Плутон в Будинку 5

Така людина любить азартні ігри, і багато і часто ризикує і в емоційному, і у фінансовому планах. Завдяки вродженій відвагу він багато досягає. Секс може стати головною рушійною силою в його житті, але він може зовсім не цікавитися еротикою і навіть прийняти обітницю безшлюбності. Такій людині важко досягти емоційної рівноваги, для цього йому потрібно відшукати яку-небудь область для прояву творчого потенціалу. Поразка планети схиляє до деспотизму в стосунках з коханими. Свої творчі сили така людина схильна проявляти в художній діяльності і в інтенсивних любовних зв’язках. Майже завжди його таланти успадковують його діти. Часто понад до нього приходить натхнення. Любовні переживання оновлюють такої людини. Їхні діти опиняються вольовими, талановитими і навіть геніальними. Така людина схильний керувати коханим, або ставати її рабом. Статеві надмірності можуть призвести до небезпеки знищення. Непродумані спекуляції можуть поставити таку людину на межу самогубства з-за втрат і збитків. У відносинах з дітьми такі люди зазвичай суворі, повелительны і деспотичны. Це дуже чуттєві, пристрасні і авантюрні люди, які легко переходять межі допустимого в своїх любовних інтригах і часто наділяють дітей спадковими захворюваннями (насамперед, при сильному ураженні планети!). Такі люди схильні до позашлюбних зв’язків і часто мають позашлюбних дітей. Гармонійна планета приносить успіх на театральній і оперній сцені, в театрі і кіно, в області педагогіки і спорту. Пошкодження планети створює загрозу здоров’ю дітей, можливі небезпечні пологи або безпліддя.

Положення Плутона в 5-му будинку вказує на те, що звичайний свідома людина з його підвищеною чутливістю до глядачів тут є несвідомим і не усвідомлює присутності публіки. Це Метод у своєму найвищому троявлении; ви не виконуєте» роль, ви стаєте» цією роллю, повністю занурюючи себе до неї. Ви не стільки входите в образ, скільки стаєте вашим природним «я», але на більш глибокому рівні, ніж зазвичай. Кожна характерна риса посилюється і подчеркнвается, так що «я» виходить на сцену, здатний до глибокого і потужному впливу. Цікаво, що глядачі бачать вашу гру, але не вас. «Гра» тут — це пряме відображення того, що відбувається вашому підсвідомості. Пастка — повна втрата контролю над личиым его, тоді як завдання — трансформувати і себе, і глядачів міццю вашого его, шанобливо ставлячись до гідності кожної людини.

Спонукання до залицяння виходить з емоційних глибин підсвідомості. Романтика — це потужний вибух потреби в любові, сплавляющий вас і коханої людини жаром пристрасті. Для вас навряд чи має значення, як цей процес відбувається, і основна пастка полягає у зловживанні силою — в домінуванні чи підлеглості. Тотальна романтична любов вириває вас з коренем, і цей досвід може мучити і мучити вас. Любов і ненависть нерідко сплітаються один з одним. Завдання — дозволити любові виникнути у свій час і на своєму місці, а потім вигнати всі негативні емоції, дисгармоничность або ненависть, очищаючи їх у вогні любові. Не намагайтеся трансформувати любов. Нехай любов трансформує вас.

Фізичний акт любові парадоксальний. Часом він подібний поцілую, який ви даруєте вашій сестрі. Ви дивуєтеся, куди це зникло пристрасть. Але будьте насторожі. Раптово може нахлинути ненаситна хвиля почуттів, виходить один Бог знає звідки. У будь-якому випадку, роль вашої свідомості в управлінні сексуальними відносинами не надто велика. Величне харизматичне стан і болісна бездушність змінюють один одного в нескінченному циклі. Сексуальний успіх вам приносить міць вашого емоційного випромінювання, а не майстерна техніка. Пастка — емоційна сліпота, тоді як завдання — викликати фундаментальні зміни. Якщо за трансформується тільки ваш коханий, то все закінчиться крахом: ви також повинні пройти через «смерть і відродження», провоковані вашої потужної сексуальністю. В іншому випадку все зведеться до неосознаваемому бажанням влади і контролю.

Незважаючи на чудовий потенціал, часом ви не здатні «платити за рахунками». Це відбувається у великій мірі з-за несвідомої природи творчих мотивів. Часом ви можете зовсім їх не відчувати, вважаючи, що ви не здатні творити, а в інші моменти часу творчий процес цілком підпорядковує вас собі. Пастка — крайнощі в реагуванні: вас може мучити раптова блокування творчого процесу або, в рівній мірі, коли творчий потік пронизує ваше его, ви можете взагалі не брати до уваги різноманітність варіантів створюваного вами творіння. Завдання — створити щось, що зачіпає кожного людини.

Ви не в змозі оцінити міць вашого бажання змагатися. Ви необачно піддаєте себе ризику або ж сидите з похмурим виглядом осторонь, не розуміючи суті гри. Але ні правил, ні карти доріг тут не існує. Тим не менш, «вершини», яких ви досягаєте, дивують навіть вас — вибуховий дослідження непізнаних сфер, винахідливість, дотепність і запальний вогонь змагання. Якщо ви дійсно вирішили вступити в змагання, то ні від чого не тримайте себе в такі моменти. Завдання — нехай ваше сяйво проявиться в свій час і так, як вважатиме за потрібне, без претензій вашого его на керування ним. Створюйте щось з нічого і діліться визнанням з Богами.


Залишити відгук