Уран в Будинку 4

Така людина схильна часто змінювати місце проживання. Його мати могла бути дуже оригінальним людиною, взагалі ж взаєморозуміння з батьками було утруднено. Можливо, йому довелося в ранньому дитинстві розлучитися з сім’єю, або довгі роки жити в незвичайній обстановці. Для нього характерні часті зміни місця роботи і безлад у стосунках з родичами. При цьому він всерйоз побоюється залишатися на самоті. У зрілому віці можливий інтерес до астрології і езотеризм. Хтось з батьків був видатною особистістю. Така людина потребує абсолютної домашньої волі, він вимагає для себе права йти і приходити коли йому заманеться. Його будинок має оригінальну архітектуру, нерідко укомплектовано незвичайними технічними пристосуваннями. Будинок є центральним місцем зустрічей з друзями.

Домашня життя сповнене змін і перестановок. Останні десятиліття земного шляху відзначені надзвичайними обставинами. Немає почуття обов’язку по відношенню до батьків і сім’ї, з-за чого можливі часті сварки з родичами і заворушення у веденні домашнього господарства. На батьківщині такій людині важко добитися успіху. Можливі втрата спадщини і схильність до розтрати отриманого від батьків майна. Там, де людина живе, він нерідко схильний до нещасних випадків. Його будинок може постраждати при стихійних лихах, або згоріти в результаті спалаху, пов’язаного з несправністю електрообладнання. Часом відзначається несприятлива спадковість, нещасливе сімейне життя і бідність у старості.

Цей аспект надає сильний вплив на підсвідомість людини, створюючи можливості для його душевного розвитку і духовного відродження, використання яких з часом призводить до усвідомлення сенсу власного буття. Характерно пристрасне бажання осягнути глибину і сенс існування, пофілософствувати над усілякими «звідки» і «чому». Така людина існує в перманентній обстановці невлаштованості і нестійкості. Йому нелегко обладнати міцний сімейне вогнище. Удари долі то і справа наздоганяють його. Можливе отримання неспокійною і навіть небезпечної професії. Не виключена передчасна смерть одного з батьків.

Ваше внутрішнє «я» ексцентрично, ймовірно, воно дуже відрізняється по тональності і духу від «я», яке ви демонструєте світу. У вашому внутрішньому святилище панує свобода, свобода від обмежень, що накладаються соціальними правилами і суспільними стандартами. Пастка — так надійно заховати вашу індивідуальність, щоб побачити її ніхто не зміг. Завдання — випити якомога більше з колодязя особистої свободи і унікальності. Уран, у порівнянні з символікою положення інших планет в 4-му будинку, найбільш виразно вказує на підвищену імовірність присутності у вас відчуття, що ви є чужинцем в незнайомій країні. Всі люди іноді піддаються відчуження. Але для більшості з них це негативне почуття і від нього швидко позбавляються, як від сильної застуди. Для вас вона — не просто метафора, не просто психологія. Відчуженість для вас — це щось, збережене вами потай від усіх інших. Незалежно від того, чи займаєте ви привілейоване становище або ж вас все прокляли, це почуття залишається високо цінованою секретом.

Сім’я є невичерпним джерелом оновлення. Ви відчуваєте, що ваше завдання — зірвати плани сім’ї, бути реформатором сім’ї, і ви будете грати цю роль, перебуваючи в будь-якому з набору станів, обмеженого, з одного боку, досить позитивною поведінкою особистості, а з іншого — впертим бунтарством. Тут акцентується аномалія у всіх аспектах життя будинку і сім’ї, і непостійність дійсно більш комфортабельно, ніж стабільність. Пастка — неприйняття реальної безпеки через ексцентричності его, тоді як завдання — пробудити в собі диво істинної взаємозалежності, усвідомити, що зміна — це єдине, що може вважатися незмінним.

Тут, як і у випадку Марса, події зумовлюють систему импринтов, але які б потрясіння ви не випробували дитиною — втрати, розлуку, раптові зміни, — всі вони генерували не гнів або конфлікт, а відхід у більш безпечний внутрішній світ. Тому з ранніх років ви навчилися покладатися лише па себе, і импринты, що стосуються відокремленості або незалежності, продовжують чинити сильний вплив на протягом всього вашого життя. Ви також могли відчути (або вас змусили це відчути) свою відмінність від інших членів сім’ї — небудь вас вважали «особливим», або «білою вороною».

Блискуча ексцентричність матері займає особливе місце у ваших импринтах. Якими б традиційними здавалися цінності вашої матері, в них було щось дуже примхливу — ймовірно, навіть зухвала, що відбилося у вашому дитячому розумінні матері. Можливо, вона здавалася непостійною або, можливо, вона тримала господарство в їжакових рукавицях. Навіть якщо вона була тихою і спокійною людиною, то па вас справило враження її сильне почуття холоднокровності. Неможливо визначити точну вплив матері, розглядаючи лише положення планети в будинку, з певністю можна сказати, що її вплив виразне і незвичайне.

Контакт з внутрішніми керівниками у вас спорадичний. Ваші керівники могутні, але непередбачувані, якийсь час мовчазні й невидимі, а потім раптово з’являються перед вашим поглядом. Іноді виникає відчуття, що вони керують вами — «не викликайте нас, ми самі до вас звернемося» — хоча, звичайно, це ілюзія. Найімовірніше ви перебуваєте з ними в неупереджених дружніх стосунках, це свого роду «прохолодна сердечність»; вони просто перевіряють вас, перебуваючи по сусідству. Символіка даного положення, в порівнянні з символікою положення будь-якої іншої планети в цьому будинку, найбільше відповідає явищу одкровення: сліпучий ментальний «світло» раптом проривається в свідомість, висвітлюючи не тільки те, чого ви не бачили, також те, чого ніхто до цього не бачив: вашу унікальність, вашу особливу істину.


Залишити відгук