Меркурій в Будинку 5

Мислення такої людини творчо і дуже драматично, він красномовний і дещо деспотичний, проявляє схильність до брехні та спекуляцій, розум охоче захоплюється сексом, задоволеннями і творами мистецтва. Любить дітей, проте не схильний про них надмірно дбає. Його приваблює все, що розвиває розумові здібності, наприклад, шахи і лінгвістичні ігри. Освіта має величезне значення, може бути досить впертим і самовпевненим. Щасливий як актор, драматург, викладач або кінокритик. Проявляє широкі інтелектуальні інтереси до художніх і творчих занять. Охоче цікавиться інформаційними засобами навчання і пропаганди. Усно і письмово здатний яскраво виразити себе. Бажає, щоб все їм захоплювалися за його інтелектуальні здібності. Схильний до карткових ігор, може бути фахівцем у фінансових та біржових справах, уважно стежить за становищем на ринку. Піклується про інтелектуальному розвитку своїх дітей і пишається ними. Романтично залучаємо до розумних людей, які його надихають. Можливі надмірно критичне ставлення до любові, інтелектуальне марнославство і великі програші в непродуманих спекуляціях. Така людина вважає за краще насолоди витончені і швидше інтелектуальні, ніж фізичні. Він воліє радість розуму чуттєвим насолодам. Можлива надмірна нестабільність в контактах і справах. Часто такі люди стають успішними торговцями, пропагандистами астрології або шкільними викладачами. Вони активні на сцені і драматичні в житті. Охоче беруть участь у гучних судових процесах, ведуть публічні дискусії, схильні до потрапляння в гучні скандали. Обожнюють азартні підприємства і авантюри, швидко погоджуються на участь у ризикованих підприємствах і цікавих експериментах. Схильні до позашлюбних зв’язків. Можлива інтелектуальна перенасиченість, в результаті чого людина стає надмірно балакучим і надзвичайно плутаним в судженнях та рішеннях. Аспект сприяє винахідницької, конструкторської та раціоналізаторської діяльності. Сприяє витівок, вивертів і хитрощів в повсякденних справах. Можливі часті виграші в лотерею і доброзичливе ставлення суспільства до дрібних проказам такої людини. В коханні часто проявляються розважливість та поміркованість, можлива надмірна тривога з приводу власних дітей.

Положення Меркурія в 5-му будинку показує, що ви є актором розуму, людиною, схильних до ментальної піротехніці або словесної гімнастики. У вашому уявленні всяке повідомлення дарується слухачам як на прес-конференції; ви усвідомлюєте, що слова є найбільш творчою частиною вашої дії. Пастки — ментальне марнославство і педантичне приниження, тоді як завдання — розвивати харизматичний і свідоме сприйняття розуму і його презентації.

Там, де мова заходить про любов, ви — поет, маг слів. Процес залицяння здійснюється між розумом, і те, що говориться, набагато важливіше того, що робиться. Любов розгорається вкрай швидко, бо нервова система миттєво відгукується на дзвінкий поклик романтики. Втім, на інших рівнях, крім ментального, любов може бути холодною, і це стійка пастка. Ключові поняття тут — стимули й образи; флірт розуму трансформується в мистецтво. Завдання, зрозуміло, полягає у глибокому проникненні в думки коханої людини, осягаючи і ваші думки про нього, і його думки про все. Щоб завоювати серце, ви повинні зачарувати розум.

Акт любові — це щось, про що ви думаєте до, під час і після. Велике значення має техніка виконання, і ваш мозок постійно зайнятий розробкою сценаріїв сексуального вистави. Комунікація так само важлива, як і зіткнення, а часто навіть і більше, бо для вас сотворення кохання подібно до «танцю розуму». Відносинам властива жвавість ртуті; це атмосфера слабкою отсоединенности від самого по собі акта, немов ви — фотограф, реєструючий подія. І, подібно фотографу, ви переходите від образу до образу, вихоплюючи ідеальну позу, і потім знову продовжуєте пошуки. Меркурій не розглядає, не смакує деталі, а створює швидко змінну колекцію образів, тому пастка — витончені статеві збочення. Завдання — спочатку задовольнити потребу вашої нервової системи до стимуляції прекрасними образами, а потім спрямувати цю красу коханої людини.

Ваш розум втягується в будь-творчі процеси. Втім, положення Меркурія в цьому будинку мало, що говорить про всебічному використанні вашого розуму. А замість цього тут акцентується швидкість сприйняття, легкість поводження зі словами і дотепність. Знак, в якому перебуває планета, і аспекти до неї особливо важливі при аналізі вашої мотивації та стилю творчості. Наприклад, ви можете бути легковажним і жартівливим, даруючи насолоду в якості основного продукту вашої творчості, або ж ви можете бути серйозним і зосередженим, працюючи над творчими проектами, що вимагають складання складних схем і стратегій. Завдання ~ створювати нові способи комунікації з емоційними просторами.

Змагання збуджує вашу нервову систему. Ментальне змагання стимулює вас, ви отримуєте задоволення від уявної гімнастики. Тут ви найбільше піддаєтеся вербальним ризику, який часто виникає у складних логічних іграх і в іграх з заплутаною стратегією. Пастка — «переливання з пустого в порожнє», не будучи здатним займатися реальною справою, ви можете поширюватися про те, наскільки впевнено і рішуче ви кидаєтеся в ризиковані заходи, а насправді це лише гра слів. Завдання — завойовувати людей не зовнішнім блиском, а заволодівати ними по всіх аспектах життя, щоб можна було продовжувати ігри.


Залишити відгук