Сатурн в Будинку 5

Відзначається тенденція до холоднокровності і пригніченості. Можливі завзяття в любові і серйозні проблеми з дітьми. Нездатність розуміти інших людей призводить до безлічі непорозумінь. Якщо така людина не навчиться випромінювати, віддавати і піклуватися про інших, його творчі прояви будуть вельми хаотичні. Ризикувати йому потрібно, лише мудро грунтуючись на точному розрахунку. Часто такі люди виявляються хорошими педагогами, дисциплінарними своїх підопічних. Їх увагу привертають літні люди, які здатні дивитися на життя серйозно і цілеспрямовано. Можлива надмірна сором’язливість і сексуальні проблеми. Неорганізованість життя може призвести до розтрати енергій, талантів і здібностей даремно. Велика особиста організованість неминуче призводить до розвитку справжньої любові і справжньої відданості, а також до досягнення в науці та успіху у творчості. Життя таких людей сповнене тяжких обов’язків, пов’язаних з їх власними дітьми. Вони володіють здібностями до музики, образотворчого мистецтва та організації будівництва. Вміють грамотно вкладати гроші, можуть отримувати чималу вигоду від занять шоу-бізнесом. Присутній виражене прагнення до влади і провідному положенню в суспільстві. Тому часто такі люди стають провідними політиками. Любити віддають перевагу більш старших і зрілих людей. Спекуляції і азарт можуть принести серйозні збитки. Любовні відносини пов’язані з важкими обов’язками. Імовірні складнощі інтимного характеру, аж до розчарувань у любові. Творче самовираження стримано, присутня схильність до самообмеження. Надмірна сором’язливість і невміння вести себе щиро і відкрито не дозволяють їм пізнати щастя любові. Їм потрібно вчитися не замикатися у собі, а йти назустріч іншим. Лише щирі і теплі відносини зроблять їх щасливими. Сексуальні труднощі деколи пов’язані з психічною загальмованістю. Можливо утруднення контакту з дітьми із-за надмірної суворості і дріб’язковості в поводженні з ними. Часто відзначаються холодність почуттів і невміння любити. Життя такої людини сповнена розчарувань, перешкод і зволікань у любовних стосунках. Нерідко спостерігається компенсаторне хворобливе посилення еротичних інтересів. Можливі смерть коханої людини, антипатія до підприємництва і збитки у зв’язку з надмірними розвагами, якими така людина намагається себе порушити. Можливий шлюб з людиною, втратили супутника життя. Успіх приносять капіталовкладення в нерухомість.

Імператив свідомої людини — ваша «больова точка». Ви настільки чутливі, що страх перед сценою перетворюється в бездонну пастку. Ви хочете перемогти страх критики глядачів, яка в гіршому випадку представляється вам відкрито антагоністичною, а в кращому — вас просто обговорюють в кулуарах і поки приховують критичні зауваження. В молодості ваш «стиль гри» грубий і дуже розв’язний, але з плином життя він стає витонченим, консервативиым, спокійним н авторитетним. Менше означає краще; навмисна стриманість часто інтерпретується іншими людьми як спокійна глибина. Завдання — перетворити уразливість в силу шляхом повільного відмови від німих і другорядних ролей і досягти в результаті міцного положення «зірки». Старанно вивчіть ваш стиль гри і усвідомте, що твердий характер — запорука вашої безпеки.

Ризик, пов’язаний з залицянням — це дуже серйозна проблема. Романтика нестримно вабить вас, але можливість відкидання провокує потужний і невичерпної занепокоєння. Перш ніж почати активну дію, ви уявляєте собі всі можливі форми відторгнення, щоб не бути захопленим зненацька болем відмови. Звичайно, така позиція призводить до поставленої мети в дуже рідкісних випадках, бо романтичні відносини з працею розквітають при наявності такого потужного песимізму. З іншого боку, ви можете не помітити справжню небезпеку і кинути себе на кохану людину з такою грубою силою, що він від вас відвернеться, а підсумок всього — той самий відмову, якого ви так боїтеся. Щоб досягти успіху в любові, вам слід ставитися до коханої людини з обережністю, не втрачаючи грунту підлогу ногами. Завдання — усвідомити, що успіх в романтиці приносять терпіння і зрілість. До цілі вас веде м’яка наполегливість.

Ви відчуваєте на собі тягар виконання всього любовного шоу. Підвищена сприйнятливість до ризику н невдачі супроводжується глибоким прагненням до подолання страхів і бажанням у підсумку довести самому собі, що ви є блискучим коханцем. Занадто велика невдача або тривала фрустрація може викликати відторгнення себе, інших людей або і те, і інше разом. Втім, цікаво, що швидкий сексуальний успіх створює в точності такий же результат. До мети необхідно йти повільно, поступово. Секс тут розуміється в його самих фізичних формах, любовні відносини рясні, іноді їх навіть забагато для вашого партнера. Пастки — нетерпіння і фрустрація, а завдання — за допомогою м’якого уваги стати впевненим і майстерним у сексуальному спілкуванні, перетворити грубу силу в вишуканий продукт.

щоразу. коли надається можливість, надавайте вашої творчості фізичну форму. Сатурн — це символ приземленою реальності, розуміння матерії, тому ваша природна арена — сфера міцних структур. Звичайно, у творчому процесі бере участь мислення, емоції також є природною складовою творчості, однак тут акцентуються структури. Це можна розуміти в буквальному сенсі слова як ліпка або містобудування, або зовсім по-іншому — як розпорядництво ресурсами, з’єднання необхідних компонентів в кінцевий продукт. Завдання — зробити вашу роботу творчої і в рівній мірі зробити творчість вашою роботою.

Змагання живе всередині вас, але ви можете вважати себе людиною безталанною, тому вам необхідно відвойовувати сам шанс на успіх. Ви відчуваєте себе пристыженным власним страхом і тому ризикуєте всім, наважуєтеся на все. Уникайте пасток суперечливості, то цілком відмовляючись завойовувати шанс на успіх, то беручи участь, час від часу, в дурних авантюрах. Завдання — цінувати кожну малу перемогу на шляху вдосконалення вашої майстерності. Не турбуйтеся з приводу того, що правила кожній з ігор ставлять вас в невигідні умови, вивчіть ці правила від кірки до кірки і не укладайте парі, коли шанси проти вас. Безпека й успіх досягаються тільки за допомогою помірного ризику.


Залишити відгук