Сонце в Будинку 5

Це сильний, популярний, творчий і схильний до насолод людина. Його радує любов і діти, йому супроводжує успіх у любовних зв’язках, можливо безліч романтичних пригод. Він вміє чудово поводитися з дітьми, але до багатодітності не схильний. Може чудово проявляти себе в області театру, викладання, мистецтва, спорту та у сфері біржових операцій. Небезпечно розвиток схильності до експлуатації інших і душевного ексгібіціонізму. Аспект надає смак до життя, повідомляє сильну волю і сприяє яскравому творчого самовираження. Це завзятий оптиміст, любить компанії і задоволення, бажає бути поміченим іншими і улюбленим усіма. Він честолюбний і амбіційний, виявляє інтерес до музики і у всьому прагне творити. У житті він веде себе наче на сцені і знаходить на свою голову чимало пригод і задоволень. Зазвичай його оточує безліч друзів. Його настрій в більшості випадків безхмарно, норов веселий, зазначений дивною наївністю, інфантилізмом і майже дитячим егоцентризмом. Він не надто тонкий в спілкуванні і майже завжди сповнений зарозумілості. Для нього дуже важливо захоплене увагу інших. Нерідко з сліпій самовпевненості та схильності до театральщине він піддає себе великому ризику. Любить займатися вихованням дітей, але тільки в своє задоволення. Це пристрасний і палкий коханець, змарнований всепожірающее пристрастю, одночасно здатний на вірність коханому. Така людина нерідко стає жадібним і ревнивим, особливо якщо Сонце уражено. Оточуючі відчувають до нього мимовільну повагу, що допомагає йому в придбанні вдалих і вигідних зв’язків. Він щасливий як біржовий спекулянт, інвестор, підприємець і організатор шоу-бізнесу. Цей аспект приносить успіх в торгівлі і великому бізнесі, допомагаючи самозбагачення і сприяючи спекуляцій. Така людина не замислюючись розповідає друзям про свої любовні забави і романтичні пригоди. Можливо, він буде отримувати прибуток від публічних лекцій, педагогічній діяльності або виступів на сцені.

Положення Сонця в 5-му будинку говорить про те, що ви дійсно «зірка» вашого власного фільму життя. Для даного положення вирішальними є персона і парадокс керованого, але поки ще спонтанного поведінки, що супроводжує цю персону. Ви прийшли на Землю для того, щоб розвинути усвідомлення променистої енергії его і використовувати цю енергію подібно акторові, живлячи нею виконання ролі, свідомо обраної его. Кожен раз, коли ви бачите своє ім’я на величезному рекламному щиті, освітленому прожекторами, кожен раз, коли ви знаходитесь в центрі захопленого уваги, ви поглинаєте базову життєву енергію, яка потім перетвориться для використання в інших сферах душі. Пастка — бути настільки егоцентричним, настільки закоханим у презентацію власного его, що інші люди будуть вами відхилятися. Пихатість не личить вашій шляхетності. Завдання — свідомо розвивати потужну особисту харизму, зберігаючи сприйнятливість як глядачам, так н к іншим виконавцям.

Життя — це нескінченне романтичну пригоду. Ви — придворний, який тільки і робить, що переслідує своїх потенційних коханих. Центр вашої життєвої мети — це любов, ризик, хвилювання, витончений трепет залицяння. Театральний аспект любовної гри є частиною вашої сутності, способом поглинання життєвої енергії з космосу. Якщо ви на короткий час зупиніть творчий любовний потік, то надходження енергії різко скоротиться, і ви відновите гомеостаз за рахунок «випромінювання назовні» накопичених невиконаних справ. Але якщо цей потік буде зупинений на тривалий час, то ваша життєва енергія може бути піддана небезпеки. Однієї любові недостатньо, ви повинні надати сильний вплив на інших людей, щоб ця любов себе проявила. Спочатку створіть харизму, а потім навчитеся належним чином її використовувати.

Це важлива частина вашої життєвої мети. Ви прагнете бути «самим великим у світі коханцем». Зосередження енергії на іншій людині, випробування трепету від спостереження, дотику і відчуття результату такого душевного і фізичного — проникнення — це життєвий досвід, безпосередньо веде до вашої сутності. Природно, знак, в якому перебуває Сонце, й аспекти до нього сильно модифікують ставлення до любовним іграм, але в будь-якому разі для вас важливий реальний досвід підтвердження собствеинон значущості, що купується за допомогою успішного прояви сексуального запалу. Вам подобається ідея народження дітей. Втім, чи подобається вам їх виховувати — це зовсім інше питання.

За натурою ви-творча особистість, і для вас має значення, що саме ви маєте намір розвивати і проявляти в житті. Ви можете піти з артистичного шляху, але більш імовірно, що ви знайдете своє місце в світі з інших міркувань, а потім спробуєте використовувати його як канал чи арену для ваших творчих імпульсів. Розвинуться ваші творчі здібності, чи ні, буде творчість успішним або навпаки — все це залежить від мириадов факторів, що не зачіпають стан Сонця і взагалі не підкоряються символічним вказівок астрології, від таких якостей, як «серце», розвиненість характеру і особливості гнучкість перед обличчям критики.

Життя — це азартна гра, гра закінчується перемогою або поразкою, і ніхто не цінує її так високо, як ви. Кожен раз, коли ви йдете на ризик, кожен раз коли ви змагаєтеся, життєва енергія вливається у вас. Сутність життя полягає в парадоксальному балансуванні між впевненістю і ризиком. Перемога чи поразка тут не грають ніякої ролі. Завдання — грати в повну силу, настільки свідомо, наскільки це можливо для вас. Грайте натхненно.


Залишити відгук