Юпітер 5 Будинку

Такий чоловік любить все грандіозне і все творче. Його інтереси надзвичайно різнобічні і різноманітні. Він обожнює спорт і дітей, обзаводиться безліч любовних зв’язків, успішний у фінансових операціях, удачливий в азартних іграх. Може мати велику родину і багато дітей, які будуть приводити його в невимовний захват. Щасливий як викладач, видавець і естрадний артист. При негативному використанні енергії стає надзвичайно сміливим, надмірно чутливим і занадто неспокійним. Обожнює творити в мистецтві і новаторствовать у вихованні. Особливу живить схильність до молоді, а тому нерідко стає вчителем або куратором неповнолітніх. Його дітям щастить, вони можуть дослужитися до пошани і визнання. Людина добре зарекомендовывает себе в школі і отримує хорошу вищу освіту. Не виключена зв’язок з заможним і чудово устроившимся в житті партнером. Кохання частіше приносить щастя, ніж розчарування. Обожнює розваги, любить предмети мистецтва, охоче має справу з біржею і вкладами. Поразка планети загрожує невдачами у спекуляціях і призводять до розорення невдалими інвестиціями. Часом така людина бере на себе занадто багато і в результаті залишається без гроша. Благопристойні і слухняні діти допомагають такого батьків і всіляко втішають його. Зазвичай такі люди стають щасливими інвесторами і азартними фінансистами. Вони тяжіють до зустрічі з професіоналами і зав’язування відносин з оптовими торговцями. Їх характер компанійський, а манери поведінки викликають симпатію в оточуючих. Це — природжені ділки зі схильністю до авантюризму. Азартність супроводжує кожному кроці такої людини. Успіх знаходить його завжди несподівано. Можливо визнання на високій чиновницької посади, не виключена успішність в адмініструванні і на дипломатичній роботі. Така людина майже обов’язково обзаводиться якимось хобі. Він схильний укладати шлюби по любові. Незважаючи на авантюрний характер і деяку відчайдушність, він чітко контролює все, що відбувається навколо, так як в полі його уваги вміщається дуже багато.

Положення Юпітера в 5-му будинку говорить про те, що ви прагнете проектувати зовні ауру життєрадісного великодушності, добродушного оптимізму, соціального апломбу і, насамперед, від природи мудрого розуму. Як і у випадку Меркурія, тут акцентується мислення, але воно менш педантичне, менш вербальне, а більш узагальнене, орієнтований на образне розуміння. Як і у випадку Венери, тут присутня соціальна грація і природний такт, але ці якості менш мирні, а більше захоплено експресивні. Ви тонко відчуваєте, яким має бути відповідне соціальне поводження, також вам подобаються величні соціальні ритуали. Пастка полягає в надмірній самовпевненості — не займатися докладним вивченням вашого стилю дії, а покладатися на те, що вас вивезе ваш талант. Завдання — всебічно використовувати вашу харизму, яка, начебто, дана вам від народження.

Ритуали залицяння у вас більш рівні й гладкі, ніж у інших людей. Ризик відторгнення ви відчуваєте не дуже виразно, немов ваша впевненість міцна, як бетонна стіна. Ваша любов екстравагантна, ви просто купаєтеся в море романтики. Любов — це досвід багатьох, досвід «ми». Пастка — роз’єднання вистави і реальності; хоча зовні любовні відносини складаються легко, іноді ви обіцяєте більше, ніж робите насправді. Завдання — дозволити любові виливатися з вас, нехай вона розквітає у зовнішньому світі особистих взаємин.

Створення кохання — це природний, вільний акт самовираження, можливість проявити себе зовні. Любовна гра радує вас, ви чекаєте з нетерпінням і передчуваєте фізичні відчуття, які вона дає вам. Ви кілька нерозбірливі у виборі партнерів, бо вас більше цікавить задоволення, одержуване від залицяння, ніж реакція коханої людини. Пастка таких доброзичливих відносин — багато в способі передбачуваного прийняття вашої любові може представлятися вам само собою зрозумілим, тоді як завдання — всебічно «експлуатувати» кожну можливість експресії вашого сексуального творчості, створення веселого подання.

Юпітер — це символ експансії, і тут він символізує розширену експресію, збільшуючи в розмірах і все більш драматизуючи кожне творче дію. Ймовірно, ви не дуже-то задовольняєтесь однією або двома мистецькими акціями. Варіанти синтезу старих форм в щось оригінальне в даному випадку настільки численні, що ви, можливо, будете побіжно, на аматорському рівні, поверхнево цікавитися різними сферами творчості, ухватывая це звідси, а це звідти, іноді створюючи зовсім нову категорію художнього вираження. Пастка — марна екстравагантність, тоді як завдання — навмисна, цілеспрямована драма.

Ви — природжений командний гравець, людина, яка здатна повністю влитися в групу і в результаті стати її капітаном. Ви цінуєте будь-які соціально вживані естетичні форми, однак у світі мистецтва ви більше коментатор, ніж учасник. Потужне передчуття удачі пронизує символіку даного положепия. Ви впевнені в перемозі, і ця віра, завдяки витонченим інтуїтивним факторів, нерідко приносить плоди — ви потрапляєте в потрібне місце в потрібний час, однак вона може привести вас кк падіння, якщо ви будете занадто часто покладатися на Пані Удачу, не звертаючи уваги на деталі н не працюючи з ними. Завдання — нспользовать ваші природні таланти для граціозного одержания перемоги, описуючи інших людей, наскільки дивні можуть бути азартні розваги життя, і зміцнюючи в ході цього процесу віру в себе і соціальну позицію.


Залишити відгук