. Завдання — лікувати ваш власний розум, допомагаючи іншим вирішувати проблеми. Надаючи допомогу, ви пізнаєте пристрій і принцип роботи предметів і відносин, проте не забувайте, що бажання допомагати може підпорядкувати вас собі. Пам’ятайте: якщо щось не зламано, не чіпайте його, не виправляйте. Навіть не розбирайте його на частини. Якщо ж щось зіпсувалося, вивчіть його конструкцію, розберіться, як воно працює, і відновити працездатність.

Вами володіє прагнення організовувати, невичерпної цікавість щодо функціонування предметів. Вам притаманні такі якості, як: відособленість, нейтральність, майже компьютероподобная чутливість. Ви обробляєте величезні кількості інформації, конструюючи складні схеми пізнання, ви створюєте їх почасти тому, що отримуєте насолоду від нескінченної стимуляції мислення. Ваш аналіз розгалужується на безліч потоків, причому ментальні процеси не припиняються ні на мить ні в одній з гілок. Пастка — тенденція відкладати підсумкові висновки, а замість цього займатися безперервними розрахунками. Завдання — ваші дослідження повинні бути продуктивними з прагматичної точки зору, вам слід навчитися відчувати задоволення від вирішення проблеми шляхом чіткого аналізу і критичного осмислення.

Регулярність для вас не так важлива, як різноманітність. Вам потрібна активна програма, яка б задовольняла вашу повсякденну потребу вирішувати безліч справ. Сама по собі продуктивність не так важлива, як процес вступу проблем, з якими треба розібратися, головоломок, які потрібно вирішити. Як і для всіх рівнів аналізу положення Меркурія в будинку, положення Сонця може значно модифікувати ваше ставлення до дисципліни. Завдання — бути зайнятим, але одним оком бачити кінцеву мету.


Залишити відгук