Місяць у Будинку 5

Така людина відрізняється сильною емоційністю, особливо якщо мова йде про любов до оточуючих і про бажання мати дітей. Він романтичний і зворушливий, схильний до численних любовних інтриг та постійним пошукам задоволень. Володіє дивовижним чарівністю і поетичним даром. Майже завжди в шлюбі він обзаводиться дітьми. Є хорошим батьком, але схильний прив’язувати дітей до себе. Можливі ранній успіх і удача у викладацькій кар’єрі, а також на театральному або спортивному поприщі. В біржових спекуляціях фортуна мінлива, а тому ймовірність успіху невелика. Романтичні переживання пов’язані з глибокими емоційними потребами, що виражаються в картинах уяви. З-за надмірної емоційної рухливості симпатії часто змінюються, хоча можлива і залежність від партнера. Любов до дітей сильна, але турбота нерідко обмежується питаннями харчування та зовнішнього догляду. Емоційна імпульсивність може призвести до краху в азартних іграх. Такі люди дуже активно зайняті пошуками любові і розваг. Вони весь час шукають зустрічі з молодими представниками протилежної статі, тяжіють до місць розваги, ігрових майданчиків, пляжів і курортів. Люблять ризикувати, але не часто виграють. Вони часом віддають своє серце того, хто найменше цього заслуговує, а тому їх закоханості нерідко завершуються антипатією, холодністю і байдужістю. Часто такі люди стають дуже популярними. Їх нащадки ставляться до них доброзичливо і ввічливо. Можливі значні труднощі з суворим дотриманням норм моралі. Такі люди проявляють неабиякий інтерес до питань виховання та роботи з громадськістю. Вони підвищено доброзичливі і дуже еротичні. Зайва довірливість призводить до серйозних помилок у виборі партнерів і супутників життя. У любовних справах і позашлюбних зв’язках відзначається певна фатальність, що виявляється як психологічна залежність від неконтрольованих сил року: людину тягне до іншого крім його волі. Нерідко такі люди стають успішними педагогами, не виключена можливість укладання більш ніж одного шлюбу.

П’ятий будинок — це сфера активного випромінювання особистості назовні і свідомої поведінки — життя як театр і його як «зірка». Психологічна функція Місяця укладає в собі чуйну турботу і поведінка, заснована на звичках. Яким чином ви можете бути зіркою, якщо — за визначенням — ви виконуєте роль підтримки? Як ви можете бути одночасно і свідомим і несвідомим? Ви часто граєте ту роль, яка виходить від дитячих импринтов, особливо від тих, які стосуються захисту. Пастка — занадто егоїстична виховання — сприйняття інших людей як бідуючих та потребують вашої допомоги, тоді як насправді дійсну потребу відчуваєте ви — потреба віддавати, відчувати себе потрібним і важливим. Завдання — заповнити ці емоції свідомістю, наскільки це можливо, і допомагати іншим людям тільки в тому, в чому онн дійсно потребують. Допомагайте сміливо, але тільки тоді, коли допомога у вас запитується.

Ви прагнете до залицяння подібно до метелика, що летить на полум’я свічки. Залицяння — це одна з основних потреб життя, схожа з потребою в їжі і притулок. Ваша любов більше автоматична, ніж свідома; вона, швидше, продукт звички, а не навмисного патерну дії. Навіть бажання в якійсь мірі автоматично. Характерно те, що ваша романтика ґрунтується на безпеці — вашому, улюбленого вами людини або, що більш імовірно, вас обох. Якщо і існує пастка, якої слід остерігатись, так це згаданий вище синдром: потреба у штучному почутті залежності від ваших сильних, могутніх плечей. Завдання — плекати улюбленого вами людини, але робити це так, щоб сприяти вихованню здорового, незалежного ні від кого людини.

Це положення відповідає стану «матері-як-коханця» (або навпаки) і відображає всі складнощі, що виникають при подібному злиття ролей. Сексуальна активність розглядається як їжа для задоволення внутрішніх джерел голоду. Але так як ваша сексуальність чуйна по натурі, то ви часто повинні маніпулювати коханою людиною, щоб ініціювати контакт. Тональність сексуальних відносин тут емоційна, більш резонує з почуттями, ніж з фізичним тілом, і ця особливість приносить вам більше щастя і задоволення у порівнянні з самим сексуальним процесом. Ви судите про якості свого спектаклю за «наповненості» почуттів вашого партнера. У даному випадку акцентується родючість в буквальному сенсі слова, воно тут виражено найяскравіше в порівнянні з символікою положення інших планет в цьому будинку. Завдання — відгукуватися на запити відповідним способом, не створюючи пастку взаємозалежності, і задовольняти вашу потребу в безпеці за допомогою м’якої і серцевої експресії.

Творчість — це ваша друга натура, Втім, воно в чомусь більше синтетичне, ніж оригінальне, бо в його основі лежать накопичення, які були зроблені вами раніше. Це не означає, що ваше творіння в чомусь дефектно; тут акцентується те, що акт творчості підтримується процесами, що протікають нижче рівня вашої свідомості. Якщо у вас є діти, то велика частина вашого творчого процесу буде, ймовірно, спрямована на їх виховання; дане положення найбільше виражено у тому випадку, якщо ви — жінка і мати, але, втім, воно не менш сильно, якщо ви — чоловік.

Вам необхідно змагання, хоча цілісне поняття ризику суперечить базовим місячним функцій безпеки і самозахисту. Парадоксально, але ви можете захистити себе лише піддаючи його ризику. Місяць вказує на метод підтримання людиною м’якості, податливості та напитанности, а тут цей метод переступає звичайні межі «я», що виходить у світ, на арену битви нлі гри. Втім, ваша дбайливість може затемнити і ускладнити природну атмосферу змагання. А в результаті, викликаючи людей на змагання, ви часто робите їм підтримку, і як наслідок — змагання або вийде, або ні.


Залишити відгук