Сатурн в Будинку 4

Така людина зазвичай несе велику відповідальність за власну сім’ю. Постійно піклується про літніх родичів і боїться власної старості. Можлива рання втрата одного із батьків, або серйозні проблеми у зв’язку з ними. Така людина цілком прив’язаний до сім’ї і схильний жити в минулому. На перший погляд людина справляє враження незалежного і самостійного, але боїться відірватися від сім’ї і покинути батьківський дім. Його життя змінюється на краще, коли він їде з рідних місць. Нерідко відчуває себе непристосованим до життя і недостатньо працьовитим, але ці почуття змушують його працювати подвійно, що гарантує великі досягнення. Схильний пишатися своїм походженням і сім’єю, любить антикваріат і може досягти успіху в торгівлі нерухомістю. Духовне ставлення до життя допомагає подолати обмежують його хвилювання і надмірну емоційність.

Батьки такої людини строгі і консервативні, йому за ними доводиться ретельно доглядати. Домашня життя повне обмежень і залежностей. Нерідко такі люди відчужені від власної сім’ї і ведуть важку боротьбу за підтримку її добробуту. Успіху вони досягають в будівництві і виробництві побутових товарів. Дуже ретельно дбають про домашніх справах і виявляють рідкісну дбайливість у поводженні з майном і спадком, які намагаються зберегти і примножити. До старості вони стають матерями-домосідами і пов’язують все своє життя з домашнім існуванням. Власність приносить їм безліч турбот. Для них характерні схильність до приобретательству і хронічна незадоволеність сімейною обстановкою. Велика кількість турбот і безліч зобов’язань обтяжують їх і заважають преуспеянию.

Такі люди володіють хорошим чуттям на заробітки, виявляють рідкісну обережність і хазяйновитість. Нерідко виявляються досить болючими в ранні роки. Можлива особлива розбірливість в їжі із-за надмірної напруженості травної системи. Перші дві третини життя сповнені великих труднощів і складнощів. Все придбане наполегливо захищається і наполегливо утримується. Матеріальні втрати з лишком заповнюються духовними надбаннями. Все своє життя людина шукає правду і істину, розширюючи духовний горизонт і поглиблюючи ідеальні потреби. Можна напевно сказати, що життя такої людини є непростим і великотрудну. Навколишні доставляють їм мало радості.

Положення Сатурна в 4-му будинку вказує на серйозність і велике зарозумілість. Самітність, секретність — складна тема. Часом вона здається примусовою, а не добровільною, більше схожою з тюремним ув’язненням у одиночній камері, ніж з безпечним місцем, немов на вас накладено реальний заборона на контакти з іншими людьми. В інші ж моменти часу ви відчуваєте, що ваша відокремленість затуляється педантичною відповідальністю і ви повинні буквально викрасти свою самотність, ревно захищаючи його. Пастки рояться навколо побоювання, що ви можете ніколи не досягти істинно збалансованої егоцентричності. Як ви можете бути центром всього, залишаючись смиренним? Завдання — усвідомити, що ваша сутність недоторканна; це джерело могутності, прихованою в глибинах вашого «я», подібно до коріння велетенського дуба.

Безпека сполучена з відповідальністю, особливо з відчуттям, що ви повинні слідувати певної фундаментальної сімейної традиції, чого б це не коштувало. Ймовірно, ви вважаєте, що було б егоїстично чинити по-іншому, навіть якщо покладений на вас обов’язок вкрай обтяжлива. Тяжкість цих традицій може викликати занепокоєння, але ви слухняно довіряєте їм, а не намагаєтеся розібратися в них. Така поведінка частково відображає ваш базовий консерватизм, особливу чутливість до міцним, надійним структурам. Ви обачні, працюєте подібно до «маленького поросяти, який будує свій будинок з цегли», щоб затвердити неминущу цінність дому та сім’ї. Хоча всі ми потрапляємо в пастку, створювані в наших сім’ях соромом, і намагаємося з них вибратися, але ви в особливості повинні тривало і наполегливо працювати над подоланням будь-яких калічать впливів сорому. Завдання — шанувати минуле, але не приносити себе в жертву.

Ваша сім’я була дуже структурованої, зазначеної, з одного боку, непохитним шануванням авторитету, а з іншого боку — почуттям тендітної суворості. Вам важко було визначити свою роль у сім’ї. Ви могли відчувати себе незначним, небажаним або нелюбом або, навпаки, досить значним, подібно до птаха в позолоченій клітці. У будь-якому разі відчуження явне, а іноді і неявне, неусвідомлюване. Це самотність як на самому верху, так і на самому дні сімейного стану. Але ви дізналися, як здійснити свої бажання і в той же час не потрапити в капкан. Що б ви не мали, що б ні робили, ким би не були — ви цього більше всього добивалися і міцніше всього засвоїли.

Що ми можемо сказати про батькове символі, що знаходиться в материнській сфері? Дійсно, може виявитися, що батько — це і є батько, що має з вами внутрішню зв’язок, але більш імовірно, що ваша мама перейняла на себе роль батька. Для вас як дитину вона стала уособленням авторитету і зовнішньої структурує сили. Це положення часто пов’язують з «відсутністю» батька, його психологічної нейтралізацією яким-небудь способом, а не обов’язково фізичною відсутністю.

ви Можете вірити самому собі? Ви хочете отримати допомогу від керівників, але вам може бути страшно скористатися нею з-за боязні, що ви можете бути гідними вашого найкращого радника. Ключем до вирішення цієї проблеми є почуття власної гідності, розвиває довго і наполегливо; самоповага, яке може трансформуватися у віру істинну віру в самого себе. Почитайте справедливість ваших внутрішніх керівників; часом вони можуть здаватися невблаганними, холодними і байдужими навіть, в кінцевому підсумку вони завжди на вашій стороні, допомагаючи вам стати сильним, могутнім і дорослим. Стану справжньої, щирої дорослості дуже важко досягти кожному з пас. Ваші керівники бажають, щоб ви досягли цього рідкісного стану.


Залишити відгук