Астероїди в Будинку 6

Вісь шостого і дванадцятого будинків символізує особисте і безособове служіння. В шостому домі Чорна Місяць впливає на ієрархічні відносини. Вона може порушити узгодженість роботи всіх систем організму і привести до виникнення захворювань. Вона впливає на обставини, пов’язані з турботою про ближніх, з повсякденною роботою, відносинами з начальниками і підлеглими, спотворюючи уявлення про підпорядкування і панування.

Якщо Чорна Місяць стоїть у шостому будинку і обумовлені їй спотворення виявляються активно, людина не вміє підкорятися, конфліктує з начальством і авторитарний з підлеглими, відчуваючи насолоду від беззаперечного покори. Бувають випадки, коли під впливом Чорної Місяця людина змушений бути активним і весь свій час і сили віддавати роботі для забезпечення свого життя. Він до такої міри, що втягується в цей процес, що професійні обов’язки і службові відносини поглинають всю його енергію на шкоду іншим сторонам життя. При цьому властиві людині якості, спотворені дією Чорної Місяця, перешкоджають гармонійним відносинам з колегами, впливають на професійні навички. Під впливом Чорної Місяця людина може відчувати постійну потребу піклуватися про кого-небудь, будь то близькі люди, собака, кішка або акваріумні рибки.

Але ця турбота носить нав’язливий характер, часто недоречна і часом забирає у людини всі душевні і фізичні сили, займає всі його помисли і позбавляє можливості займатися чим-небудь іншим. Іноді людина повністю віддається турботам про своє здоров’я, бігає по лікарях, пробує всілякі методи лікування і профілактики, сидить на дієтах. Якщо Чорна Місяць у шостому будинку проявляється пасивно, людина підкоряється навіть тоді, коли це не потрібно. Він підлещується перед начальством, намагається всім догодити і прислужити. В інших випадках Чорна Місяць в шостому домі викликає лінь, небажання працювати і нехтування професійними обов’язками. Людина не виносить повсякденну рутину, його пригнічує необхідність дотримуватися вказівки згори, працювати нормовані робочий день. Буває, що людина настільки не хоче працювати, що «завдяки» чорному Місяці самі обставини перешкоджають його працевлаштування. Він не вміє і не хоче піклуватися про близьких, не дотримується правил особистої гігієни, якщо захворіє, уникає звертатися до лікарям, нехтує лікуванням.

Приносить самообмеження. При хороших аспектах людині дано великі життєві сили, витривалість. Фізичні ресурси організму допомагають людині у важкі моменти, пов’язані з виконанням якоїсь місії. Тут Селену направляє людину до добровільного служіння ідеї і до добровільного підпорядкування. Іншими словами, людина Має чимось жертвувати для служіння духовному шляху. Але людина не буде сприймати ці жертви як тяжка праця. Навпаки, праця цей принесе задоволення і дасть людині щастя.


Залишити відгук