Марс у Будинку 6

Це дуже працьовита людина — і розумово, і фізично. Але його схильність до перенапруження і перевтоми може погано впливати на здоров’я. Всім здається, що він поспішає жити, так як дуже багато очікує від своїх колег. При відсутності контролю темпераменту можуть виникнути серйозні проблеми у відносинах зі співробітниками. Великий запас життєвої сили дозволяє проявитися на спортивному поприщі. Поразка планети пов’язано з головними болями, важкими лихоманками, опіками та нещасними випадками. Виявляє високий энергетизм і неабияку вправність у роботі з ріжучими інструментами і потужними механізмами. Тяжіє до роботи у важкій промисловості та охороні здоров’я. Аспект часто зустрічається у механіків, машиністів і хірургів.

Енергійно справляється з найважчими завданнями. Не любить ледарів, працює вправно і точно, а тому пишається результатами своєї праці. Перенапруження призводить до нещасних випадків на виробництві, виснаження сил, випадковим поранень і гострої дратівливості. Часто такі люди намагаються наздогнати за дрібниці, не бачачи за деревами лісу. Їх життя сповнене конфліктів з колегами та начальниками, сварки з якими вони втягуються крім своєї волі. Такі працівники повні ентузіазму і дуже активні. Але вони схильні надмірно старатися, особливо при експлуатації оточуючих. Захворювання пов’язані з неумеренностью, неблагоразумием і необережністю. Можливі часті порізи і поранення, невеликі пошкодження можуть вилитися в серйозні запальні процеси. Захворювання протікають бурхливо і досить швидко. Хірургічна патологія може становити значну небезпеку для життя.

Хвороба тут провокується «гострими кутами» реальності. Жар, гарячка, висипи, порізи та інші раптові або драматичні зміни у стані здоров’я, зв’язок інфекційного зараження з виникненням глибинних розладів тут більш яскраво акцентовані, ніж у випадку положення в цьому домі інших планет. Ексцеси чи ненаправлену гнів є пастками. З точки зору психології, ваші бажання і мужність — це можливі сфери виникнення непорозумінь або зверхзбудженості. Це вірно як для ваших власних бажань, так і для бажань інших людей. Конкретний патерн уразливості залежить від інших факторів стану Марса (знак, аспекти і загальна планетарна конфігурація), проте ми можемо припустити, що ви будете битися з «хотінням». Завдання — прокласти дорогу для вашого бажання. Як причини, так і лікування захворювання пов’язані з життєво важливим для вас самовираженням.

Ви воюєте з нерівністю і боретеся з іншими за владу і положення. При даному положенні Марса взаємодії, цілком нешкідливі з точки зору інших людей, нерідко закінчуються образою честі і гідності особистості. Причому образу наноситься або вашим почуттям, або почуттям людей, які спілкуються з вами. Як ніби до вашої грудей приколений знак могутності і влади, наче вас щось постійно хвилює, як бика червоний прапор. Завдання для вас — навчитися судити, які ритуали підпорядкування прийнятні, а які являють собою образи. Протистояння образи є імперативною вимогою. Втім, боротьба просто лише тому, що дві особистості не рівні, — це марнотратство дорогоцінної життєвої енергії.

Ви прагнете допомагати іншим людям. Це прагнення має хірургічний відтінок: ви хочете проникнути вглиб і відсікти все непотрібне гострою гранню вашого бажання. Ви выискиваете блокування або ділянки опору, проламываетесь крізь стіни, як би важко вам не було це робити. Втім, пам’ятайте, що ви маєте справу з людьми, а не з проблемами, які необхідно вирішувати, і не зі стінами, які треба руйнувати. Ви хочете творити чудеса, однак не відкушуйте від пирога більше, ніж зможете прожувати. Служіння є вашим базовим бажанням, тому дуже добре було б для вас обрати професію, пов’язану з допомогою людям. Це дозволяє, за допомогою взаємодій, поширити тепло, що виходить від вас, серед багатьох людей і перетворити ваш скальпель у прекрасний інструмент, гарантуючи таким чином, що ви не завдасте шкоди будь-якій окремій людині великою кількістю повторюваних операцій».

Ваше мислення палке і цілеспрямоване. Швидкість роботи вашого мислення справляє враження; ви вчитеся з жадібністю, якщо вам вдається схопити суть питання, ідеї або процесу. Однак знайте, що то бажання, яке рухає вашим мисленням, здатне збити вас з пантелику. Ви так наполегливо прагнете дістатися до кінця логічній послідовності, що можете зробити помилку, іноді представляючи в кращому світлі який-небудь важливий етап. Запам’ятайте, програма не буде працювати до тих пір, поки не будуть виявлені і виправлені всі помилки. Ваш розум найкраще підходить для вирішення базових і чітко окреслених проблем; саме тут ви проявляєте себе. Якщо ситуація зворотна або занадто заплутана, то фрустрація може задушити бажання і ви втратите інтерес до проблеми перш, ніж буде знайдено рішення. Завдання — зосередити вашу мислення на сьогоденні.

Ваші шаблони, програми нерідко сприймаються як безперервні серії конфронтації. Ви займаєтеся завданням до тих пір, поки вона не дозволяється або поки не вичерпує себе, а потім зосереджуєте свою увагу на іншу задачу. У випадку положення Марса у 6-му домі ваш життєвий стиль не стільки регулярний, скільки імперативний. Ви можете бути відверто нерегулярні у поведінці, завжди існуючи за рахунок чиєїсь підтримки, бажаючи зробити більше, ніж ви, по всій видимості, здатні виконати; втім, поки вам є чим зайнятися і ваше ставлення до перемог не змінюється, відчуття щастя не покидає вас.


Залишити відгук