Венера в Будинку 4

Така людина обожнює своїх батьків, як правило, вони є заможними людьми. Упорядкована сімейне життя має для нього величезне значення. Він любить доставляти людям задоволення і проявляє високу чуйність до всього, що відбувається в його безпосередньому оточенні. Прагне створити в будинку затишок і красу, любить дизайн та садівництво, архітектуру і всі види мистецтва. Можливо пізніше вступ у шлюб, але він неодмінно повинен бути щасливим. Він полягає в прекрасних стосунках з усіма членами сім’ї, послужливий і догідливою, а тому завжди оточений любов’ю і теплотою. При ураженні планети схильний до диктаторства і ревнощів, а також до висунення надмірно високих вимог і дивних претензій до оточуючих. Зв’язок з будинком, господарством і членами сім’ї глибоко емоційна. Любить запрошувати до себе гостей, прагне створити для них затишну атмосферу і гарненько нагодувати.

Будинок красиво обставлений творами мистецтва, інтер’єр витончений і тонко гармонізований. Як правило, батьки залишають непогану спадщину. У старості такі люди живуть заможно. Виявляється виражена любов до земельного володіння, квітам і спілкуванню з природою. Домашні справи ведуться сприятливо і розмірено, а тому в підсумку забезпечують щасливе і мирне життя. Успіх капіталовкладення дозволяє такій людині створити для себе і членів своєї сім’ї комфортабельні домашні умови. При ураженні планети можливі раптові втрати, збитки і розчарування. Фінансові труднощі можуть бути пов’язані з надмірною щедрістю і недбалістю у зверненні з рахунками. Така людина особливу увагу приділяє естетизації побуту.

Він схильний колекціонувати предмети мистецтва, із задоволенням працює на городі, дуже емоційно ставиться до рідної землі і проявляє неабиякий патріотизм. Батьківський будинок і родове гніздо — для нього не пусті слова. Старість зазвичай щаслива; і в дитинстві, і в кінці життя людина любимо і оточений турботою і ласкою. Можливий успіх в торгівлі і удача в землеробстві. Любов таких людей зазвичай стійка і тривала. Успіх такій людині приносять будь-які заняття в домашніх умовах, особливо якщо йому вдалося прикрасити домашнє вогнище і зробити його затишним і комфортабельним. Найбільші досягнення можливі в музиці, мистецтва, наукових дослідженнях, літературній творчості, а також у вивченні археології, міфології та історії стародавніх культур.

Положення Венери в 4-му будинку говорить про те, що особиста любов дійсно дуже особиста. Любов є сутністю вашого приватного «я». Комфорт, насолоди і естетична оцінка заповнюють найбільш особисті рівні життєвого досвіду. Пастка — удавана емоційна закритість або емоційний егоцентризм, тоді як завдання — охороняти ваші почуття турботи шляхом теплого, серцевого вираження їх улюбленим людям в чарівні моменти обопільною серцевої відкритості.

Ваш будинок — це місце, де панує краса. Ви не шкодуєте коштів, щоб з комфортом і естетичним чарівністю облаштувати ваші володіння. Як зовні, так і зсередини все повинно бути витонченим і елегантним: якщо ваше оточення досить спокійно, то, поза всяким сумнівом, ваші відносини з людьми також будуть миролюбними. Пастка — ви часто надмірно покладаєтеся на будинок як на джерело насолод, поступово замикаючись в сім’ї. Завдання — зробити ваш будинок раєм і для себе, і для коханих вами людей.

Імпульси насолоди/страждання дуже сильно вплинули на формування ваших импринтов. Те, що несло в собі любов чи насолода, було прийнято; те, що несло в собі дискомфорт або відторгнення, було відкинуто. Подібно Місяцю, по меншою мірою, Венера вказує, що материнське або жіноче вплив сформувало основні импринты. Наявність або відсутність гармонії стало важливим обумовлює фактором. У родині ви були об’єктом краси, і ви це відчували; ви дуже рано засвоїли, що певні феміністські якості вашого самовираження, такі, як сприйнятливість і готовність підтримувати мир і сприяти гармонії в соціальних ситуаціях, які будуть лежати в основі вашої оцінки іншими людьми.

Ваша мати стала зразком краси і насолоди, людиною, що продемонстрував вам, що значить бути жінкою. Цей досвід міг бути позитивним або негативним, або, що більш імовірно, ніж середнім. Подорослішавши, ви станете використовувати цю внутрішню модель в будь-якій ситуації, що стосується вашого особистого життя, такий, як облаштування вашого будинку або спосіб вираження любові. Це не обов’язково означає, що, ставши дорослим, ви будете «подібним їй», хоча й таке можливо. Це означає, що або ви спробуєте створити свій стиль, взявши за основу поведінка вашої мами, або ви станете уникати ситуацій, в яких виявляється її вплив. Або ж ви будете використовувати цю модель в пошуках людини для створення сім’ї; людини, схожої на неї або повністю протилежної їй.

Особиста інтуїція займає простір «приємних почуттів». Внутрішні водії сприймаються вами як не дуже хороші консультанти з проблем реального життя, тому що, по всій видимості, вони не передають вам інформацію. Послання від «Вищого Я» нагадують вам про красу життя. Вони виконують функцію допомоги, дозволяючи вам відпочити від випробувань і бід прагматичної зовнішньої життя. Ваші керівники наповнюють вас ніжністю і любов’ю. Вони розкривають ваші очі, вказуючи шлях до краси, оновлюючи ваше почуття ніжності і відданості, допомагаючи по-іншому поглянути на власне життя і життя навколо вас.


Залишити відгук