П’ятий Будинок в Астрології

П’ятий Будинок творення і сексу. П’ятий будинок управляє всім, що ви робите заради задоволення і творчого самовираження. Ваша сексуальність (основна творча потреба вашої душі) — важлива частина цієї сфери. Діти і радість, яку вони приносять вам, також керуються цим будинком. Він пов’язаний з розвагами, святами і мистецтвом. Він протегує любовних романів, новим починанням, біржових угод і азартних ігор. В цьому будинку ви висловлюєте ваші художні таланти і здатність насолоджуватися життям. У дитинстві в цей будинок входять домашні тварини і товариші по іграх — він включає в себе все, чого належать ваші інстинктивні симпатії. Це будинок вашого серця.

Теоретично, у цій точці простору будинків ми повністю усвідомлюємо самих себе. Ми маємо самосвідомість (1-й будинок), ми закріпили себе в своїх тілах (самовизначилися) (2-й будинок), досліджували своєю нервовою системою безпосередньо навколишнє нас простір (3-й будинок) і придбали безпеку і відчуття особистої значущості шляхом задоволення наших емоційних потреб (4-й будинок). Досягнувши вищої точки простору особистого зростання і реально знайшовши безпеку, ми вступаємо в нову стадію накопичення досвіду, входимо в другу четвірку будинків, вступаємо в соціальний простір взаємодії з незнайомими людьми.

Звичайно, більшість з нас не досягає рівня повністю безпечної особистості, але навіть якщо ми і досягаємо його, то все одно просування вглиб соціального простору ризиковано. І все, про що нам розповідає 5-й будинок, стосується свідомого ризику. Ми знаємо собі ціну, але ми також починаємо усвідомлювати, що сторонні люди можуть не звертати на нас увагу, і дійсно, у них немає особливих причин бути до нас уважними. Ми повинні створити особистість, яка зможе завоювати їхню увагу, любов і схвалення.

П’ятий і 1-й будинок схожі тим, що кожен з будинків стосуються способів вираження особистості. Але фундаментальна відмінність будинків полягає в тому, що 1-й будинок стихійний, природний і щодо автоматичний. П’ятий будинок свідомий, в ньому все робиться навмисно, і він дуже цілеспрямований. Цей будинок презентує Вас так, немов Ви актор на сцені, знає про присутність публіки. Ці два будинки мають тенденцію зливатися в цілісній експресивності особистості, але уважний спостерігач зможе сказати, коли посилює свій вплив один будинок і послаблює інший.

Звичайно, верх досконалості полягає в тому, щоб зробити гру » настільки переконливою, щоб публіка не здогадалася про неї, і якщо Ви граєте досить добре, то Ви зможете розчинитися в особистості, яку маєте. Це не означає, що Ви відмовляєтеся від власного «я», але з’єднуєте свій прихований темперамент з більш свідомою особистістю; Ви, як особистість, підвищуєте свою ефективність і, знаходячи творчу силу, зміцнюєте свій зв’язок з Божеством.

У 5-му будинку розглядаються всі види особистого творчості або свідомого ризику, починаючи від обмірковування того, що Ви збираєтеся сказати, і закінчуючи малюванням портрета Мони Лізи. П’ятий будинок — наступний і розташовується нижче лінії горизонту, тому він є сферою суб’єктивних суджень, як і 2-й будинок. Але 5-й будинок розташовується в західній півкулі, тому якість будинку — орієнтація на інших людей. У цьому будинку панує якість суб’єктивності (базується в першу чергу на наших почуттях і відчуттях), але зараз ми збираємося судити про себе, грунтуючись на тому, як реагують на поведінку інших людей.

На перший погляд, таке твердження може здатися дуже важкою, але тим не менше цей вид досвіду досить звичайний і незмінно супроводжує кожного з нас.Саме в тих ситуаціях, де проявляється вплив 5-го будинку, ми відчуваємо перший справжній страх соціального відторгнення. З цієї єдиної причини романи, залицяння і любовні пригоди відносяться до 5-го будинку, тому що в них укладена можливість відмови.

Якщо Ви знаходитесь у дворі будинку з іспанською гітарою в руках, домігся любові порядної дівчини і сподіваючись, що вона вийде на балкон у відповідь на Ваше віртуозне виконання, то Ви ризикуєте, що вона просто проігнорує Вас, або гірше того: вона з’явиться на балконі, але щоб вилити помиї на Вашу голову. Виберіть гарну пісню, але заспівайте її погано, і в результаті Ви все втратите. Якщо виконання прекрасно, а пісня невідповідна, то Ви знову скупаєтеся в помоях. Щоб перемогти, Вам треба з’єднати гарну пісню і прекрасне виконання.

І так відбувається з усіма особистими пригодами, з усіма ризикованими ситуаціями; Ви створюєте певний спосіб поведінки — свідомо, навмисно, — і про це нам розповідає 5-й будинок. П’ятий Будинок визначає знак зодіаку Лев і Сонце.


Залишити відгук