Уран в Будинку 5

Цей романтичний людина любить все незвичайне і схильний заводити безліч дивних любовних зв’язків. Він любить фінансові спекуляції та азартні ігри, але частіше програє і втрачає, ніж отримує за їх рахунок прибуток. Можливий позашлюбна дитина, незвичайна поведінка дітей, або передача дитини на виховання іншим людям. Дуже сильно творче начало. Відмінна фізична координація може сприятливо проявитися в спорті. Часом така людина стає неспокійним, проявляє бездумну відвагу і вдає з себе важливу персону, нарочито відмовляючись від усього звичайного і звичного. Він не схильний підкорятися, а керувати і лідирувати. Незвичайні любовні пригоди несподівано починаються і дивно закінчуються. Це дуже своєрідний, ексцентричний і винахідливий коханець. Для нього характерні активні пошуки вражень, авантюрне прагнення до задоволень і невизнання будь-яких встановлених норм моралі. Є схильність до разбрасыванию і безладним еротичним відносин. Діти таких людей нерідко обдаровані і оригінальні. Характерний інтерес до нових методів навчання і виховання. Такі люди надають своїм дітям повну свободу, аж до занедбаності і відсутності всякого нагляду. Можливий інтерес до електронної музики і авангардного мистецтва. Нерідко така людина стає популярною естрадною зіркою, відомим журналістом і чудовим кіноактором. Відзначається схильність до антигромадських вчинків і розгульної любовної життя. Характерні позашлюбні зв’язки, любовні стосунки нестійкі. Такі люди далекі від умовностей у тому, що стосується інтимних відносин. Їх інтимне життя сповнена таємних і легковагих зв’язків, з оголошенням яких пов’язано безліч неприємностей і скандалів. Можливо безліч турбот, пов’язаних з дітьми, і роз’єднаність з ними. Таким людям слід остерігатися надмірного ризику, так як випадковості в їх житті носять переважно негативний характер, а азарт і зухвала пристрасть до розваг можуть навести їх на край загибелі. Вони володіють чудовою інтуїцією, але їх плани утопічні, а ідеї нереальні. Вони вимагають абсолютної свободи в любові і схильні до марнотратства. Деколи їх чуттєвість стає явно нездорової. Така людина прагне саме до творчої праці, незвичайним хобі та пікантних розваг. Його натура містична і загадкова, тому майже завжди він цікавиться езотеризмом. Нерідко такі люди виховують чужих дітей.

Ексцентричність — це ключове поняття в образі свідомої особистості. Вам подобається дивувати і навіть шокувати глядачів невідповідностями їх очікуванням. Свідома експресія вашого его — пасивна, майже холоднокровна, але як тільки ви захоплюєте центральне місце на сцені, відбувається енергетичний вибух, взвивается ураган наелектризованості. Ваш божественний дар несподіваною демонстрації неподатливой волі, що поєднується з революційною сприйнятливістю. Пастка — примхлива неувага до публіки, тоді як завдання — демонструвати вашу здатність виконувати будь-яку кількість незвичайних ролей в найнеймовірніших ситуаціях.

У залицянні ви проявляєте справжню індивідуальність. Найчастіше від вас віє відстороненим холоднокровністю, майже пасивної самітністю, і інші люди вважають вас не цікавляться любовними авантюрами. Але в якийсь момент часу ви неминуче переключаєтеся на буйне романтичне почуття. Правила звичайного соціального поведінки вышвыриваются у вікно; любов тут не просто ритуал, це ураган, що живиться вашим его. Ваше зосередження на кохану людину, уявне і емоційне, подібно променю лазера, воно маніакально. Пастки — суперечливість і божевільна вимогливість: «Дай, а не то…». Пам’ятайте, любов не зможе вижити, якщо ви свавільно будете вимагати свободи для себе і заперечувати таку ж свободу для інших. Завдання — нехай шоковий вплив романтики зламає колишні очікування і змінить ваші орієнтири.

Ваше ставлення до любовній грі революційно, експериментально, його неможливо логічно описати. Тут царює екстремізм. Отсоединенность і включеність в любовні ігри змінюють один одного, і часто ці стани взаємно виключають один одного. Норовливість, існуюче поза меж свідомої особистості, може бешкетувати, штовхаючи вас чи до коханої людини, або від нього. Сексуальний стиль змінюється від ситуації до ситуації, від моменту до моменту. Що присутнє завжди, так це сприйнятливість до електричного шоку зміни, поєднаний з потребою виглядати абсолютно унікальним, не таким, як інші. Пастки — сбивающая з пантелику циклічна зміна ненаситної спраги і викликає відторгнення любовних відносин. Завдання — зробити так, щоб сексуальні стосунки стали засобом трансформації, що піднімає вас над буденністю.

Всередині вас живе сильне бажання, чи не примус, зламати правила, вийти на власні рамки н вічному величному акті творчого пориву і ментального сяйва. І часто ви домагаєтеся захоплюючого успіху. Ніколи не виконуючи одну і ту ж пісню двічі, ви прямуєте до нових творчих звершень, вкрай рідко оглядаючись назад. Пастка — приймати ваше его за самого себе, а завдання — заповнити справжньою оригінальністю те, що ви сотворяете.

Ви не особливо прагнете до змагання, хоча ви здатні продемонструвати залізну волю до перемоги, якщо ви повстанете». Ні вдала гра, ні застереження про небезпеку тут не відіграють жодної ролі, тут панує воля. Почуття знедоленості, яке так часто переслідує сатурниаискую особистість, лише посилює репутацію ураниста: «Мені все одно, що вони говорять про мене, лише б вони правильно писали моє ім’я». Пастки таяться в непередбачуваності — якщо мова йде про ризик, то нічого передбачити не можна. Завдання — запам’ятати, що авантюри є природною складовою процесу вашого розвитку. Успіх або невдача мало що значать. Нова свідомість — ось кінцевий результат.


Залишити відгук