День Народження 23 Листопада: Знак Зодіаку — Стрілець

З’явилися на світ 23 листопада вважають, що яскраві враження і досвід набагато важливіше стабільності та надійності. Ви прагнете розширити своє розуміння світу через навчання або подорожі і ставитеся до життя як до дивовижного нескінченного пригоди. Новаторство — ваша сильна риса, і ви не боїтеся кидати виклик усталеним традиціям, прагнучи зробити світ краще. Однак волелюбність і схильність зневажати підвалини іноді засліплюють вас, і ви перестаєте помічати практичні потреби повсякденного життя.

Народжені 23 листопада відрізняються нервозністю і можуть бути схильні комплексу самоізоляції і отринутости. Збереження психічного і емоційного рівноваги — завдання для них вкрай важка, але разом з тим вдячна. Народжені в цей день повинні бути відкритими для критики, тому що критичні стріли завжди будуть направлятися в їх адресу, хочуть вони цього чи ні. Їх психічне здоров’я стане вкрай вразливим, якщо вони не будуть хоча б зрідка стримувати себе в нескінченних пошуках філософської, релігійної і духовної основи життя. Як правило, народжені 23 листопада люблять всілякі земні задоволення, особливо ті, якими можуть насолоджуватися за столом і в ліжку. Їх харчування може стати повністю дезорганізовані, якщо вони поступляться пристрасті до калорійною і жирної їжі. Хоча їм важко регулярно виконувати фізичні вправи, вони повинні займатися ними при будь-якій можливості (втім, не надто стараючись).

Народжені 23 листопада завжди відверто висловлюють своє незадоволення різними формами влади і гноблення. Вони нічого не приймають на віру. Це зовсім не означає, що вони органічно не здатні дотримуватися загальноприйнятих заповідей — просто їм необхідно впевнитися в тому, що їх обгрунтована віра і істинна. Якщо у них немає ніякої поваги до правил, який нав’язується ззовні, їх реакція буде або мовчазною, або небагатослівною, або ж вони просто обійдуться красномовним жестом. Як правило, такі люди завжди поступаються в суперечках, але їх основною проблемою є схильність провокувати конфлікти і сутички. Народжені в цей день демонструють на рідкість забіякуватий характер у спілкуванні з тими, чиє суспільство вони не виносять, тому їм краще, за рідкісним винятком, взагалі залишатися на самоті.

Знак Зодіаку 23 Листопада — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Вогню, які володіють наступними якостями: безвідповідальність, логіка, грубість. Стрілець — людина веселий і життєрадісний, чесний і справедливий, має велику спрагу особистої самостійності.

Планета Управитель: Юпітер. Зумовлює пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувається далеко. Вплив Юпітера ідеально для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за відсутність об’єктивності, а також сприйняття тільки тієї інформації, що відповідає переконанням.

На світ 23 листопада з’являються Стрільці. Вони – особистості неординарні, із завидною набором суперечливих якостей. Стрільці, які народилися 23 листопада, прагнуть розширювати своє розуміння світу через пізнання. Вони люблять і вміють вчитися. Але при цьому практику завжди віддають перевагу теорії. Фактично для Стрільців профільні майстер-класи та курси куди цікавіше стандартних університетських лекцій. Представники знаку схильні зневажати підвалини. Вони можуть активно боротися зі стереотипами. Є Стрільці особистостями волелюбними. Боротьбу з традиціями і звичаями вони схильні вести поодинці.

Народжені 23 листопада зазвичай свято вірять в принцип «живи сам і дай жити іншим», але варто їх вивести з себе — і наслідки можуть виявитися непередбачуваними, а часом навіть вражають своєю жорстокістю. При цьому вони бувають надзвичайно вразливими, якщо справа стосується певних тем, які оточують, на жаль, часто використовують в якості важелів тиску. Більшість з тих, хто народжений в День нешанобливості, в юності відчувають суттєві тертя принаймні з одним із батьків. Властивий їх дитячим рокам дух протиріччя звичайно не зникає і у дорослому житті. Часто їм вдається перепрограмувати себе на безконфліктне спілкування тільки до сорока— п’ятдесяти років. Смерть батька, з яким так і не вдалося помиритися або домогтися повного взаєморозуміння, може вплинути на цих людей спустошувальний вплив. Тому тим, у кого ще не до кінця з’ясовані конфлікти зі старшими, треба поспішати, не відкладаючи вирішення цієї найважливішої проблеми на завтра.

