Нептун в Будинку 5

Це романтичний і схильний до ризику людина, що володіє багатими творчими можливостями. Він схильний ідеалізувати тих, кого любить, і часто несвідомо драматизує ситуацію. Аспект чудовий для акторів, музикантів і художників. Така людина завжди молодий душею і надає велике значення любовних зв’язків. Нерідко він закохується в людину, воля якої обмежена. Заради любові йому нерідко доводиться жертвувати власною дитиною — вдаватися до аборту або віддавати дитину на виховання іншим людям. Взагалі з дітьми у нього не зовсім ясні відносини, ніж вони можуть легко скористатися. Сильна потреба в любові і визнанні, яка задовольняється в романтичних зв’язках і творчому самовираженні. Закоханості і інтимні стосунки нерідко пов’язані з дивними обставинами. Такі люди схильні заводити таємні любовні прихильності, в яких нерідко розчаровуються до глибини душі. Їх діти дуже чутливі й інтуїтивні, часом обтяжені вирішуваними психологічними проблемами. Ці люди мають інтуїтивним чуттям на вигідні угоди, але їм слід бути дуже обережними з вкладами і спекуляціями. Можливо, вони знехтують власними дітьми і навіть закинуть їх. Можлива життя з усиновленою дитиною або наявність позашлюбних нащадків. Сімейні відносини часом безладні і заплутані. Любов і інтимна близькість викликають у такої людини безліч дивних містичних переживань. Вони легко спокушаються і охоче обманюють інших. Тяга до чуттєвих задоволень може визначатися слабким контролем над пристрастями, а може бути пов’язана з глибинною тривогою, ідейним сум’яттям і ретельно приховуваних невірою в любов і самого себе. При хорошому розвитку подій закоханості допомагають такій людині самовдосконалюватися. Їх життя сповнене інтимних проблем і любовних турбот, які нерідко хаотизируют мислення і болісно підсилюють еротичний аспект існування. З-за всього цього такі люди часто відмовляються від вступу в шлюб, або виявляються глибоко зануреними в заплутані любовні зв’язку. Особливу увагу їм слід звертати на своє моральне розвиток і впорядкування моральних цінностей. Так чи інакше їх самовдосконалення здійснюється завдяки участі в їх житті осіб протилежної статі. Улюблені можуть сприяти виграшах і випадковим доходів, але настільки ж успішно можуть і руйнувати. Життя такої людини знаходиться під управлінням випадку і фортуни, які ведуть себе досить капризно.

Положення Нептуна в 5-му будинку вказує на те, що свідома особистість відзначена печаткою потусторонности і містики. Створеного вами образу властиві магія витонченості і співпереживання м’якою сприйнятливості. Ви не самозакохані, бо вас більше цікавить почуття єднання, спільності між виконавцем і глядачами. Втім, «зіркою» ви можете стати, бо нематеріальний поетичний потік харизми затуляє собою багато інші недоліки, такі, як відсутність явної сили характеру. Ваша експресія може бути грунтовною і приземленою, однак сама по собі маска створює відчуття практично повної прозорості. Пастка — обман глядачів, а також самого себе, тоді як завдання — розвивати якість вселенської емпатії, співпереживання з кожним глядачем.

Якщо Марс — це романтичний воїн, Меркурій — романтичний поет, Венера — романтична красуня, то Нептун символізує собою романтичного містика. Залицяння трансцендентно, майже релігійне. Велична святість пронизує любов. Коли мова заходить про любов, то ви переноситесь на Олімпійські висоти духовного устремління і звідти здійснюєте залицяння; фізичний аспект романтики для вас не дуже важливий. Але є й пастки. Вселенська і особиста любов змішуються один з одним, і дуже часто романтика несе в собі страждання н жертвоприношення — комусь ви завдаєте біль. Вам необхідна «щира любов», і ви можете клястися і собі, і іншим, що нарешті-то знайшли її, а на ділі… Завдання — успішно поєднати трансцендентне прагнення до духовного Єднання з більш прагматичними вимогами земного життя.

Для вас сексуальний акт — це інтерлюдія звільнення від мирських турбот; він схожий більше з фантазією, ніж з реальністю; він більше емоційний, ніж физичен; це казкове змішання Голлівуду і Раю. Зовні сексуальні відносини протікають рівно і м’яко; це плавний танець співпереживання з вашим партнером, ніби ваше тіло вплавлено в тіло коханої людини. Пастка — пасивність або поглинання собою; ваші кордону розчиняються дуже легко, і ви перетікаєте в Країну Тра-ля-ля, залишаючи вашого партнера виконувати всю роботу. Завдання — зробити так, щоб любовні стосунки відкрили вам дорогу до Космічного Центру. Він повинен бути схожий з польотом натхнення, а не з потогінну процесом; окрестите себе в його спокійних водах — тільки не потонемо.

Ваша творчість радше духовна, ніж матеріальне; більше невідчутне, ніж реальне. Який напрямок ви не вибрали для програми ваших творчих зусиль, що сам процес творчості буде, ймовірно, трохи загадковим — це не стільки буквальне спонукання створювати що-небудь нове, скільки пробудження величних енергії. Ви — пан божественного жезла, заклинатель дощу, медіум у трансі, що підключається до іншого світу. Також ви здатні бути ілюзіоністом, престидижитатором, шахраєм. Тільки переконайтеся, що ви знаєте, чим розрізняються ці творчі стану.

Символіка Нептуна не узгоджується з грубими енергіями змагання. Витонченість відчуттів — основа ваших навичок. Щось всередині вас почуває, які найбільш природні рішення слід приймати в ході будь-якого змагання. Однак коли ви здобували перемоги, то ваше его відстороняється. Ви не маєте потребу у визнанні, не прагнете до оплесків, до прикарманиванию виграшів. Втім, концепція правил лише починає усвідомлюватися вами. Ви можете обманювати, не знаючи про це, або ж наївно припускаючи, що подібна поведінка є частиною розваги. Але така пастка може призвести, в підсумку, лише до остаточної загибелі вашій репутації. Завдання — розвинути ідеальне чуття гри життя; грати м’яко, ніжно, нікого не гвалтуючи, в тому числі і себе.


Залишити відгук