Венера в Будинку 5

Любовні зв’язки такої людини щасливі і вдалі. Діти доставляють йому масу задоволення, а біржові операції завершуються найчастіше успішно. Він любить мистецтво і володіє багатьма творчими здібностями. Відрізняється природною обдарованістю акторської і письменницької характеру. Може досягти успіху в спортивних іграх. Ймовірно безліч любовних зв’язків, так як аспект сприяє сексуальної привабливості і успіху у осіб протилежної статі. Це добросердечний, товариський і дуже пристрасна людина, прагне до насолод і любить працювати з дітьми і молоддю. При ураженні планети досягнення цілей пов’язане зі значними труднощами, для подолання яких доведеться докласти чимало праці. Це романтична натура, обожнює задоволення і відноситься до життя оптимістично і безтурботно. Любовні романи такої людини мають для нього величезне значення, а тому їх зазвичай чимало. Він дуже популярний, талановитий, любить театр і схильний до частого відвідування громадських заходів та розважальних закладів. Це хороший батько, чарівний вчитель, прекрасний фахівець в області дитячої психології. Часто у таких людей народжуються дівчатка, відрізняються художнім талантом і фізичною привабливістю. Шлюб такої людини виявляється щасливим і плідним. Він обзаводиться прекрасними дітьми і успішно взаємодіє з ними завдяки його художнього і музичного дару. Нерідко завдяки своїм дітям він здатний облаштовувати власне життя і досягати чималих прибутків і земного щастя. Успіх нерідко приходить завдяки любовним зв’язкам і дружнім спілкам, а також здатності розважати інших. Такі люди вдало вкладають свої гроші у вигідні підприємства, вони заповзятливі й удачливі, здатні одержувати чималий прибуток від усього, що пов’язано з дітьми, розвагами і красою. Поразка планети визначає схильність до погіршення здоров’я у зв’язку зі зловживаннями у надмірному потуранні власним пристрастям. Можливі серйозні розчарування з-за любові, схильності до азарту і дітей. Імовірні великі неприємності і навіть небезпеки, пов’язані з легковажним, необачним і нерозбірливим поведінкою з представниками протилежної статі. Такі люди виявляють неабиякий талант до підприємництва і любов до танців. Їх діти красиві і добре виховані. Можливий успіх на театральному і педагогічному поприщі. Неправильне використання енергії обумовлює нестримні еротичні тяжіння і призводить до великих витрат на насолоди і задоволення. Поразка планети обумовлює часті програші в азартних іграх і в лотереї. Часто такі люди стають кіноартистами, естрадними коміками, відомими вихователями, оперними співаками і успішними біржовими брокерами.

Положення Венери в 5-му будинку вказує на життєву роль, сформовану навколо образів особистої краси і грації. Ви бажаєте виглядати люблячою людиною. З психологічної точки зору ви більше схожі з танцюристом чи фотомоделлю, ніж з актором. Презентація свідомого его соціально тактовна з акцентуванням магнетичної сприйнятливості. Пастка — безлад і плутанина, що виникають між суб’єктом та об’єктом, між розвагою інших і розвагою себе, тоді як завдання — зробити так, щоб ваша особиста краса зняла для всіх, щоб всі її бачили і отримували від цього задоволення.

Ви здатні закохатися в любов. Це положення просте, і, подібно до положення сприймають інших планет, Місяця і Нептуна, в даному випадку здійснюється інверсія звичайних режимів роботи 5-го будинку. Ви віддаєте любов шляхом (її прийняття. Іншими словами, ви притягуєте до себе людей за допомогою презентації власної «привабливості» — цей спосіб магнетичный і сприймаючий, а не напористий. Омана і нещирість є можливими пастками, поряд з плутаниною у віддачі та прийнятті любові. Завдання — любити врівноважено, а також красиво: перетворити ризик залицяння в рівний танець, де кохана людина відчуває себе зачарованим, а не принуждаемым. У разі Венери створення прекрасних образів вкрай важливо, в порівнянні з символікою положення решти планет в цьому будинку.

Любовні відносини є естетичним мистецтвом, відображенням грації та краси. Вам властива сильна «жіноча» енергетика незалежно від вашого біологічного будови; доцентрова харизма є вашою природною формою самовираження — все більш глибоке залучення коханої людини в потік вашої особистої краси. Як і у випадку положення Місяця, в цьому будинку це положення вказує на активну експресію «я», яке реактивною за формою, але, на відміну від Місяця, тут ми маємо справу з сприйнятливістю, а не з чуйністю. Граціозність вашого сприйняття зачаровує людей. Іноді ви стаєте жертвою пастки марнославства — «ну-ка, дзеркальце, скажи…» — але Венера настільки спокійна й рівна, що навіть подібне образу рідко викликає протест у коханих вами людей, принаймні з першого разу. Завдання для вас — стати самою красою, персоніфікованої в акті любові; створити рай на землі.

Звичайно, тут акцентується художня творчість, але воно зливається з загальним фоном, а не виділяється з нього. Ви віддаєте перевагу найрізноманітніше естетичне оформлення робіт, та найчастіше ваше тіло і особистість є тими полотнами, на яких ви малюєте самі улюблені картини. Пастка — нарцисизм щодо власного его, закоханість у своє дзеркальне відображення. Завдання — зробити так, щоб кожен творчий процес був природним продовженням «я»; нехай граціозне прийняття оплесків стане дійсно щирим.

За своєю природою Венера бажає звести до мінімуму будь-дисонанс, тому змагання вас не приваблює, за винятком випадків, коли ви спревнуетесь в ім’я краси. Звичайне тлумачення цього рівня досвіду змінюється; тут змагання перетворюється в можливість досягнення гармонійної взаємодії перед обличчям конфлікту. Ви будете битися» всередині себе заради поддержанкя збалансованої презентації «я» в соціальній обстановці. Це не «перемога над іншими людьми», але «перетягування їх на свою сторону, це завоювання їхньої любові, дружби і підтримки. Пастка — відмова від будь-якого змагання, тоді як завдання — зробити так, щоб кожна ризикована ситуація перетворилася в плавний, не вимагає докладання зусиль танець.


Залишити відгук