Народжені 23 листопада зазвичай відрізняються швидкою реакцією і хорошим почуттям гумору. Якщо ж відчуття гумору у них відсутній, то його треба розвивати, оскільки воно допомагає зняти напруженість у багатьох вибухонебезпечних ситуаціях. Коли народжені в цей день зможуть посміятися над собою, вони зроблять крок вперед у своїй еволюції. Зазвичай вони починають в тій чи іншій формі замислюватися про духовне тільки після тридцяти років, але до остаточних висновків приходять ще років через десять—дванадцять.

Народжені 23 листопада повинні вдатися до медитації, для того щоб нарешті звільнитися від найбільш негативних рис особистості. Як це ні парадоксально, але вони мають воістину величезним потенціалом, що дозволяє придбати стабільність і навіть авторитет. Для духовного зростання народжених 23 листопада вкрай важливо сталість у роботі та сімейного життя. Правильна організація побуту сприяє набуттю життєвого спокою і придушення диких інстинктів. При цьому для досягнення більш високих цілей їм все ж знадобиться проявляти непохитність — інакше вони можуть зупинитися в розвитку і заскніти.

Чоловік Стрілець — народився 23 Листопада

Чоловіки, народжені 23 листопада — можуть похвалитися такими якостями: такий кавалер — захоплений, прямолінійний, експансивний, надійний, щасливий. Чоловіки-Стрільці – товариські, відкриті і безпосередні. Вони люблять нові емоції та враження, не терплять нудьгу і банальність. Чоловіки, народжені під цим знаком, як правило, прекрасні оратори, вони люблять розповідати історії і перебувати в центрі уваги. Стрільці – пестуни долі, будь-яке починання дається їм легко і без зусиль. Вони часто ризикують, але, як правило, цей ризик виправдовується і приносить непогані дивіденди.

Жінка Стрілець — народилася 23 Листопада

Жінки, народжені 23 листопада, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — філософічна, оптимістична, яка поважає традиції, природна. Жінка-Стрілець – незалежна, сильна і владна особистість. Вона не йде на поводу у інших, живе за власними правилами і не залежить від думки оточуючих. Вона креативна і багатогранна, легко захоплює своїми ідеями оточуючих і надихає їх на звершення. Такі жінки звикли бути лідерами і в професії, і в стосунках. Вони не терплять контролю і прагнуть до свободи.

День Народження 23 Листопада

Нічого не приймають на віру — так, одним реченням можна охарактеризувати народжених 23 листопада знак зодіаку Стрілець. Особистості зі складним характером і важкою вдачею, їм потрібно все особисто перевіряти. Натури експресивні і досить різкі висловлювання, вони не стануть церемонитися або соромитися, а відразу висловлять вам в обличчя все, що накипіло. Ці люди ніколи не зламаються під гнітом суспільства, адже вони обдаровані залізним характером. Їх старанність і воля до перемоги викликають повагу і захоплення. Ці якості допомагають їм досягати всього самостійно.

Ще з юнацького віку особи святкують народження 23 листопада знак зодіаку Стрілець, виявляють свій характер. Вони бунтують, суперечать встановленим догм і правил. Немає межі їх своенравию, коли вони жадають що-небудь довести світу. Вони яскраво демонструють одвічний конфлікт між батьками і дітьми. Їх непримиренність і прагнення ухилитись проти старшого покоління стихає тільки тоді, коли вони самі дорослішають. Почуття такту не притаманне народженим 23 листопада знак зодіаку Стрілець. Вони нетерпимі, імпульсивні. Крім того, вони ніколи не стримують емоцій, і якщо ви їм не сподобалися – відкрито будуть демонструвати свою ворожість і антипатію. Астрологи радять таким нестриманим особистостям або значно зменшити спілкування з оточуючими, або ж навчитися контролювати себе.

Цим людям з народження протегує сузір’я Стрільця, що автоматично робить вас неординарною особою. Як правило, вас не розуміють оточуючі, адже ви маєте свій погляд на світ. Більш того, ваш інтелект і спосіб самовираження незрозумілі багатьом. Ви терпіти не можете буденність і прозаїчність. У вас завжди є свій особливий підхід до вирішення проблем. Це і вас унікальними. Складний характер народилися 23 листопада знак зодіаку Стрілець, прирікає їх на самотність і аскетизм. Адже Стрільці цього дня намагаються всьому суперечити, їм задоволення життя в опозиції. Через свою впертість їм доведеться дуже складно. Адже деяких ситуацій можна було б легко уникнути, якби не прагнення цих людей скрізь довести свою правоту.

