Марс у Будинку 5

Це імпульсивний непостійний людина зі спортивними нахилами. Любить змагання, але не вміє програвати. Може бути хорошим вихователем, так як легко знаходить мову спілкування з дітьми. Товариський, кмітливий, здатний переконувати інших. Часом схильний до надмірних задоволень і безрозсудною хоробрістю. Дуже сексуальний і романтичний, і ідеалістичний і азартний. При неправильному використанні енергій слід побоюватися азартних ігор та біржових спекуляцій. Дуже агресивно і емоційно прагне до любові й насолоди. Доглядає напористо і стрімко. У сексуальному житті ревнивий і нетерплячий. Схильний до занять мистецтвом і ремеслами. Любить атлетичну гімнастику, воліє перебувати на свіжому повітрі. Аспект зустрічається у хороших тренерів і вчителів фізкультури, а також у педагогів, здатних розвинути у дітей інтерес до справи і допомогти їм досягти високих результатів. При ураженні планети відзначається тенденція до диктаторства, схильність до нещасних випадків і складні стосунки з дітьми. Спорт і фізичні вправи приносять йому задоволення. Сексуальні відносини імпульсивні і поспішні, а тому нерідко закінчуються фрустрацією. Любов може бути сверхстрастной і часто супроводжується потуранням власним слабкостям, що призводить до фізичних травм, фінансових збитків та втрати престижу. Нерідко аспект вказує на важкі й небезпечні пологи при народженні першої дитини. У підприємництві такий чоловік хоробрий, хоча зайва самовпевненість може завдати шкоди. Поведінка в романтичних стосунках мінливе й непередбачуване. Нерідко такі люди скаржаться на погане виховання, отримане ними в дитинстві. Ставлення до любові авантюристично і неприборкано, розваги можуть призводити до травм і втрат. Нерідко такий аспект зустрічається в картах людей, пов’язаних із злочинами на сексуальному ґрунті. Життя такої людини сповнена випадкових зв’язків і необов’язкових контактів з протилежною статтю. Така людина любить спокушати і сам часто стає жертвою спокусника. Гармонійне стояння планети сприяє перемог у спортивних змаганнях і отримання прибутку при заняттях шоу-бізнесом.

Положення Марса в 5-му будинку говорить про те, що ваша свідома особистість спонтанна, безпосередня і дуже мужня по тональності. Проекція его настільки автономна і напористі, що нерідко основним мотивом вашого дії може стати бажання впливу на інших людей (глядачів). Ви подібні ракеті з тепловою головкою самонаведення; ви кидаєте себе на сцену, в центр уваги. Бажання особистого визнання і здатність до імпровізації в кризовій ситуації є вашими відмінними рисами. Вашій его правиться бути на висоті становища. Пастка — владне вторгнення, тоді як завдання — сконцентруватися подібно лазерному променю з метою здійснення блискучою активної діяльності.

Ваша романтика сповнена пристрасті. Їй притаманні могутнє спонукання, почуття свідомого бажання. Це почуття має забарвлення змагання, воно буквально кидає виклик, це спалах агресії. Ви — стріла, що летить в око бика. Любовні стосунки тут більш безпосередні у порівняння з символікою положення інших планет в цьому домі; вони більш физичные і запальні. Найчастіше в романтичних стосунках у відповідь ви не говорите «ні», і це є серйозною проблемою для вас. Ви вважаєте, що нас приймають, хоча насправді такого може і не бути; особлива завдання для вас — успішно створити любовні відносини незалежно від впливу адреналіну особистого вогню. Бажання — це все для вас.

Марс доповнює Венеру, і 5-го будинку він повідомляє чоловічий аспект сексуальності. Ця «мужність» у сексуальному спілкуванні існує незалежно від біологічної будови тіла. Вона вказує на спонукальний стимул до любовного зв’язку, немов ви — воїн, якого кидають н прорив на штурм гори. Якщо сказати, що дане положення вказує на пристрасну натуру — означає висловитися дуже стримано. Сексуальні відносини можна охарактеризувати найбільш фізичними термінами, такими, як «злиття тіл за допомогою серця». Пастка — дуже швидка втрата себе в прагненні здійснити задумане і піти, тоді як завдання розкрити всі грані бажання, притаманного того взаємодії, в якому ви знаходитесь, нехай це бажання проявиться в повну силу.

Творчість — це не просто подія для вас. Це передній край вашому житті. Коли ви творите, то ви робите щось більше, ніж просто проявляєте себе. Ви породжуєте себе в кожному творчому подію. І як результат, ваше его все глибше і глибше втягується в творчий процес, і ви стаєте все більш і більш уразливі до невдач. Але на щастя, незважаючи па руйнівний вплив відкидання або невдачі, ви щоразу воскресаете з попелу, як тільки нове пригода потрапляє в поле вашого зору. Завдання — використовувати творчість для самовідновлення.

Ви — сильний конкурент і благородний супротивник. Це положення вказує на юнацьке хвастощі, де всі виклики — «перетни цю лінію, якщо вистачить сміливості» — як особистісні, так і територіальні. Вам подобається кидати себе в нові сфери, бо всяка ситуація, що виливає аромат ризику, дає можливість довести не тільки ваше майстерність, але головним чином законність вашого існування. Авантюра найчастіше є чарівною приманкою, подібно червоному прапору, развевающемуся перед мордою бика. Втім, перед самим моментом дії ви можете відчувати непереборний страх. Військова метафора особливо підходить для даного випадку: нагороди не дають за дрібниці, нагороди даються за хоробрість через дію в присутності страху. Чим вище гора, тим сильніше вам хочеться па неї піднятися.


Залишити відгук