Астероїди в Будинку 5

Вісь п’ятого та одинадцятого будинків символізує взаємозв’язок між творчим самовираженням особистості та груповою діяльністю. У п’ятому будинку Чорна Місяць спотворює творчі прояви людини. Вона впливає на його бажання бути поміченим і оціненим в суспільстві, на вільний час і розваги, на народження дітей і відносини з ними, зумовлює характер романтичних уподобань.

Якщо Чорна Місяць знаходиться в п’ятому будинку і діє на активні прояви, людина докладає величезні зусилля для того, щоб виділитися з натовпу, звернути на себе увагу, що найчастіше буває недоречним. Нав’язливе прагнення постійно бути на виду і пошук популярності непереборно ваблять його на театральні підмостки, спортивну арену – туди, де він може реалізувати свої амбіції, які, як правило, все ж залишаються незадоволеними. Таке дію Чорної Місяця не дозволяє людині гармонійно проявлятися в обставинах одинадцятого будинку: він звик тягнути ковдру на себе і не здатний бути рівноправним членом групи. Під впливом Чорної Місяця в п’ятому будинку людина може зробитися азартним гравцем, зазнати раптового ризику, вплутатися в спекуляції або сумнівні розваги.

Він часто, але кожен раз палко закохуватися, однак фінал цих романтичних історій рідко буває щасливим. Деколи всю енергію людини поглинає турбота про дітей, відносини з якими завжди мають сильне емоційне забарвлення. При цьому положенні Чорної Місяця з дітьми неодмінно будуть які-небудь складності, в кращому разі з-за надмірного нервового напруження батьків. Якщо в п’ятому будинку Чорна Місяць посилює пасивність, людина втрачає здатність адекватного творчого самовираження, прагне загубитися серед людей, болісно сприймає увагу до своєї персони, часом уникаючи будь-якої взаємодії з колективом. У нього немає захоплень, він не знає, чим зайнятися у вільний час, знемагаючи від нудьги. Іноді дію Чорної Місяця може викликати неприязнь до дітей і небажання мати власних. У разі глибоких спотворень у сфері п’ятого будинку з Чорної Місяцем може бути пов’язано кармічне відсутність дітей всупереч бажанням людини.

Духовну досконалість людини у творчості. Така Селену призводить до занять релігійної живописом, співом і читанням релігійних текстів. Часто формує тягу до вільних занять. Якщо Селену входить в замкнутий тригон, час від часу будуть створюватися такі умови, в яких людина буде відчувати свободу у творчості. Якщо Селену в поганих аспектах – плоди духовної діяльності людини пожинають його діти.


Залишити відгук