Шостий Будинок в Астрології

Шостий Будинок служіння і здоров’я. Його часто називають будинком служіння людям, він вказує на вашу потребу допомагати оточуючим і приносити користь людству. У минулому він керував ставленням людини до слуг і всім нижчестоящим. Зараз це будинок визначає ваші стосунки з колегами, підлеглими і начальством. Шостий будинок також пов’язаний з вашим здоров’ям, особливо з хворобами, викликаними тривогою або емоційним розладом. Шостий будинок часто вказує, наскільки сильна ваша конституція, до яких хвороб ви схильні.

Шостий будинок можна краще зрозуміти, якщо поглянути на попередні йому будинку. Після придбання самосвідомості (1-й будинок), визначення меж особистої території (2-й будинок), розвитку засобів зв’язку (3-й будинок), набуття безпеки (4-й будинок), розвитку особистої творчості і ризикованого вторгнення в соціальну сферу (5-й будинок) ми досягаємо перехрестя.

Тепер ми можемо виявити, що прожарювали своє життя, граючи в бурхливому виставі 5-го будинку. Якщо ми не зможемо протистояти емоційного імпульсу, то наше здоров’я розхитається, стрес або неврози можуть призвести до хвороби. Вино, жінки та пісні — все це чудово, але не сприяє хорошій щоденній дієті. Ми можемо виявити, що наше его стало величезним, затуливши собою інших людей, і зараз ми повинні якось протидіяти власної зверхності. Всі ці взаємодії, якими б негативними вони не здавалися, знаходяться в сфері впливу 6-го будинку.

Шостий будинок — останній будинок нижньої півсфери. Його кадентность означає перехід, переміну. У процесі складного розвитку соціальної свідомості ми, в основному, не змінили свою сутність: як були, так і залишилися егоцентричним, незважаючи на те, що здобули чутливість до реакцій інших людей. Зараз ми відчуваємо наближення строку основної зміни.

До цього моменту кожна людина в нашому житті був, по суті, лише символом нашого сну, простим актором у фільмі, сценарій якого ми пишемо, який ми знімаємо, яким ми керуємо і де ми граємо головну роль. Зараз ми починаємо розуміти, що в цьому фільмі має бути щось більше. Поки ми не усвідомлюємо до кінця, що ж це таке, на що воно схоже, але тим не менш ми починаємо усвідомлювати суть цього щось, ми поступово приходимо до думки, що в інших людей є своя власна життя. Це об’єктивна реальність, усвідомлення, що ми — актори у фільмах інших людей, так само, як і вони — актори в наших фільмах.

Ми знаходимося на межі переходу від суб’єктивності до об’єктивності. Щоб такий перехід відбувся, необхідна стадія самоочищення. Ми заявляємо про свою готовність до такого переходу через самовдосконалення, виправлення будь-яких особистісних недоліків, які не слід переносити з суб’єктивної сфери життя в об’єктивну.

Є безліч способів очищення і самовдосконалення, але всі способи визнають необхідність пошуку вчителя: або людини, або системи особистої дисципліни, якою ми могли б слідувати. Учень цілує ноги вчителю в надії, що зможе досягти Благочестя, яке бачить перед собою.

Не має значення, чи є насправді вчитель Реалізованим Істотою, але що дійсно важливо, так це смирення і щире бажання самовдосконалюватися через служіння, готовність скинути стару оболонку, очиститися від накопичених отрут з допомогою відданого служіння. У цьому полягає духовна сутність досвіду, придбаного в 6-му будинку.

З точки зору прагматика, люди хочуть ефективно працювати. Вони хочуть досягти поставлених цілей. Ми бачимо власне марнотратство і неефективність роботи, а 6-й будинок дає нам досвід, необхідний для поступового самовдосконалення заради досягнення відчутних результатів.

І знову мені не все зрозуміло в традиційному тлумаченні будинку. Я розумію, чому іноді словосполучення «улюблені тварини і невеликі за розміром тварини» поміщається в підручниках там, де обговорюється 6-й будинок. У цьому словосполученні відображені нерівні відносини. Це ясно. Але тим не менш у мене є питання. Наскільки це словосполучення тут доречно? Як Ви використовуєте його в інтерпретації? Дуже незначна кількість моїх клієнтів розповідали мені про невеликих за розміром тварин і про те, наскільки важливі для них улюблені тварини, тому я не витрачаю багато часу на аналіз подібних відносин.

Можливо, громадський рух «в захист прав тварин» увіллє життя цей рівень тлумачення, поживемо — побачимо. Я розумію, що він цікавий з точки зору символізму будинку, але я думаю, що на даному етапі він є одним з фундаментальних рівнів тлумачення 6-го будинку, так що фразу «улюблені тварини і невеликі за розміром тварини» можна вважати лише цікавим зауваженням.

Нехай ваше сяйво проявиться в свій час і так, як вважатиме за потрібне, без претензій вашого его на керування ним. Створюйте щось з нічого і діліться визнанням з Богами. Шостий Будинок визначає знак зодіаку Діва і планету Меркурій.


Залишити відгук