З вічно незадоволеним характером живуть люди, які з’явилися на світ 23 листопада знак зодіаку Стрілець. Більше того, вони ніколи не стримують своїх поривів. Їх надмірна відвертість і бажання висловитися сприймається оточуючими як невихованість і нетактовність. Таких людей «хлібом не годуй», дай тільки затіяти суперечку або грандіозний скандал. Але не дивлячись на те, що ці Стрільці обожнюють затівати різного роду провокації, в кінцевому рахунку це все обертається проти них. Вступаючи в конфлікт, вони дуже швидко здаються.

Єдине, що поправляє їх положення, у разі спору – це прекрасне почуття гумору. Вміння жартувати виручає людей цього дня з конфліктів, які вони, як правило, і самі затівають. Своїм неординарним гумором і смішними зауваженнями вони розташовують до себе людей. Будь лід здатний розтопити Стрілець при бажанні, і ніколи їх вороги перетворюються у союзників. Тому, народженим 23 листопада знак зодіаку Стрілець, необхідно розвивати це вміння в собі. І головне, намагатися з гумором дивитися на всі недосконалості світу.

Любов і Сумісність

В області емоцій ви проявляєте себе з несподіваного боку. Ви любите фліртувати, бувати на вечірках, а романтичні захоплення здаються вам більш привабливими, ніж довготривалий міцний союз. Любов — чудовий досвід, але вам необхідна свобода, а тому відданість і вірність не входять в число ваших чеснот.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Для народжених 23 листопада надійність, стабільність в житті перебувають далеко не на першому місці. Куди важливіше досвід, яким би він не був, яскраві враження. Такі люди є природженими дослідниками. Вони схильні пробувати все, що тільки можна. Це не завжди закінчується добре. Для народився 23 листопада найголовнішим у житті є пізнання. Така людина жадає пригод, без роздумів впадає в авантюри. Сильною рисою особистості народився 23 листопада є новаторство. Людина, що не боїться кинути виклик традиціям і звичаям, може добитися в житті великих успіхів.

Стрільці можуть працювати продуктивно як самостійно, так і в колективі. Представники знаку – своєрідні співробітники. Вони не схильні що-небудь приймати на віру. Таких людей складно схилити на свою сторону. Часто в колективі Стрілець дотримується нейтральної позиції. Якщо ж спір стосується його особисто, буде відстоювати свої інтереси до переможного кінця.

Здоров’я і Хвороби

Стрільцям властива нервозність. Типовим для них також є комплекс самоізоляції, відстороненості від суспільства. Дуже важко дається представникам знака процес збереження емоційного, психологічного рівноваги. Вони є неординарними, але вкрай нестабільними особистостями. Стрільці гостро реагують на критику, навіть конструктивну і тактовну. Вони вразливі, можуть бути злопамятными. Такі емоції отруюють душу. Їх накопичення може стати причиною психологічних проблем, аж до депресії.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові люди зі складним характером. Вони рухливі, активні, схильні до необачних вчинків, часом бувають агресивными. У них оригінальне, нестандартне мислення, у зв’язку з чим навколишні їх часто не сприймають серйозно, вважають дивними і не розуміють. Це викликає у них образу і призводить до замкнутості і відчуженості. Вони важко сходяться з людьми, схильні до підозрілості і обережності у відносинах. Життя їх схожа на напружену боротьбу за виживання. У фінансовій сфері будуть злети і падіння.

Поради Стрільцям, Народженим 23 Листопада

Стрілець, народився 23 листопада, забіяка по натурі. Він схильний провокувати конфлікти. Бійки можуть бути зовсім не обов’язково фізичними. Жага перемоги над опонентом часто затьмарює розум Стрільцеві. Необхідно навчитися сперечатися на тверезу голову. Управляйте своїми реакціями. Не дозволяйте оточуючим натискати на важелі вашого настрою. Розвивайте в собі об’єктивність — зробіть крок назад і подивіться на себе з боку. Ніколи не зупиняйтеся в зростанні.


Залишити відгук